Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera se vam zdi sposobnejša? Tina ali Melanija?

Katera se vam zdi sposobnejša? Tina ali Melanija?

In v čem si ti nad mano? Ko ponižuješ mene, pišeš o sebi. mene hočeš poniževati, ker sem tukaj, ampak v čem si ti nad mano? Si v beli hiši, spoznavaš državnike sveta?[/quote]

No ja… Sem ves 🙂 Samo ne v Ameriki. Si pa pravi občutljivko. Pa saj ti ne zamerim, na repka smo stopili, pa so mal ušeska bubala :)[/quote]

Razumem te, doma gledaš svojega debelega pijanca, kako smrdi od lenobe, stiskaš se v 1-sobnem stanovanju in Melanijin lajf so tvoje sanje in zdaj dežuraš na forumu in popljuvaš vsakega, ki v Melaniji ne vidi slovenskih sanj.

No ja… Sem ves 🙂 Samo ne v Ameriki. Si pa pravi občutljivko. Pa saj ti ne zamerim, na repka smo stopili, pa so mal ušeska bubala :)[/quote]

Razumem te, doma gledaš svojega debelega pijanca, kako smrdi od lenobe, stiskaš se v 1-sobnem stanovanju in Melanijin lajf so tvoje sanje in zdaj dežuraš na forumu in popljuvaš vsakega, ki v Melaniji ne vidi slovenskih sanj.[/quote]
Občutljivko 🙂

Samo res, razumem slovenski fetiš nad Melanijo. Brezdelna baba, ki dobro zgleda, dokaj glupa, ampak who cares, ima bogatega dedca in lagodno življenje. To so sanje vseh slovenski wannabe Bridget Jones fensi špensi kvazi smetanskih skoraj intelektualk, ki so v slovenski kuri obdelovane v vseh trač revijah in se izmenjujejo na pozicijah voditeljica tega in onega, novinarka itd..

Žal so njihova reala ponavadi zapiti luzerji na minimalcu, ali pa občasne zveze z na pol-atraktivneži. Za slovenske razmere uspešni moški srednjih let, solidnega videza in manir, niso zanesljiva izbira, ker imajo široke možnosti glede mladih babnic. Zato kvazi-feministke v vezi Trump -melanija vidijo neko iluzijo svojih neuresničenih želja, ah, vsaj njej je uspelo.

Se motim?


Ja se. S tabo si ne bi mogle kaj pomagat 😉
Občutljivko :)))

Meni Melania in Donald ne delujeta kot zakonca, temveč kot cimra, ki sta sklenila poslovni dogovor. Michelle in Barrack imata veliko bolj pristen odnos. Te stvari se opazijo, pa naj se Melania še tako naučeno smehlja.

To zgornje in še ena stvar. Nobena nima nič proti veliko starejšim dedcem.


Ja se. S tabo si ne bi mogle kaj pomagat 😉
Občutljivko :)))[/quote]

Sej si z nobenim ne morete, še kr tu visite, pa glanzija berete..

Vse ima svojo ceno. Dejstvo je, da tako ene kot druge sicer ne poznam ali poznamo osebno, tako da so to le predvidevanja. Če pa bi imel izbiro, bi veliko raje spoznal Melanijo. Predvsem bi me zanimalo kako se ona počuti ob vseh teh obtožbah in drugih ženskah, ki jih Donaldu očitajo, poleg tega.
Obema pa želim vse dobro. Izbrali sta, mi pa tudi :)[/quote]

Tega pa nisem zasledila. Lahko kakšen link ali vsaj obrazložitev o teh drugih ženskah?[/quote]
http://www.vanityfair.com/news/2016/10/quiet-tragedy-of-melania-trump
…a People magazine reporter, Natasha Stoynoff, who wrote a detailed account of visiting the Trumps on the occasion of their first wedding anniversary. When a then heavily pregnant Melania went to change, the writer claimed, Donald kissed her and told her they were going to have an affair.

