Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Katera budala…

Katera budala…

gre v soboto ob 15h razkopavat cesto pri Lukovici, ki je edina normalna povezava s Štajersko? Zunaj je 35 stopinj, kolone kilometerske, oni pa odstranjujejo asfalt. In to samo zato, da bodo nekaj ur prej lahko odprli še en avtocestni odsek. Haloooo???

No, če se ne bi včeraj imela fino na srečanju forumašev (iz čisto drugega “foha”), bi se najbrž danes pozno popoldne zaprla v stanovanje, potegnila rolete dol in se delala, da ME NI!!!

Nič kaj pridni niste bili danes. Vas je vročina zmatrala, a?
Pogrešam Bruskota in upam na masažo :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jest NE, stoposto ne!

Dobro jutro ! Raja Tjavendanska se je poskrila
nekam v haldno gmajnico, ni ne duha ne sluha po
nobenem, odprem PC parkrat na dan, pa nič! Danes bo tudi vroče in ker smo sinoči pozno v noč veseljačili pred hišo in pekli krompirčka, pili bierčka, bo danes film v upočasnjenem posnetku. Tkole.

Resno, zelo resno me skrbi za našo MUCO, se je kam potepla, ali samo zatekla in si liže rane. Mucica, daj no, smrčka na plano in da eno zagodeva, eno tisto dalmatinsko, da ti stojijo vse dlake pokonci, eno tako, kot je una: Crvene jabuke, crvene jabuke za tebe krao sam ja, jer samo tebe sem voleo, tebe samo voleo ja ……. O bemtiš, me že nese tja dol!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma, jest tud ne !
Sigurro, jih ne bi terala delat zdajle, ko je vroče ko hudir !

Danes bomo pač ponovili vajo od včeraj. Pili pivičko, jedli krompirček in se skrivali pred sončkom..

Muca naša je še včeraj bila med živimi, bomo pogledali, kje je danes ?
Muci ?*******************
Ajde, eno dalmatinsko skupi z Mariči !!!

Mislim, tole pa preveč nažiga vročina zuni !!!

CIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaa žiiiiiiiiiiiiivvvoootttttttttttttta ja sam htio samo njuuuu…juhuuuuuuuu ,da do njenog srca naađđđđđđđem puuutttt cilega života moje tilllo je bez nje..kap sriiiiiiiiičččče bezzzz vodeeeeeeeeeee…

Zlati konci litne zore,došli su u njene dvore….jajaja
muca je tukaj..lepo doooobro jutrooooooo!!!!
In LUpčke se ve vsem *****+++++***************§§§§§§******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hvala bogu, muca, da si tu********************************

Lili.. pri tej vročini…. je še sevanje monitorja preveč…. :)))))))))))

Jani pozdravlja vse prisotne in jim želi veliko lepih…. ohladitev :))))))))))

hahahahaha .. Lili .. budala .. te besede pa že 100 let nisem slišala :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) budala :))) hahahahaha … ful si me nasmejala 🙂

a je še komu vroče ??? .. B. ma danes eno tako prijetno opravilo :)) medtem ko se mojadva miškota namakata zunaj v bazenu .. pod palmo .. plastično seveda :))) jaz na veliko švicam ob štrihanju stene :))) uh …. sej bo tudi zame posijalo sonce ..

baje je zunaj 35 stopinj … prav prijetno toplo :))))))

B.

A vidiš, Barbara, da noben še gor ne pride,
tako jim je vroče. Ni glasa ne dajo od sebe,
če pa se še diha in s prsti tolče po tipkovnici,
si v fazi, da te en kapeč! No, tkuole, da pa ti še
štrihaš, se me pa kar ne prime, rejsnu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Barbi.. glede na to da mam izkušnje s štrihanjem… lahko bi povedala prej pa bi mi to strokovno prepleskali :))))

Jani se sprašuje, kaj za hudiča je treba stene štrihat pri +35 in to še v nedeljo … :)))))

Marija… teče… teče švic… še zdejle ob pol desetih… mater.. mora bit pr vas verjetno bolj prijazno, kot pa tukaj v kotlini :)))))

Jani želi Mariji lep večer :))))) pa seveda tudi vsem.. ki boste ziher še pršli danes sem gor :)))) Cmoka!!

Ja, Jani, malo že res popihlja, od 12. do 14. ure,
potem pa je spet “vetrovni mrk”, pred sebo človek
vidi le migetanje vročega zraka. Da bi sam migetal,
bog ne daj, nimaš moči niti za dihat, kaj šele za
migetanje …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, saj smo kar prišli, malo po malo sem gor.
Ampak nekdo, pa vseeno manjka, za pofočkat tuki !

