Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere telenovele gledate?

Katere telenovele gledate?

Jaz gledam tri turške in sicer:

– Baraj (Obraz prave ljubezni),

– Odvetnica za ločitve in

– Prepovedan sadež

Baraj mi je bil v začetku zelo všeč, zdaj se pa tako vleče, da ni več gledljivo.

Odvetnica za ločitve se mi zdi (za sedaj)  v redu.

Prepovedan sadež se tudi že predolgo vleče. Zdaj, ko je prišla še mati od Kumru je pa že itak živ dolgčas.

Kaj pa vi gledate?  Če mi bo kdo očital, koliko časa sem pred TV naj povem, da sem v zasluženi penziji, delam cel dopoldan do dveh, treh, potem sem nekaj časa pred TV, potem pa še kaj pospravim in počistim.

RTL – Brak na prvo

Turških ne gledam, ker so mi zanič. Gledam La usurpadoro in Ruby. In komaj čakam, da se zakljucita in da bo morda kakšna boljša mehiška. Gledala sem tudi par delov Zapuscena, ampak je tako zelo razvlecena da je ni mogoče gledati.

nova
Uredništvo priporoča

Velik dela imate 😃

Čimmn teh smeti. To pa te razne kmetije bi z zakonom prepovedal.

Naša mama v penzjonu pr 73 gleda razne dokumentarne o živalih na Animal planet in podobno…pravi, da še kaj zanimivega zve.

 

Nobene. Telenovele so za zdolgočasene gospodinje in samske zafrustriranke. Kdo drug bi pa imel čas, tudi če bi slučajno bila volja?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021LE, 01.02.2023 ob 00:52

Čimmn teh smeti. To pa te razne kmetije bi z zakonom prepovedal.

Naša mama v penzjonu pr 73 gleda razne dokumentarne o živalih na Animal planet in podobno…pravi, da še kaj zanimivega zve.

 

No kaj pa je gledanje komercialnih oddaj na AnimalPlanet drugega kot nekoristno zapravljanje časa. Ko bi vsaj govorili o kvalitetnih dokumentarcih, tako pa gre za epizodne oddaje z zvezdami, ki jih ustvarijo, da pritegnijo ljudi.

Problem je bolj v temu, da tu telenovele komentirate primitivni, preprosti in nekulturni ljudje brez občutka za kvaliteto ali umetbiško vrednost…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6783, 01.02.2023 ob 02:27

Nobene. Telenovele so za zdolgočasene gospodinje in samske zafrustriranke. Kdo drug bi pa imel čas, tudi če bi slučajno bila volja?

 

Pol imajo pa te gospodinje vsaj več občutka za to kaj je dobra akcija, kaj pomeni ko so zadeve dobro tehnično posnete, kot pa njihovi možje ali froci, ki gledajo akcijske in kriminalne serije. 🙂

Nekaj tu kritizirate, ampak taki kot si ti in “Covid 2021Le” pa ne znate povedati kaj je alternativa. Ne znate povedati, katere serije ali pa filmi so dobri za gledati namesto telenovel.

Vsaj par naslovov bi lahko omenili. Ampak ne bo šlo, a ne?! 🙂

pred leti sem gledala Paramparca kjer sta igrala Cihan in Dilara. To je pa tudi vse.

Telenovel in RŠ ne gledam. Torej? Zelo redko odprem tv. Svoje čase sem še gledala informativne oddaje na nacionalki. Sedaj še to v glavnem ni več za gledat.

Odgovor na objavo uporabnika
campari, 01.02.2023 ob 04:53

pred leti sem gledala Paramparca kjer sta igrala Cihan in Dilara. To je pa tudi vse.

Torej si ženska Campari!

Prepovedan sadež.  , Obraz prave ljubezni.  Večino  smo jih pa že pred meseci pogledali na OBN..

