Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Katera roža …

Katera roža …

Kako da ne ?
seks v cvetju ?
recimo ..

Misliš na cvetju……..miganje..ja t je pa nekej lepega in ne svinjanje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap miganje…..
ne, ne to res ni svinjanje..
ma veš , zajčku bi odleglo , če bi par sočnih spustu na net :))))))))

Jaz pa vama obema svetujem…da si dajta duška…pa četudi je to svinjanje…tudi to vcasih paše, preprosto mora biti in mi bomo to razumeli!
Cmoka obema…da bosta lažje naredila prvi korak…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Heheh…tale je dobra…pa še resnična..
ovenčki smo zgleda mal u luftu , pa bi kar svinjal..
blagor Sašku , on to dela tko lepo :))))

Tudi tebi,mala kosmata prijateljica ;-))
Sp

kožuhasta no , imam kožušček……..pujs !!!!!!! ti !

Počasi prihajam na delovno temperaturo,he,he.Že vidim,da sem danes prašičje razpoložen.Bom moral it dol v našo kletko in zakurit kak kres…
Sp

yeah ! to !

Zajči…jaz pa nikoli ne uporabljam besede svinjanje…sploh ne vem kaj je to???
Kajti če nekaj čutiš, če si nekaj želiš, če nekaj hočeš…potem pač to ne more biti svinjanje…ali pač…sama temu napišem nagajivost…da sem malo poredna tisti dan…ko napisem kaksno nagajivo besedo, ja nagajiv…malo poreden se veliko lepše bere kot pa svinjanje…se ti ne zdi??
No razen če nimava v mislih isto “svinjanje”???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Besedica ” svinjanje ” , je nekakšen talisman naše gmajne !
Je lepa cortkana beseda , ki nam je všeč .
Postala je del nas, ravno zaradi tega , ker skriva v sebi marsikaj .
Je ljubkovalna beseda , in jo imamo radi..

Joj…vidiš…tega pa nisem vedela…no lepo…ker mi kar nikakor ni sla v vasa besedila…sedaj pa ko tole vem…pa paše in nekako jo primerjam z svojo besedo nagajiv-poreden…
SonceK je zamočil…no vprasala sem in dobila odgovor glede svinjanja…in si ga bom zapomnila, bom pridna;))! Cmoka zajči, ker si me se nakaj naucila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe…saj nisi mogla vedeti , kako veliko lepega je v tej naši besedi :))))))))))))))
ma samo da veš :))
cmoka nazaj

Heheh neeeeeeeeeeeeeeeeee tukaj ostani..smo prašički mi vsi..no ja mene lahko šteješ zraven:)))))))))))))))))))))))))))))))))

dejva eno po prašičje usekat!:_)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))))))))))))))))) ajej SončeK… pr nas je za svinjanje zadolžen Saško… on zna pa orenk posvinjat ja :))))))

Aha!!!!

Aha!!! :))))))))))))))))))

hahahahahahahaha, zajček, za tole dobiš taužent cmokov. Tko!!!!

Ma dej deli mi to !
PLIZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..in to tko , da je še meni lepo !

evo.. nej bo… še taužent cmokov :)))))

Sem opazila…ampak če ga imate vsi tako radi…potem je njegovo “svinjanje” le neki hobi in če mu to paše…zakaj pa ne…naj se sprošča na takšen način…drugače pa čutim, da zna biti, da je prav dobrega srca in to mi pove vse.

Cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Svinjanje mu ni hobi , življenjski smisel mu je :)))

Nikita (in drugi) ga imamo radi glih takega kot je

Sonček, nič jim ne verjemi barabam :)))))))))))))))))))))

Čisto mi te bojo splašili….izkoriščajo mojo nesrečo, ker se ne morem preveč zatipkavat te dni….jejhata jejhata…

Najlepša je roža, ki visi od moža…..(obakrat apostrof na o)

A šele ko stoji,
najlepš zacveti

New Report

Close