Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Katera roža …

Katera roža …

… vas žene , dekleta in mamice najbolj opiše ?
Za zajčka že vem 🙂

Lahko sodelujejo tudi fantje (če ne bodo posvinjali te lepe , pomladansko romantične teme 😉

Nikita ima najraje ….

A potem moram bit tiho?;-))
Sp

ma kaj bi rad povedal srce ?

THX Niki :))))))))) *********

Saj je rekla,da ne smem svinjat!
Sp

A take grde namene imaš 😉
Se mi vse zdi , da je naš Saško dobil enakovrednega partnerja , ojoj !

Ma veš kaj – ti bom pa jaz določila rožko , ti pa ugani , zakaj tako :)))

Nikiti se zdi Sprevrženc kot kristusov trn ali pa , ej ja , žafran ;)))

.. da tale tema pomeni kaj posebnega .
Le “Rože & vrt” berem :)))

Nikita pa ima rada …

ma dej ajde :))))))))

hahah..ma je ena ja kristusov trn :))))))

No kaj se ti zdi , katero imam pa jaz najraje ?

*

hmm?

Aaa ?

Katera roža me najbolj opiše…ja nekako čutim …da so to prve spomladanske rožice…ki tam zunaj cvetijo, ki imajo moč in pokukajo na novo vsako leto iz zemlje…vcasih je okoli njih lahko tudi še sneg…ampak one rijejo naprej in kakor so na videz krhke, nežne in lepe, so v resnici prave bojevnice…ja nekako te rože me najbolj spominjajo name…ti zvončki, narciske…ja ko so tako cortane…ko tako lepo dišijo po pomladi, da te kar zapeljejo!

Nikitka…sedaj pa lahko tudi ti že izdaš…kateri rožici pa si ti najbolj podobna??? Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No , meni so pomembni vsi čuti , še najbolj pa me prevzame vonj . Dogodkov in ljudi se spominjam skozi vonje in ljudje , ki mi ne dišijo prav , si tudi moje simpatije ne morejo pridobiti … hja , čudno , ma tako je 🙂

Torej – nežne , tople barve , raznolike , krhke , pa vendar po svoje trdožive , omamno dišeče frezije (pomlad , ja )

Nikita , tudi za pomladno Sonce *

Provokacija pri meni res obrodi sadove:
Torej žena=bodeča neža, hči je že itak neža,ljubica=netresk,jaz pa=mesojedka
Kontent?
Sp

frezije :))))))))))))))))))))))))
cmoka

HMMMmmmm težko bi opisala kateri sem podobna..so pa najljubše meni vrtnice,tiste temno rdeče..z veliko trnja…
Drugače pa mi je tako po toplih barvah in opojnih vonjavah všeč nadvse španski bezeg..jep v miljon barvah-toplih pastelnih..uuu pa še ena rožica,ki mi je zelo pri srcu..Hortenzije..jep..tiste lepe barve,ki se prelivajo…uhaaaa:)) Muca je čist nora na rožice aha….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, definitivno me najbolj opiše sončnica. Mene mislim.

Pa mogoče še mak in Indijska konoplja hehehe

yap

A to je strinjanje ali kak drug pomen?

Jani nau komentiral, ker bo svinjal! Tko!!!

Ma se strinjam !
Lepo in prijetno jutro , prijatelj !!!!

Torej se le zadržuješ.
Pripravili me boste do tega , da bo zajček začel svinjati in bo svinjal kot še nikoli v življenju .

cmoka :)))))))))))))))

hmmmmmmmmmmmmmm zajček.. tebi je pa dovoljeno svinjat… teb se pa ni treba ozirat na to :))))

dobro jutro zajček!!!

dobro jutro Jani !!

hm…lepo mislim nate…
..in bom…bo…zajček svinau…
res zajček sme, zajček to lahko !
hej, ma si moj ej :))))

Rožce pa res niso za svinjat! AAlora……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close