https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump_sexual_misconduct_allegations
3Allegations of unwanted physical contact
3.7Rachel Crooks (2005)
3.8Natasha Stoynoff (2005)
3.9Jessica Drake (2006)
3.10Ninni Laaksonen (2006)
3.11Summer Zervos (2007)
3.12Burnett’s unnamed friend (2010)
3.13Cassandra Searles (2013)

http://www.dailynewsbin.com/news/melania-pregnant-donald-trump-affair/26517/
…Karen McDougal was the 1998 Playmate of the Year, and she asserts that her affair with Donald Trump took place in 2006. That would place it seven years into Donald’s relationship with Melania, and just one year into their marriage; the same year that their child Barron was born. 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3828997/Donald-Trump-called-pregnant-wife-Melania-monster-blimp-just-two-months-grab-p-y-comments.html
Donald Trump called his pregnant wife Melania ‘a monster’ and ‘a blimp’ just two months after ‘grab them by the p***y’ comments 
…’Like a blimp — in the right places. In her case, the right places. I mean she really has become a monster — in all the right places,’ he told Stern.


Ja se. S tabo si ne bi mogle kaj pomagat 😉
Občutljivko :)))[/quote]

Sej si z nobenim ne morete, še kr tu visite, pa glanzija berete..[/quote]

Buci buc občutljivko 🙂 Nc, od tebe Glanzkopf ni nič, tako da lep večer z desanko rukic 😉

A zdaj se boš delala, da greš uživat srečni družinski večer, ob smokijih in daljincu, kot vse zamaščene samske babe?

In v čem si ti nad mano? Ko ponižuješ mene, pišeš o sebi. mene hočeš poniževati, ker sem tukaj, ampak v čem si ti nad mano? Si v beli hiši, spoznavaš državnike sveta?[/quote]

No ja… Sem ves 🙂 Samo ne v Ameriki. Si pa pravi občutljivko. Pa saj ti ne zamerim, na repka smo stopili, pa so mal ušeska bubala :)[/quote]
To, ali je on občutljivko ali ne, nima veze, dejstvo je, da si s tujim kurcem po koprivah opletala, no, če smo natančni, z Melanijinim statusom (če smo pa še malo natančnejši, pa s Trumpovim denarjem)… Edino, kar je bilo tu tebi lastno, je bila želja, da zabiješ nekoga, ki je, ironično, po standardu (na katerega se sklicuješ v svojih primerjavah) veliko bližje tebi, kot boš ti Melaniji ali Trumpu kadarkoli.
Kako patetično.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Verjemi, da sta se onadva veliko naseksala. Kaj misliš, da jo je imel za okras? Ampak on ima 70 let. Ona je starček, ki se mu dvigne samo še z viagro.


Ko sem že skoraj uspela razumeti profil žensk, ki ga opisuješ, si na dan prišel s skoraj intelektualkami in kvazi-feministkami. Teh dveh pojmov niti ne razumem, še manj ju lahko apliciram na neko celostno podobo katere- ali kakršnekoli ženske.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

No ja… Sem ves 🙂 Samo ne v Ameriki. Si pa pravi občutljivko. Pa saj ti ne zamerim, na repka smo stopili, pa so mal ušeska bubala :)[/quote]
To, ali je on občutljivko ali ne, nima veze, dejstvo je, da si s tujim kurcem po koprivah opletala, no, če smo natančni, z Melanijinim statusom (če smo pa še malo natančnejši, pa s Trumpovim denarjem)… Edino, kar je bilo tu tebi lastno, je bila želja, da zabiješ nekoga, ki je, ironično, po standardu (na katerega se sklicuješ v svojih primerjavah) veliko bližje tebi, kot boš ti Melaniji ali Trumpu kadarkoli.
Kako patetično.[/quote]
patetično? pateična sta vidva s pajkom; no ja je zgolj nanizal dejstva; da imata vidva težave s sprejemanjem dejstev postaja že prav odbijajoče; Melanija je uspela in prišla tja kamor nikli več ne bo prišla nobena Slovenka; razen če kakšno rojeno v zda izvolijo za predsednico; drugače je pa to to, je prva in zadnja, ki je na tem položaju od slovenskih bab

Mah, saj je jasno, da je Melania absolutna zmagovalka. Obe imata starca, dejstvo. A Melanijin je superbogat in zdaj še s super močjo in on financira njo. Tinka pa ima skor enako starejšega, a ne financira on nje ampak ona njega! Kolk je Melania lepa in elegantna, se sploh ne da primerjati z wannabee manekenko Tinko. Melania je mama krasnemu otroku in deluje predana mati. Tinkare si ne predstavljam v tej vlogi. Sicer pa je takih primerjav lahko še in še. A morda pa se bolje vprašati nekaj drugega. Katera je več naredila za prepoznavnost Slovenije? Jasno, kot beli dan. In še to: katera je več naredila za nas, Slovenčke tukaj? Prepričana sem, da Sevničani že imajo precej koristi. Kar nekaj Slovencev jo bo v prihajajočih turističnih sezonah tudi še imelo. Kaj pa Tinkara? Ona je od slovenskih davkoplačevalcev samo vlekla in želela še in še izvleči. Torej, a se imamo sploh še o čem pogovarjat?


