Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Katera športna punca bi rada bila noseča?

Katera športna punca bi rada bila noseča?

Katera športna punca bi rada bila noseča? Lahko se zmeniva.

Jaz bi,pa se me ne prime

Sicer dobra rekreativka, športno plezanje in tek. Zaradi študija in ker sem komaj pred letom začela delati v priznanem podjetju kjer se želim izkazati nisem imela možnosti resnih kot tudi manj resnih zvez. Svoj položaj pa imam sedaj utrjen zaro razmišljam tudi o otroku. Sem vitka, športne postave pobrita, stara 25 let in bi rada zanosila v letos ali v naslednjem letu. Otroka bi želela vzgajti sama tako, da ne pričakujem ničesar drugega kot, da me tedensko enkrat do dvakrat dobro potešiš, mora mi priti (če ti je skrb samo tvoj užitek potem obvoz). Seksala bova samo dokler ne zanosim potem te ne potrebujem več., tvoja obveza je samo da me dobro potešiš in napolniš. Imam svoje stanovanje v LJ pričakujem pa da si za seks vzameš vsaj tri ure časa. Če se najdeš v tem zapisu si dobro grajen in imaš nekaj v glavi se lahko zmeniva.

Odgovor na objavo uporabnika
Sem športnica, 26.07.2024 ob 18:37

Sicer dobra rekreativka, športno plezanje in tek. Zaradi študija in ker sem komaj pred letom začela delati v priznanem podjetju kjer se želim izkazati nisem imela možnosti resnih kot tudi manj resnih zvez. Svoj položaj pa imam sedaj utrjen zaro razmišljam tudi o otroku. Sem vitka, športne postave pobrita, stara 25 let in bi rada zanosila v letos ali v naslednjem letu. Otroka bi želela vzgajti sama tako, da ne pričakujem ničesar drugega kot, da me tedensko enkrat do dvakrat dobro potešiš, mora mi priti (če ti je skrb samo tvoj užitek potem obvoz). Seksala bova samo dokler ne zanosim potem te ne potrebujem več., tvoja obveza je samo da me dobro potešiš in napolniš. Imam svoje stanovanje v LJ pričakujem pa da si za seks vzameš vsaj tri ure časa. Če se najdeš v tem zapisu si dobro grajen in imaš nekaj v glavi se lahko zmeniva.

Sem športnica:

Me zanima kakor si ti napisala.

Mi pišeš na moj email, ki je: [email protected]

Boš mi pisala?

oj lahko se dogovoriva da te oplodim seveda diskretno. Sem zdrav urejen star 42 dobrega izgleda

Vau, kako se boste grebli zanjo, pa mislili, da je res, kar je napisala, no, ko se boste nafukal, pa boste dobili, da posle jebanja, nema kajanja, placuj prezivnino, ali ti jo bom pa sodno izterjala in podobno, zato le navalite, dober tek

Kitka: Te zanima, da se spoznava? Ti bi poskusila z mano, da bi zanosila?

Sem športnica:

“Sicer dobra rekreativka, športno plezanje in tek. Zaradi študija in ker sem komaj pred letom začela delati v priznanem podjetju kjer se želim izkazati nisem imela možnosti resnih kot tudi manj resnih zvez. Svoj položaj pa imam sedaj utrjen zaro razmišljam tudi o otroku. Sem vitka, športne postave pobrita, stara 25 let in bi rada zanosila v letos ali v naslednjem letu. Otroka bi želela vzgajti sama tako, da ne pričakujem ničesar drugega kot, da me tedensko enkrat do dvakrat dobro potešiš, mora mi priti (če ti je skrb samo tvoj užitek potem obvoz). Seksala bova samo dokler ne zanosim potem te ne potrebujem več., tvoja obveza je samo da me dobro potešiš in napolniš. Imam svoje stanovanje v LJ pričakujem pa da si za seks vzameš vsaj tri ure časa. Če se najdeš v tem zapisu si dobro grajen in imaš nekaj v glavi se lahko zmeniva.”

Se najdem v tvojem zapisu, sem dobro grajen, razgledan. Se spoznava in zmeniva za srečanje?

Moj email: [email protected]

Pišeš lahko na moj email?

Napolnim te free…opravim in grem.

New Report

Close