Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kateri sex položaj?

Kateri sex položaj?

Na ta način so misionarji pokristjanjevali poganska dekleta (nekateri jih še vedno).

Misionarc je načelno že res zakon, samo ne tako kot je na tisti sliki. Neprimerno bolje je, da so noge na ramenu in kolena v višini čela! To je pravi položaj.
Drugače pa od zadaj, dogy; to je res tisto pravo!!!!

najboljši je startni položaj ko se vse šele začenja 😉

Z moške strani.

Najljubši ko je ženska zgoraj, po občutku takrat ko se obrane vstran od tebe, jo zgrabiš za rit, si jo drgneš sem pa tja kak ti paše, vidiš ji ta malo medtem ko vse skup poteka. Brez dolgih las in vzravnane drže z ženske strani sicer ne vem kak je ampak kot opisano je božansko.
Drugi je tud normaln ko je ona zgoraj, tud vzravnana da jo lahko gledaš, zdrabiš za joške itd. Pri tem je pač malo oteženo, če ji hočeš še sam drmat zraven.
Misionarski je tak…1x na mesec (hvala bogu obema ni všeč), drugač pa doggy ko je ona na robu postle, on pa stoji zraven. Pa sej jih je še en kup, ki se jih komot izvaja 🙂

Men so všeč vsi polozaji rad tud malo menjam da ni monotono, moja nova bi pa bila samo zgoraj pa kak misionarc te pa te,  najbolj me moti da ji doggy ni vsec, ma se kdo podobne izkusnje?

Se z leti kaj spremeni priljubnonost polozajev.

New Report

Close