To, ali je on občutljivko ali ne, nima veze, dejstvo je, da si s tujim kurcem po koprivah opletala, no, če smo natančni, z Melanijinim statusom (če smo pa še malo natančnejši, pa s Trumpovim denarjem)… Edino, kar je bilo tu tebi lastno, je bila želja, da zabiješ nekoga, ki je, ironično, po standardu (na katerega se sklicuješ v svojih primerjavah) veliko bližje tebi, kot boš ti Melaniji ali Trumpu kadarkoli.
Kako patetično.[/quote]
patetično? pateična sta vidva s pajkom; no ja je zgolj nanizal dejstva; da imata vidva težave s sprejemanjem dejstev postaja že prav odbijajoče; Melanija je uspela in prišla tja kamor nikli več ne bo prišla nobena Slovenka; razen če kakšno rojeno v zda izvolijo za predsednico; drugače je pa to to, je prva in zadnja, ki je na tem položaju od slovenskih bab[/quote]

Jak je to položaj, brezdelna žena.

Bolj spoštujem ženske, ki so dejansko nekaj dosegle, s svojim znanjem..

nehajte o tej prepoznavnosti, večina sveta nas ne loči od Slovaške, jaka prepoznavnost..

Prepričan sem, da večina Američanov bolj pozna Anžeta Kopitarja, kot neko brezdelno babo, ki je pač poročena z enim od njihovih milijonarjev.


patetično? pateična sta vidva s pajkom; no ja je zgolj nanizal dejstva; da imata vidva težave s sprejemanjem dejstev postaja že prav odbijajoče; Melanija je uspela in prišla tja kamor nikli več ne bo prišla nobena Slovenka; razen če kakšno rojeno v zda izvolijo za predsednico; drugače je pa to to, je prva in zadnja, ki je na tem položaju od slovenskih bab[/quote]

Jak je to položaj, brezdelna žena.

Bolj spoštujem ženske, ki so dejansko nekaj dosegle, s svojim znanjem..[/quote]
a ti si eden tistih ,ki bi raje videl ,da ima trump za ženo Mela?
ti ne spoštuješ nikogar in ne laži, še najmanj pa ženske, ki jih doživljaš zgolj kot spolne subjekte za lastno potešitev

Buci bu…

Buci bu…[/quote]
tako pač je, saj ti boš čez 10 let na istem kot trump; brez viagre se ti ne bo dvignil:)

je s Slovenci nekaj narobe, ker nam je gospa Melanija bolj všeč kot tisti hokejist?

Buci bu…[/quote]
tako pač je, saj ti boš čez 10 let na istem kot trump; brez viagre se ti ne bo dvignil:)[/quote]

To pa tako ogorčeno pišeš, kot da mi nečesa zavidaš, ti aktoliški fantič..

A misliš, da se sekiram, kaj bo z mano čez 10 let?

je s Slovenci nekaj narobe, ker nam je gospa Melanija bolj všeč kot tisti hokejist?[/quote]

Mogoče začnite kavsat, pa se vam ne bodo več cedile sline na skoraj abrahamovko na tv? Kaj naj vam rečem?


tako pač je, saj ti boš čez 10 let na istem kot trump; brez viagre se ti ne bo dvignil:)[/quote]

To pa tako ogorčeno pišeš, kot da mi nečesa zavidaš, ti aktoliški fantič..

A misliš, da se sekiram, kaj bo z mano čez 10 let?[/quote]
kaj ti naj zavidam? od babice stanovanje? a jo maš še na oknu nastavljeno da še penzijo po njej vlečeš?
niti ne, ti imaš že zdaj zadosti težav sam s sabo in svojo psiho

New Report

Close