Gledanje telenovel je odlična sprostitev. To je že povedal priznani, žal pokojni psihiater Andrej Marušič.

sem virtualno bitje.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 01.02.2023 ob 03:27

No kaj pa je gledanje komercialnih oddaj na AnimalPlanet drugega kot nekoristno zapravljanje časa. Ko bi vsaj govorili o kvalitetnih dokumentarcih, tako pa gre za epizodne oddaje z zvezdami, ki jih ustvarijo, da pritegnijo ljudi.

Problem je bolj v temu, da tu telenovele komentirate primitivni, preprosti in nekulturni ljudje brez občutka za kvaliteto ali umetbiško vrednost…

To je res znak inteligence…🤣🤣🤣🤣

Nobenih.

TV gledam bolj malo, večinoma je televizor namenjen za ogled kakšnih (krimi) serij. Nazadnje Tulsa King in Women of the Dead. Ko zmanjka novih, pa pogledam stare, npr. Vera, Lewis, Morse… itak vse pozabim.

Ja Chef

Že v sorodni temi sem vprašala zakaj nikoli še niso vrteli nobene korejske ali filipinske telenovele? Kako vejo, da gledalcev ne bojo pritegnile, če niso niti poskusili?

Odgovor na objavo uporabnika
dasa271, 01.02.2023 ob 08:35

To je res znak inteligence…🤣🤣🤣🤣

Kaj pa tvoj komentar? Je to kar si napisala znak inteligence? Lepo je vprašal kaj je alternativa in če se lahko našteje nekaj naslovov. Tvoje žaljenje ni odgovor na njegovo vprašnje. Z takšnim načinom dosežeš le, da te imamo vsi za nepomembnega trola.

Jz sm povedu kaj je alternativa.

Razni dokumentarci.

Ne pogovarjamo se kle, al se gleda Tom Cruisa, ki  vedno reši svet, al pa kkšn kvaliteten film Skandinavske produkcije.

Kle je govor o “pomijah”.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021LE, 01.02.2023 ob 14:03

Jz sm povedu kaj je alternativa.

Razni dokumentarci.

Ne pogovarjamo se kle, al se gleda Tom Cruisa, ki  vedno reši svet, al pa kkšn kvaliteten film Skandinavske produkcije.

Kle je govor o “pomijah”.

“Covid 2021Le”,

in omenil si epizodne oddaje z zvezdami, ki jih ustvarijo, da pritegnijo ljudmi.

In zakaj bi bil en PANTANAL(nova telenovela na HRT1) pomija??? Ne seveda en kurac pojma imaš, ker nisi gledal.

 

Kaj pa morda, če drži to, ko sem napisal, da tu telenovele komentirate primitivni, preprosti in nekulturni ljudje brez občutka za kvaliteto ali umetniško vrednost? In če morda gledamo telenovele(vprašanje katere) gledalci filmov na najvišjem nivoju, ki so namenjeni 1% gledalcev in jih zaamerikanizirana raja, ki gleda kvazi umetniške filme za zaslužek, ki jih vrtijo v Kinodvoru ne bi razumela??? Kaj pa če jih gledamo gledalci telenovel filme, ki so filmska umetnost, gledalci avantgarde, eksperimentalnih filmov itd???

In zato ker smo takšni gledalci telenovel(vsaj nekateri) si dobrodošel, da omeniš, našteješp vsebine, ki tebi osebno predstavlajo najvišji filmski in televizijski nivo!

 

Kvaliteni filmi skandinavske produkcije? No za premnoge velja šved Ingmar Bergman za najboljšega svetovnega režiserja vseh časov. 

Torej katere njegove filme si gledal? (Ker jaz sem jih skoraj vse pogledal že kot najstnik.)

(Pa še glede Pantanala odgovori.)

 

Se bojim, da zdaj ne bo odgovora od tebe in si se samo pametnjakoviča šel. 

 

Vedno je folku sproščalo ventil, če so gledalce telenovel dajali v nič.

