Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera ima lepši obraz Melanija ali Maria Callas, ali Jacki Onassis

Katera ima lepši obraz Melanija ali Maria Callas, ali Jacki Onassis

Katero fakulteto pa je končala? V čem se je kazala njena razgledanost? Da je počitnikovala na najbolj znanih in dragih lokacijah? V izbiranju oblačil? Bogatih moških?

Katero fakulteto pa je končala? V čem se je kazala njena razgledanost? Da je počitnikovala na najbolj znanih in dragih lokacijah? V izbiranju oblačil? Bogatih moških?[/quote]

Daj nehaj s to Ceco, ona Jackie Kennedy (glej spodaj) niti do gležnjev ne seže. Sramotna je sploh ta primerjava.
https://sl.wikipedia.org/wiki/Jacqueline_Kennedy_Onassis

kakšno vprašanje pa je to? še večji kiks pa to, da ženske odgovarjajo katera” naj bi bila lepša…”
Dajte v izborj kakšne moške tekmece, da lahko vsaj izbiramo, če naj bi že, izbirale! 🙂

No, Jackie je definitivno najbolj čudna od naštetih.

Katero fakulteto pa je končala? V čem se je kazala njena razgledanost? Da je počitnikovala na najbolj znanih in dragih lokacijah? V izbiranju oblačil? Bogatih moških?[/quote]

Daj nehaj s to Ceco, ona Jackie Kennedy (glej spodaj) niti do gležnjev ne seže. Sramotna je sploh ta primerjava.
https://sl.wikipedia.org/wiki/Jacqueline_Kennedy_Onassis%5B/quote%5D

se pravi, že mati je znala prave izbirat, svaljkala se je po bogataških šolah, potem pa dve poroki, ki sta ji zagotovili lagodno življenje do smrti.

Daj nehaj s to Ceco, ona Jackie Kennedy (glej spodaj) niti do gležnjev ne seže. Sramotna je sploh ta primerjava.
https://sl.wikipedia.org/wiki/Jacqueline_Kennedy_Onassis%5B/quote%5D

se pravi, že mati je znala prave izbirat, svaljkala se je po bogataških šolah, potem pa dve poroki, ki sta ji zagotovili lagodno življenje do smrti.[/quote]

To, da se je ženska poročila z bogatim, ni greh. Sramotno pa je, če se ženska poroči z vojnim zločincem in likvidatorjem.

To, da se je ženska poročila z bogatim, ni greh. Sramotno pa je, če se ženska poroči z vojnim zločincem in likvidatorjem.[/quote]

se čisto strinjam s tabo, nisem nobena fenica Cece. Samo smešno mi je, kakšne feministične atribute ženske pripisujejo Jackie Kennedy samo zato, ker se je znala lepo oblačiti in se dobro nastavljati kameram.

To, da se je ženska poročila z bogatim, ni greh. Sramotno pa je, če se ženska poroči z vojnim zločincem in likvidatorjem.[/quote]

se čisto strinjam s tabo, nisem nobena fenica Cece. Samo smešno mi je, kakšne feministične atribute ženske pripisujejo Jackie Kennedy samo zato, ker se je znala lepo oblačiti in se dobro nastavljati kameram.[/quote]

No, ja, saj jaz za Jackie ne mislim, da je bila lepotica, znali so jo dobro zrihtati. Kar zadeva Melanio – če imaš celo vojsko ljudi, ki skrbijo za tvoj zunanji videz, telovadbo in prehrano, ni čudno, da si vsaj približno všečen.

Vedno je svoje lepše.


Absolutno se strinjam 🙂


Absolutno se strinjam :)[/quote]

Zakaj spreminjaš moje besede?


Absolutno se strinjam :)[/quote]

Zakaj spreminjaš moje besede?[/quote]

Ta se je pohecala, ampak te je pravilno popravila.

Pravilno? Moje mnenje ni tako.

Saj smo te razumeli, ampak imaš slab okus.

Hja, kaj češ.

Saj smo te razumeli, ampak imaš slab okus.[/quote]

Poleg une stare pametovalke Pismo rosno, si ti antilopa najbolj zoprn primerek tukaj na monu.
Vsak ima pravico do svojega okusa in mnenja, če vama zgoraj omenjenima to ni jasno, si omislita pomoč.
Yo ima svoj okus, ti pa svojega. S tem da ona tvojega ne žali in ne izpostavlja. Ali boste to tudi razumeli ali narišem?

Saj smo te razumeli, ampak imaš slab okus.[/quote]

Poleg une stare pametovalke Pismo rosno, si ti antilopa najbolj zoprn primerek tukaj na monu.
Vsak ima pravico do svojega okusa in mnenja, če vama zgoraj omenjenima to ni jasno, si omislita pomoč.
Yo ima svoj okus, ti pa svojega. S tem da ona tvojega ne žali in ne izpostavlja. Ali boste to tudi razumeli ali narišem?[/quote]

Ej, Yo, pomiri se. Psa pelji na sprehod.

Jaz nisem Yo! In tisto zgoraj je že dolgo moje mnenje o tebi in uni pisemski. Ne bodi prepametna.

Kjer se pojavi antilopa, je uničena tema. Kot plavi debil, samov rdeči obliki.

Celo vejico si, debil, pravilno postavil.

Saj smo te razumeli, ampak imaš slab okus.[/quote]
Ima drugačen okus in ne slab. Oziroma v tem primeru, imata vidve slab okus. Jackie definitivno ni pojem ženske lepote.


Govorimo o obrazu. Ne o karakterju. Pustimo vse ostalo. Ceca je podobna Marii in sta zame osebno obe ženski z lepim obrazom. Pred Melanio in Jackie.


Govorimo o obrazu. Ne o karakterju. Pustimo vse ostalo. Ceca je podobna Marii in sta zame osebno obe ženski z lepim obrazom. Pred Melanio in Jackie.[/quote]

No, to je smiseln odgovor.

Maria, ženska prelepih potez, Ceca si je pa že top mušter izbrala za popravilo obraza, in je res ratala top lepotica. Melanija ima preveč koščen obraz, postavo pa super, Jacki ima pa oči preveč narazen, in to jo kazi.

New Report

Close