Jeeeeeeeeežžžžžžžžžeeeeeeeeeekkkkkkkkk,
Muuuuuuuuuuucccccccccaaaaaaaaaaaaaa,
Niiiiiiiiiikkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttttttaaaaaaa,
Miiiiiiiiiiiiiišššššššššššššoooooooooonnnn,
Liiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssjjjjjjjjjjjjjjaaaaak,
Baaaaaaaarrrrrrrrbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,
Lllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,
Čeeeeeeeeebbbbbbeeeeelllliiiiiiicccccaaaa,
Paaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttyyyyyyyyyyyyyyyyyy,
Bbbbbuuuuuugggnnnaaaavvvviiiilllleeeeeaaa,

in spet jjjjjjjjjjeeeeeeeežžžžžžžžeeeeeeeekkkkk,

in

L E V Č E K !

Hojla la di driiiiiiiiii, hojlala diiiii drooooooooomm, hojlala diiiiiiii driiiiiiiiiiiiiiiii, hojlala di droooooooom, jest se pa že ne bom ,ooooooooommmmmm, oooooooommmmmm,

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čaki se me ti !!!! :)))))))))

Uh, si sigurna, da ne bi mogla migljat ? Če……

Sej “se te čakam”, kva pa druzga, sej, no, sej,
pol smo seveda pozabili še

Bruuuuuuuuuusssssssssskkkkkkkkkkaaaaaa,
Saaaaaaaaaaaaaššššššškkkkkkkkkkaaaaaaa,
Maaaaaaatuuuuuuuuzzzzzzzaaaaaaaaallllloooo,
Ooooooosssssaaaaaama binnnn laaaaaadna,
Ssssstaaaaaaarrrroooo znnnnnnnaaaannnnko,

bemtiš, sej me že spomin zapušča?

Kva pa, če pokličemo še huuuuudddddiiiiičččččččaaaaaaaaaa ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he, danes si se me pa lotila :))))))))))))))))))))))
Berem med vrsticami…….
hočeš mi nagajat !
ampak veš kaj, zajček je izključno od ježka .
Hudič in kralj živali nista zame!
Ja, tudi jaz pogrešam vse ostale ….

Ne, nisem več sigurna, zdaj sploh ne več,
ko si mi postavila ti to vprašanje: če …..
bemtiš, pa ta vražji ČE; ja, ČE….., pol pa bi,
oja, bi migala bi, tako kot vroč zrak, tako kot
rahla sapica v vejah dreves, tako bi jaz čisto na rahlo migala, bi, če ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tako je prav !
Tudi zajček …… !!!

hehehehe, sem prepričan, da bi mogla migat… če bi bla sila :)))))))

Dobro jutro vsem skupaj :))

Uf, uf, uf, saj ne bi bilo potrebne nobene
sile, samo ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Eh, no, se pardonjeram, po fizikalnem zakonu, ja
po fizikalnem zakonu, po zakonu težnosti in po zakonu
“kemije”, ja, tudi nekaj malega sile bi bilo potrebne …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

eh .. sej ni krize .. sej je sam 36 stopinj .. pa še vlage nobene :))

mi se mal pošpricamo zunaj na vrtu .. pa se potem mal lažje diha 🙂 .. bi pa tudi zdele pasal en hladen tuš .. ura še niti 10 ni .. kaj šele bo :)))

ampak sem pa res štrihala .. danes pa nadaljujem … uh .. kolk mi je fletno :)))

B.

heh .. a ti misliš da jest ne znam strokovno prepleskat :)) zraven še kej narišem na zid pa je :)) da je bol pestro .. in prijazno 🙂

drugače pa .. nedelja je tak luškan dan :)) zarad dežurstev smo mogli bit doma .. pa je treba izkoristit ane 🙂 prijetno s koristnim 🙂 hahahahaha .. ma mal se moram tolažit no .. ko mi je tolk grozno, ker sem zarad totalne bedarije tako uničila stene, da so bile samo še za poštrihat in to čimprej .. da čim manj oči vidi to packarijo 🙂

no, tko .. zato v taki vročini in zato v nedeljo 🙂

B.

ps, bi bilo pa seveda precej bol zanimivo , če bi imela še kakšno strokovno pomoč 🙂

Lili, dej poglej kateri sosed ima hčerko 16 let staro z imenom Sladjana.
Ta sosed ima sedmico 🙂

New Report

Close