Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri komercialni sladoled

Kateri komercialni sladoled

Kateri komercialni sladoled iz trgovine je najboljsi in ga priporocate?

Odvisno, kaj imas rad, sadne, vodene, mlecne, kremaste, a ce med temi kategorijami izbiras, so vsi en glih, eni z malo vec okusa, drugi z manj, glej edino vsebnost sladkorja, manj ima sladkorja, vec je pravega okusa.

Mercator je imel odlicen sladoled, pistacija in bela cokolada, ene 2 leti je bil v ponudbi, zdaj ga pa tudi ze kaki dve leti ni za dobit, ne razumem zakaj, ker boljsega sladoleda niso imeli.

Iz hoferja. Po njem sem dobila drisko. 2x. Nikoli več!

nova
Uredništvo priporoča

Vsake brbončice imajo svoj izbor – to je enako, kot okus za partnerja 🙂

 

 

Jaz prisegam na jogurt sladolede – težko ga je dobit; sicer ima Eurospin unige z gozdnimi sadeži, pa je bolj tako tako. pogrešam jogurt z oreščki- občasno im Lidl dobrega, unega. -grški jogurt, karamela in koščki makadamije. Top!

 

Pa une lučke, Mercator blagovna znamka Gelatissimo – grški jogurt, med in mandeljni – Mmmmm, to mi je pa najboljši industrijski sladoled;  sdelajo jih pa v Leone Ajdoušna .

 

Pa v Lidlu imajo občasno une male Banjice Deluxe, prava italijanska pistacija – mislim da je cena 99 centov na tisto malo škatlico. Top okus – malo slankasta pistacija in koščki pistacij, gosto, kremasto, nepresladko. Noro dobro.

 

Ne maram pa teh prelivov čokoladnih, jagodnih po industrijskih sladoledih v banjicah, pa cukrastih posipov – un granuliran sladkor -Ala Quatro banjice – mene peče po grlu, če jem ta sladoled.

Lidlove lučke 12kom v paketu so vrhunske!

Jaz imam najraje okus švarcvald, lahko je od Carte d’Or ali pa Moevenpick. Pa ne zdaj navaliti v trgovine po ta sladoled, ker ga je že doslej bilo težko dobiti. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Lidl lučke, 03.08.2021 ob 17:20

Lidlove lučke 12kom v paketu so vrhunske!

To misliš tiste mini lučke različnih prelivov (mlečna čokolada, temna, mlečna z lešniki, bela), notri pa vanilija?

Meni so tudi dobre, so pa precej “težke”, predvsem preliv se mi zdi masten in zelo sladek, je kar prav, da so majhne.

 

Od sladoledov v banjicah/škatlah pa res ne vem, katerga bi izpostavila, noben ni bogvekaj, če nisi res usekan na cuker.  Se mi zdi, da so sladoledi iz leta v leto slabši, namesto boljši.

Novi Leone korneti.

Ma kakšni jogurt sladoledi??? Ta prav sladoled  je čokolada, vanilija, skratka sladko ne pa kislo zakisano. Pojma nimaš kaj je dober sladoled.

Ben&Jerry’s, edino res so dragi.

Ne vem zakaj, ampak sladoled mi sploh ne sede. Še najbolj mi tisti točeni vanilijev.

Odgovor na objavo uporabnika
Dragi726, 03.08.2021 ob 23:56

Ben&Jerry’s, edino res so dragi.

Vidiš, meni pa ne.  Premastni in presladki, narejeni za ameriški okus pač.

Ježek 🙂

Planica, Otočec, Piran. Ostali sladoledi iz trgovin so za moj okus večinoma zanič, razen kakšne lučke.

Odgovor na objavo uporabnika
Sladoledarka, 03.08.2021 ob 23:12

Ma kakšni jogurt sladoledi??? Ta prav sladoled  je čokolada, vanilija, skratka sladko ne pa kislo zakisano. Pojma nimaš kaj je dober sladoled.

Lej, zate ne , zame pa ja – ker sem se v njih “zaljubila” na turških in grških destinacijah – so maherji v jogurtnih različicah z oreščki. Si ga pa sama doma delam, oja.

Mene ne prepriča komercialna vanilija, ali pa generika planice. Never. Oziroma vse,kar je nad 20 gramov cukra na 100 gramov izdelka.

Meni gre na živce, ker v vse kombinacije – ko je več okusov v eni škatli, tlačijo to butasto čokolado. Tudi vanilija mi je dolgočasna, ampak čokolada je pa sploh brezveze.

Odgovor na objavo uporabnika
NAJRAJE JOGURT Z OREŠČKI, 04.08.2021 ob 15:52

Lej, zate ne , zame pa ja – ker sem se v njih “zaljubila” na turških in grških destinacijah – so maherji v jogurtnih različicah z oreščki. Si ga pa sama doma delam, oja.

Mene ne prepriča komercialna vanilija, ali pa generika planice. Never. Oziroma vse,kar je nad 20 gramov cukra na 100 gramov izdelka.

Lahko napišeš recept za jogurtov sladoled?

Meni so tudi vsi sladoledi presladki.

Odgovor na objavo uporabnika
višnje in čokolada, 03.08.2021 ob 22:19

Jaz imam najraje okus švarcvald, lahko je od Carte d’Or ali pa Moevenpick. Pa ne zdaj navaliti v trgovine po ta sladoled, ker ga je že doslej bilo težko dobiti. 😉

Se pridružujem. Še posebej Mövenpick. Če je vanilija dobra, ki je ponavadi najbolj brezveze okus, potem ne more bit slab sladoled.

Pozor! Cel kup sladoledov je bil danes odpoklicanih zaradi vsebnosti nevarne sestavine! Preglejte in ukrepajte

New Report

Close