Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Katera Ljubljančanka…..

Katera Ljubljančanka…..

Oki oki..sej ni panike..jest lepo čakam..čakam….čakam…..vidva se pa kr v miru odprosita..zaprosita..odmajlirajta..heheheheh muca zna počakat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, ja, Nikita, menda bo že tako lepo in prav, če čakam, da mi malo dalj časa tole prihaja….

Pa še rima se.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Kwa se rima…a to da je prima…???

heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidiš, še mail mi danes lepo vleče….
no, saj sva že :))))

hja, muca, saj veš, brez čakanja danes ne gre, dijo mijo !

…ko zajček in mišon lepo pogovarjata se, da dan se jima lepo začne :))))

Ha a da vlečejo..hihi sej če ne jih pa povlečemo..uopssss..me je en mal zaneslo ke v levo…hehehe dons bo vražji dan..že čutim..juhuhu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, muca.
Uh, kaj pa vem…se kar bojim prognozirat….
ko pa ni vedno vse odvisno samo od nas…..kakšen bo dan….

Ko pa muca vmes prileti..pa vse naokol se razbeži…
Pa perje leti na vse strani….
le muca žalostna potem zaspi…eko..a bo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O Nikita kolk debate zarad enga kofeta… kje? Kdaj? :))))

Ha, težka bo, ker že jaz nekaj časa čakam, pa ni nič ):

zajči .. pojdi do Starega vrha .. pa pokliči Janija .. pa reč .. da si samo par metrov stran od njegove hiše :))))) .. ni vrag, da ne pride in te ne zapelje krog ali dva :))))

… al pa tri 😉

B.

Hehehehe, zdej šele vidim, od kje tebi včeri Stari vrh :)))))))))))))))) Ma ti predlagam, naredi tako, kot je rekla Barbi :)))))))

Jani oblubla 3,5 kroga :)))))))

Barbaraaaaaaaaaa :)))))))))))))) hehehehehehehe

Jani je prov vesel, da soseda lepo skrbi….. za mojo zaposlenost 😉

Jani, bom naredila tako, ko bom tam.
Nekaj pa me le zanima, zakaj bi me četrti krog, peljal le samo do pol?:)))))))))))))))
uživaj v vodki danes !

New Report

Close