Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere znamke oblačil, obutve kupujete – vam je to sploh pomembno?

Katere znamke oblačil, obutve kupujete – vam je to sploh pomembno?

Kolko ste sploh stare ve tukaj?

Nima veze:) Če mi je všeč, če se v tem dobro počutim in če je v mojem finančnem okviru, grem v nakup:)

Pomembna mi je kvaliteta, da ne potrebuje likanja, da je na otip material prijeten, kroj sodoben, barve, ki ne izginejo po dveh pranjih. Znamka ni pomembna. Imam 3/4 bele kavbojke iz kika, nor kroj in kvaliteta in majico, ki sem jo po dobesedno 2 pranjih zavrgla. Enako C&A, suknjič da best in majico, ki ni upravičila cene. Pa enako iz S Oliver itd itd
Mislim, da je že vsaka od nas kdaj kupila drago stvar, ki ni upravičila nakupa in kako majico s štandov, ki jo je dolgo nosila.

Daj ne utrujaj, misliš da so ljudje tu od včeraj. Razlog da ti ni uspelo špetirja začet s provokacijo je zato ker je bila preslabo nastavljena (beri: očitna).

Si moglo staro temo ven zvlečt, da se hvališ z Luiem, na katerem posedajo čapci na vsakem štacijon.
Hahaha, bolnik.

lol okej

Kupim tisto, kar mi je vsec, pa tudi ce je to NDK ali Kik. Drugace pa kupujem vecinoma v Zari, vsec pa so mi tudi KappAhl, Zalora, Mango.


Mene bi bilo sram, da me fant preživlja.

Če si pa za svoj denar karkoli kupim me pa ni sram.

Partner ima čevlje strogo od Alpine, ker ima veliko številko noge in jih najlažje dobi. Sama striktno kupujem modrce od Triumfa, ker mi drugi ne ustrezajo (niti Lisca). Majce kupujem slovenske izdelave, kavbojke pa tudi samo eno firmo ker mi edine odgovarjajo. Ostalo mi je vseeno.

(Ta teden sem se resno spraševala zakaj za vraga ni v slovenskih trgovinah modrecev za dojenje recimo številka 85 g. Ali ni mamic z velikim oprsjem? Povsod najdem do 85d potem pa več ni sploh nobene večje variante)

sem me nea on prezivlja..ce sta fant in punca skup je tak da fant punci kupuje stvari

New Report

Close