Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera jajca kupite, baterijsko, talno ali prosto rejo?

Katera jajca kupite, baterijsko, talno ali prosto rejo?

Če dobim, kupim domače, ampak nima toliko kolikor je povpraševanja. Ostalo je baterijska reja, ker so bolj čiste kot talna reja, pa tudi kure so malo bolj spoštovane v baterijski reji. Imajo manjše prostore, na tleh pa se koljejo med sabo. Ne vem, koja vam je to fora s tole talno rejo. Mi smo imeli piščance doma za zakol, po petdeset naenkrat. Bili so ločeni po max deset na prostor, ker kar pa kure med sabo počnejo, če je ktera bolj kilava, pa ti želodec obrne. Je kar nekaj pregovorov, kam vse skljuvajo. In če hočeš, da šibkim ne potrgajo črevesja ven, jih moraš takoj oddvojit iz skupine, zato me nihče ne prepriča, da je cela jata na tleh bolj humana. Tisto z debelo pernico iz slame in nekaj kurjimi manekenkami so samo pravljice za naivne kupce. Mene bolj kot način reje pri kurah moti to, s čem jih futrajo. To pa ne piše na škatlah.

Ti pa očitno še nisi jedel/jedla dobrih domačih jajc. Najbolj se razlika v okusu opazi pri jajčkih na oko. Je pa res, da tudi domača jajca niso vsa enake kvalitete. Odvisno od hrane, ki jo imajo na voljo kokoške.

Jajca večinoma kupim od kmetov, če ni te možnosti, pa kupujem zelo različno, večinoma pa jajca talne reje.

Kupujem od sosede, ki ima pašno rejo :))

Bejž no, bejž. Sami gurmani. Kako so pa jajca kupljena pri kmetu bolj okusna?
Pa paradižnik iz Španije je menda plastičen, domači Lušt pa brezhiben?
[/quote]
Ta jajca, ki sem jih imela prejšnji teden so bila pač top kvalitete. Neka eko, ki sem jih kupila pred tem v trgovini, so bila po okusu slabša. Ta, ki jih imam sedaj, so pa še slabša (baterijska reja). Sicer se na živinorejo ne spoznam, ampak sigurno je pomemben dejavnik, s čim kure hranijo.

Naredi si enkrat hkrati dve jajci na oko, ki sta od različnih kmetov/načina reje, in boš sam ugotovil, da so med nekatermi znatne razlike v okusu. Ne seveda med vsemi, ampak med nekaterimi pa so razlike zelo opazne.

Razlike v okusu so ogromne. Tudi pri zelenjavi in sadju. Če imaš možnost pokušati meso, jajca in vse ostalo, kar nekdo vzgaja ali prideluje brez kakršnihkoli umetnih dodatkov ali škropljenja in to primerjat z nečim industrijskim, ja, razlika je ogromna. Pa tudi med tistim, kar je integrirane pridelave s tržnice ali pa eko pridelave v trgovini in med ostalimi običajnimi proizvodi je še vedno velika razlika v okusu. Težko mi bo nekdo prodajal pravljice, da je vse eno in isto.

imamo 2 sveža jajca vedno na zalogi

Prosta reja ali kmet. Če tega ni, ali če se mudi, potem vzamem talno rejo. Če drugega ne zato, ker ne želim videt več kur, čeprav so butaste ko zid, zaprtih v kletkah…

New Report

Close