Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri tuji turisti vam grejo najbolj na živce?

Kateri tuji turisti vam grejo najbolj na živce?

Ker smo v SLO se ve da gre vse na živce…haha

Kje za vraga pa ti sploh vidiš Hrvate? A skupaj nakupujete v Primarku?

Daleč najhujši so turisti, ki potujejo v skupinah. Narodnost ni važna. Dve družini skupaj, recimo. Potem je celo naselje kao njihovo, so glasni, derejo se in ne ozirajo na nikogar. Če ena družina gre, za preostalo skoraj ne veš, da je tam. Prej pa obup. Ali klapa.
Drugače so po mnenju Grkov najhujši Kitajci in Indijci.

Kje za vraga pa ti sploh vidiš Hrvate? A skupaj nakupujete v Primarku?
[/quote]

že pred primarkom jih je blo polno v btcju
polno jih je okol Prešernovega trga, pa na Gradu…

Tako je,Italijani. To je zjanja in na način, da je vse njihovo. Z Rusi pa nisem še mel prilike, baje so tudi oni opasni in seveda Angleži, ko se ga napijejo, kar je kar pogosto.

Resno najhujši so dvojni – Nr.1 – Izraelci, sv1nje, da jih ni večjih; Nr.2 – Kitajci, vsiljiv folk, nemogoče jih je prenašat, ne poznaj osebnih meja.

Potrdim. Neverjetni so.

Za Izraelce nikoli ne bi rekla, da so problematični, zdaj pa berem, da so “svinje”. Čudno.


Še huje kot to! Nemarni, škrti po nepotrebnem, vsiljivi, vse kar ni pritrjeno je njihovo. Sem bil zraven, ko so v eni od planinskih koč glihali za prenočišče na skupnih ležiščih, kjer je bila cena za posteljo 12 evrov. Ampak oni bi popust. Zjutraj je treba vedno pogledat, če so vse odeje in rjuhe še tam. Pa še vse ostalo, kar ni izrecno pritrjeno.

Meni grejo Američani in Angleži, ker so preglasni. 🙂

Slovenci so brez primere. Glasni, arogantni in prepotentni.

Najhujši so Britanci.

Meni gredo pa trenutno najbolj na živce “turisti” iz severne afrike in bližnjega vzhoda. Rusi in Angleži gredo sčasoma domov, tile so pa kot Ambrozija. Ko jo dobiš enkrat v svojo okolico, se je zlepa ne iznebiš. Jo je treba izpuliti s koreninami vred in zažgati.

V nasih koncih so sigurno dalec spredaj Italijani. Lazijo po vseh moznih poteh, se ustavljajo, si kar naredijo piknik, za njimi pa ostane pravo malo smetisce ponavadi.


Še huje kot to! Nemarni, škrti po nepotrebnem, vsiljivi, vse kar ni pritrjeno je njihovo. Sem bil zraven, ko so v eni od planinskih koč glihali za prenočišče na skupnih ležiščih, kjer je bila cena za posteljo 12 evrov. Ampak oni bi popust. Zjutraj je treba vedno pogledat, če so vse odeje in rjuhe še tam. Pa še vse ostalo, kar ni izrecno pritrjeno.
[/quote]
V Izraelu nimajo rjuh?

New Report

Close