Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katere filme bi gledale?

katere filme bi gledale?

Zdaj sem izvedela, da je BJ 2 snel z DC++. To je podobno kot Kazaa. Torej, tale odpade.

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Punce, hvala za obsežne sezname. Sem si jih sprintala in zdaj bom počasi snemala. Šele zdaj sem prišla domov, tako da se opravičujem za zamudo z odgovorom vsem tistim, ki ste prosile za postopek.

Naj vam povem, da sem zelo natančna navodila našla na med.over.net-u med Računalničarji, ki so mi zelo prijazno in z natančnimi navodili odgovorili tudi na težavo s podnapisi. Snemala pa sem najprej z e-mule, pa sem kasirala virus, tako da zdaj snemam z DC++. Kazo pa na omenjenem forumu tudi odsvetujejo, saj je menda tudi poln virusov.

Pa še odgovor tistim, ki iščete Medvedka Puja – najdeš ga na strani , klikneš na Movies, kategorijo Kids in je potem čisto na dnu Winnie The Pooh – Most Grand Adventure. Le podnapisov mi še ni uspelo najti za zraven.

medvedek je tudi na slo-filesharingu. Zdajle sem ga nasla..

T

Serga, ni šans – ga ne dobim pa konc. Sorry 🙁

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

A imate to vse v slovenščini, mislim predvsem na risanke (verjetno so podnapisi?)

Hvala

Živa, s podnapisi, ja.

New Report

Close