Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KATASTROFA – ZD Metelkova!!!!!!!!

KATASTROFA – ZD Metelkova!!!!!!!!

Porušit je treba metelkovo in rog.

Leglo umazane zalege in gnijoče drhali

Post je star 13 let!!!!

Situacija pa še slabša.

Absolutno sem proti drogam, vendar podpiram tole metadonsko shranje. Ne zaradi narkičev, ampak zaradi evidenc le teh, ker to je ena sama in edina možnost, da jih imaš kolikor toliko pod kontrolo. Res, da nas stanejo oooogromno, ampak v bistvu je to posredna preventiva za vse nas. Ti ljudje dobivajo poleg metadona tudi igle, s čemer se je sigurno naredilo v preteklosti ogromno na preventivi pred nalezljivimi boleznimi, pa tudi na ta način so redno zdravstveno pregledovani, kar je spet tisti moment, ki ščiti nas same. Sicer pa, naj se sliši kruto, ljudje, ki so toliko let v tem peklu, da si niti sami nočejo pomagat, bog jim daj zlati šus čimprej! To bi bila še najbolj učinkovita metoda zajezitve te moderne kuge

Ne laži. Največkrat jo še zase komaj priskrbijo, ker nimajo denarja, pa da jo bi tebi kar ponujali. Razen če ti jo je kak diler, ker je mislil, da si narkomanka, a bi v tem primeru hotel plačilo, ti je ne bi kar dal. Narkoman sam pa ti je nikdar ne bo ponujal.
[/quote]

Boš ti že vedel, najbrž si ti imel tam zdravnika,ko si hodil v sredno šolo in ne jaz in bilo je to ravno ene 15 let nazaj.
Ni bil narkič ampak diler, ponujal mi je pa travo.
Aja bolj mislim pa, da je tvoja mati/žena/sestra/hči narkomanka/prostitutka, da se tako spoznaš na to sceno.

Boš ti že vedel, najbrž si ti imel tam zdravnika,ko si hodil v sredno šolo in ne jaz in bilo je to ravno ene 15 let nazaj.
Ni bil narkič ampak diler, ponujal mi je pa travo.
Aja bolj mislim pa, da je tvoja mati/žena/sestra/hči narkomanka/prostitutka, da se tako spoznaš na to sceno.
[/quote]

Ja, prav res, kaj takega še nihče ni slišal, da so narkomani brez denarja, droga pa stane in zato je ne mečejo v hrbet mimoidočim. Da ti je diler ponujal drogo, pa naj ti bo malo v opozorilo, ker očitno izgledaš in se obnašaš kot narkomanka, ali je pa tvoja mati/sestra/babica/….. njegova stalna stranka/prostitutka, pa je mislil, da si tudi ti.

Se strinjam. Zato sem pediatra za svoje otroke izbrala v ZD Vič. Tudi jaz imam izkušnje iz mladosti z narkomani in dilerji, smo jih imeli v bloku kar nekaj. Nekatere videvam na Metelkovi. Najbolj žalostno je videti, ko imajo potem takšni ljudje svoje otroke?! Takšne stvari se ne bi smele dogajati, pa žal se..

O tej Metelkovi berem tukaj že vsaj deset let. Koliko napadov se je v tem času zgodilo? Verjetno ful, a ne? Vsak dan kakšen. Res groza.
Sarkazem off. Narkomani, ki pridejo po dozo, za vas niso nevarni, verjemite. Nevarni so tisti, ki doze ne dobijo. In brez teh programov bi jih bilo povsod polno.
In preden kateregakoli človeka zmerjate z golaznijo, ne pozabite, da je lahko ta golazen nekoč tudi štručka, ki jo nosite mimo teh, ki za vas še ljudje niso. karma, pa to.

New Report

Close