Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri je vaš trenutek v dnevu, ki se ga najbolj veselite? Kavica, sprostitev, telesna aktivnost,..

Kateri je vaš trenutek v dnevu, ki se ga najbolj veselite? Kavica, sprostitev, telesna aktivnost,..

Uff, težko bi samo eno. Sigurno kuhanje kosila in potem samo prehranjevanje. Zadnje čase res zelo planiram svoj jedilnik. Veselim se tudi dnevne rekreacije in tuša, ki zelooo paše po tem. Kuhinja in kopalnica sta my fav. + rekreacija v naravi 🙂

[attachment=0]flicking-the-bean-blows-off-steam-3067281.png[/attachment]

Rule 34

Oja 😀 Pozabla! Mogoče zato, ker ni ravno vsak dan :/

Ja, tudi jaz. To je najvecji uzitek dneva!

Tu se strinjam s redhodnikom: najvecji uzitek, ko v sluzbi prislonim karico za izhod in zaslisim “piiiiiiip”.
Bozansko!

Zjutraj pri petelinjem zajtrku.

Oja 😀 Pozabla! Mogoče zato, ker ni ravno vsak dan :/
[/quote]

Pa ej, ti si res ena fejst ženska, kako to, da si še samska, tudi v dvoje je lepše fižolček ružit 🙂

Dajte bit smešne, babe zanikrne!
Ko se pa tlele pojavi šlogarca, da vam šloga, pa vse “Kdaj bom spet sreeečnaaaa??! Buhuhuu!” “Kdaj najdem pravega partnerjaaaaa?? Buhuhuuuu!” “Kdaj tudi zame posveti žarek upanjaaa??! Buhuhuuuu!”

Prav tako je pri meni.🙏

Jutro. Kava. Sama. V tišini. Da nihče ne govori. Namenoma vstanem pred ostalimi, da uživam v tem trenutku.

Ko odprem Mon in 😂😂😂🤣😂😂😂🤗😂😂😂
Oh My Mon 🤗🤣😂😂😂

Oh moj mon f*k kolk sm te pogrešal, nism mogel več zdržat brez tebe, f*k kolk sm trd zate, kolk bi te zdele pof*kal mmmm moj mon, to mi deli, to mi deli, ja ja ja, še še še, oh faaaaaa*k

a pol si debela če sam žereš

Jap, jutranja kavica je tako standardno dnevno veselje.

a pol si debela če sam žereš
[/quote]

Če verjameš ali ne, nisem 😊 Rada kuham, najrajši zdrave stvari. Včeraj so bili domači njoki iz skute, yummy in obvezno vsak dan domača solata 😍 Mam sestro, ki bi rada pred morjem malo shujšala in da ne ostane prikrajšana za posladek, ji pečem torte. Take zdrave. In potem pač moreš malo bolj planirati jedilnik. Če bi vsak dan kuhala samo juhe iz vrečke in pohano, bi mogoče res imela malo več časa za kake druge stvari. Ampak naj jim bo, za dobre jedce nikoli ni problem 😊

In branje!

Če verjameš ali ne, nisem 😊 Rada kuham, najrajši zdrave stvari. Včeraj so bili domači njoki iz skute, yummy in obvezno vsak dan domača solata 😍 Mam sestro, ki bi rada pred morjem malo shujšala in da ne ostane prikrajšana za posladek, ji pečem torte. Take zdrave. In potem pač moreš malo bolj planirati jedilnik. Če bi vsak dan kuhala samo juhe iz vrečke in pohano, bi mogoče res imela malo več časa za kake druge stvari. Ampak naj jim bo, za dobre jedce nikoli ni problem 😊
[/quote]

Hjoj, kolk si ti ena dobra dušica 🤗 Res je izjemno malo takšnih ljudi, mi lahko morda daš kakšen namig, s katerega konca naše kokoške si? 😊

Veliko jih je. Malenkosti ki mi vsakodnevno rišejo nasmeh v srce in obraz.
Lahko je to že pogled skozi okno… ali pa sedenje pod drevesom… pa ko obstanem pa vdihnem vonj narave v sebe.. mmmm… vrtnice… pa ko poslušam šum dežja, pa vonjam vonj dežja… pa jutranje prebujanje in večerno uspavanje.. in dan umes… hehe…

Sončni vzhod, ko mi sonce posije direkt na posteljo in vstanem brez budilke (zeeeelo veliko razkošje, ampak samo poleti) in potem eno do dve uri svežega jutranjega gozda.
Pa tudi pozimi gozd in hitra hoja v hrib, potem pa doma kavica, cigaret in to je popoln začetek dneva.

Nimam nekega specifičnega dnevnega obreda, ki bi mi naslikal nasmeh na obraz. Vsak dan je najlepši trenutek dneva drugačen.

Več njih… jutranja kava… ko je bil sin še mali škrat in se je zjutraj ves vesel zbudil in me pogledal s tistimi velikimi očmi, polnih pričakovanja kaj mu bo prinesel nov dan:):):)… hladen pasji smrček zjutraj, migajoči repek in pogled “vstal sem”:):):)… ko pridem iz službe in slečem modrc:) … dobra glasba v miru sredi noči… sonce:):):)

New Report

Close