Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri analgetik jemljete v primeru bolečin?

Kateri analgetik jemljete v primeru bolečin?

Pri menstrualnih bolečinah je meni pomagalo tole:
– izločitev OH iz prehrane
– na 1.dan menstruacije prijeten miren in lahek sprehod
Po cca 2 mesecih so se mi menst. dnevi skrajšali iz 4 na cca 2, krvavitev je bila šibkejša, o krčih in napenjanju ne duha ne sluha, niti ni bilo več nihanja razpoloženja in volčje lakote. Nobene potrebe po analgetikih.
Tko na izi se je vse uredilo;)

Pri menstrualnih bolečinah je meni pomagalo tole:
– izločitev OH iz prehrane
– na 1.dan menstruacije prijeten miren in lahek sprehod
Po cca 2 mesecih so se mi menst. dnevi skrajšali iz 4 na cca 2, krvavitev je bila šibkejša, o krčih in napenjanju ne duha ne sluha, niti ni bilo več nihanja razpoloženja in volčje lakote. Nobene potrebe po analgetikih.
Tko na izi se je vse uredilo;)
[/quote]
Mogoče pri tebi, drugače ni teorije, da se s 7 dni skrajša zarad OH in sprehoda na 4 dni recimo. Blablabla. probala vse živo, nič delovalo. Edino operativno ostrganje sluznice matrnice mi je skrajšalo v dnevih menstruacijo in v količini krvi, drugo nič ni pomagalo. Iz 9 na 7 dni.


Mogoče pri tebi, drugače ni teorije, da se s 7 dni skrajša zarad OH in sprehoda na 4 dni recimo. Blablabla. probala vse živo, nič delovalo. Edino operativno ostrganje sluznice matrnice mi je skrajšalo v dnevih menstruacijo in v količini krvi, drugo nič ni pomagalo. Iz 9 na 7 dni.
[/quote]

Meni je pomagalo, zato lahko napišem lastne izkušnje in sem super vesela, da je tako.

Obstaja prijaznejši način, da poveš svoje mnenje;)

Depresija, Demenca in določene avtoimune bolezni so povezane. Kako? Mogoče samo bog ve, pa še ta ne pove!
Dokazano ni nič. Praksa je pa vsak dan drugačna. Žal.
[/quote]
Idddiot

Hja odvisno. Če me boli glava (migrena) ketonal. Ob menstri Zaldiar, če imam pa res huude bolečine (hernija pa ishialgija) pa kar oxycontin pa me nič me boli, ne jebem nobenga pol posta😂😝

New Report

Close