Odgovor na objavo uporabnika
korejske in filipinske, 01.02.2023 ob 13:24

Že v sorodni temi sem vprašala zakaj nikoli še niso vrteli nobene korejske ali filipinske telenovele? Kako vejo, da gledalcev ne bojo pritegnile, če niso niti poskusili?

Tudi mene zanima ali obstaja kakšen postopek kako izberejo tuje vsebine, da jih bojo predvajali v Sloveniji. Nevem po kakšnih standartih izbirajo. Ker ko je neka zadeva uspešna in gledana, skoraj nikoli ne odkupijo podobne vsebine, da bi si tako zagotovili gledanost. Sploh čudaški POP TV.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 01.02.2023 ob 14:25

“Covid 2021Le”,

in omenil si epizodne oddaje z zvezdami, ki jih ustvarijo, da pritegnijo ljudmi.

In zakaj bi bil en PANTANAL(nova telenovela na HRT1) pomija??? Ne seveda en kurac pojma imaš, ker nisi gledal.

 

Kaj pa morda, če drži to, ko sem napisal, da tu telenovele komentirate primitivni, preprosti in nekulturni ljudje brez občutka za kvaliteto ali umetniško vrednost? In če morda gledamo telenovele(vprašanje katere) gledalci filmov na najvišjem nivoju, ki so namenjeni 1% gledalcev in jih zaamerikanizirana raja, ki gleda kvazi umetniške filme za zaslužek, ki jih vrtijo v Kinodvoru ne bi razumela??? Kaj pa če jih gledamo gledalci telenovel filme, ki so filmska umetnost, gledalci avantgarde, eksperimentalnih filmov itd???

In zato ker smo takšni gledalci telenovel(vsaj nekateri) si dobrodošel, da omeniš, našteješp vsebine, ki tebi osebno predstavlajo najvišji filmski in televizijski nivo!

 

Kvaliteni filmi skandinavske produkcije? No za premnoge velja šved Ingmar Bergman za najboljšega svetovnega režiserja vseh časov. 

Torej katere njegove filme si gledal? (Ker jaz sem jih skoraj vse pogledal že kot najstnik.)

(Pa še glede Pantanala odgovori.)

 

Se bojim, da zdaj ne bo odgovora od tebe in si se samo pametnjakoviča šel. 

 

In je vse tiho bilo. 🙂

Tako da sem še vedno mnenja, da telenovele kritizirajo predvsem neinteligentni ljudje.

Ne, nisem.oženjen z monom, kot nekateri.

Zakaj bi moral polagati račune kaj je meni všeč? Niti ne vem imen in naslovov, ker se jih ne učim na pamet.

Pač za tiste nekaj soap oper, ki sem jih bežno videl tistih 8 kadrov je pač men kr neki.

Pa če začnem s Santo Barbaro….mogoče poznaš Ali Ena, no vsaj takrt mu je blo tko ime:

….na HTV ljubezen na obroke, za stare mame in za mojo sestro, Santo Barbaro gleda, vsakdan nekaj čez šesto…

Ja ” pomine” bi ble gledljive, če bi vseh 3834,2 dela strnili v 12 vsebinsko polnih epizod…ne pa da so vmes pufr kadri, k solza teče po 7minut…

 

Mogoče sem tudi zato “čudak” ker za razliko od ostalih nisem preživel pol lajfa pred TV, in bi točno vedel za filme vsadzga režiserja, kot sem gor napisal.

Če mi je všeč, gledam, če ne ne, ja in so mi bolj všeč kokr sm reku filmi norveške, poljske,…produkcije. To sem skužu nekje k sm bil 20 star, prej so mi bli kr neki (Kaj to spet ena jajca vrtijo  na Slo2 ob 11h zvečet) .Imajo dobro vsebino, pač vizuelno in tehnološko pač šepajo. Zato pa je kle Amerikanc, kjer se vse bliska, in točn veš kakšn bo konc, vsebinsko so vsi ctrl+c,ctrl+v.

 

Pač men pomije ne grejo. Mi je prov fržov. Tko k niso vsem motocikli.

New Report

Close