Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kateri test je PCT potrdilo? Kaj sploh je potrdilo? Kje se ga dobi

Kateri test je PCT potrdilo? Kaj sploh je potrdilo? Kje se ga dobi

A mi lahko nekdo na simpl razloži kaj je to PCT in kako se dokazuje.

 

Nisem še cepljena, nikoli me niso še testiral in tudi nikogar od domačih. Prav neverjetno da smo še taki ali smo. Da ni pomote, nisem brezposelna, delam v lokalni firmici malo čez cesto, kjer ne nosimo mask, se rokujemo, pocmočkamo ob rojstnih dneh, razkuževat pa pri nas pomen 0.3 spit. Pač 5 računovodkinj nas je in to je to.

No bom v ponedeljek ob 8h mogla na sodišče. Ta t.i. PCT je pogoj za vstop.

Mi lahko en pojasni kako in kaj je ta pogoj. Baje je neka aplikacija eVem. Tu gor mi naložijo potrdilo o neokuženosti? Pol sta dva različna testa PCT (ta drag) in HAGT(poceni). Kateri je PCT?

 

Na neverjetno ali nimam pojma o teh stvareh, kot da sem pred 15min izvedla za obstoj kovida.

Tezko verjamem da je post resnicen, da kdo se ne ve kaj PCT je. Kljub temu… PCT pomeni prebolevnik, cepljen ali testiran.

Ti prvo in drugo nisi, se pravi da bos morala za na sodisce na hitri test. Cca 12 EUR kosta. Ob testiranju dobis pisno potrdilo s katerim gres na sodisce.

Ce nimas Sigence ali SMSpasa do Z VEM ne mores dostopati, tako da moras z negativnim potrdilim o testiranju tja kjer to pac zahtevajo.

Zdaj že sodišča izvajajo segregacijo. To je res fašistična država.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Grande rio, 06.09.2021 ob 18:06

Tezko verjamem da je post resnicen, da kdo se ne ve kaj PCT je. Kljub temu… PCT pomeni prebolevnik, cepljen ali testiran.

Ti prvo in drugo nisi, se pravi da bos morala za na sodisce na hitri test. Cca 12 EUR kosta. Ob testiranju dobis pisno potrdilo s katerim gres na sodisce.

Ce nimas Sigence ali SMSpasa do Z VEM ne mores dostopati, tako da moras z negativnim potrdilim o testiranju tja kjer to pac zahtevajo.

A Se moram na PCT test naročit, ali kar pridem in vzamejo vzorec? Koliko časa se čaka na potrdilo?

 

Mi kar verjam drugače,  … sem ena izmed tistih, zaradi katerih bi še država propadla kako nikamor nikoli ne grem. Ne hodimo na morje, v trgovino v 4 najbližje hofer, lidel, tuš, spar. Izletov, frizerja, predstav, koncertov, restavracij,… ne. Tv nimamo, kar hočemo gledat dol potegnem z neta. Knjige kupujem, ali pa otroka iz knjižnice prineseta. Ne kupujemo lokalno, eko, bio, trendi ali pupolarno, škoda € za marže. Oblačila HM&podobno. Aparati, elektronika no brand… Avto ne vozim. 30 min peš do centa. Občina z 10k prebivalci.

Če si našla forum, boš tudi menda lokalni ZD – na njihovi spletni strani vse piše.

Ja, nekdo nas nateguje.

Odgovor na objavo uporabnika
Kot da sem včeraj prvič za COVID slišala, 06.09.2021 ob 18:35

A Se moram na PCT test naročit, ali kar pridem in vzamejo vzorec? Koliko časa se čaka na potrdilo?

 

Mi kar verjam drugače,  … sem ena izmed tistih, zaradi katerih bi še država propadla kako nikamor nikoli ne grem. Ne hodimo na morje, v trgovino v 4 najbližje hofer, lidel, tuš, spar. Izletov, frizerja, predstav, koncertov, restavracij,… ne. Tv nimamo, kar hočemo gledat dol potegnem z neta. Knjige kupujem, ali pa otroka iz knjižnice prineseta. Ne kupujemo lokalno, eko, bio, trendi ali pupolarno, škoda € za marže. Oblačila HM&podobno. Aparati, elektronika no brand… Avto ne vozim. 30 min peš do centa. Občina z 10k prebivalci.

Jaz ti verjamem, ker sem na istem, še nikoli testirana.

Poglej na spletni strani lokalnega ZD, kje je testna točka in kak urnik ima. Ti rabiš hitri test, ki velja 48 ur. To poveš na točki. Vprašaj še, kje lahko daš sprintat rezultat, nekje delajo to v ZD, drugje bo treba v lekarno.

Aplikacije ti ni potrebno imeti. Na sodišče greš s sprintanim potrdilom (tu me naj kdo popravi, če nimam prav).

Kolo se vrti ima prav. Obrni se na lokalni ZD in vse ti bodo povedali.

New Report

Close