Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katero ležišče izbrati?

katero ležišče izbrati?

Tudi mi smo bili pri obeh omenjenih proizvajalcih in razlika je očitna. Pri biosu sem dobil občutek, da vedno nekaj skrivajo oziroma povedo le tisto kar si želim slišati. Tudi na žepastem vzmetenju razlika med modeli je zanemarljiva , osnova žepasta vzmet , pena ali lateks. Niso me prepričali.

Andrej k se podpišem pod tvoj post. Ko sem pred dvema letoma z partnerjem kupovala novo vzmetnico sva se na koncu odločala med tema dvema ponudnikoma. Midva sva izbrala marsen mislim, da so samo v Ihanu in ni nama žal niti centa čeprav sva morala vzeti na obroke. Svetovanje je zelo visokem nivoju. Res pa je, da sva bila odločena da vzameva vzmetnico iz zepastega vzmetenja pa naju je prodajalec na koncu obrnil do te mere da sva pristala na naravnem lateksu. Ob nakupu sem bila skeptična zaradi potenja kar pa se je izkazalo da to ni noben problem. Bi pa pred nakupom vse opozorila, da bodite pozorni na težo ležišče iz lateksa je res tezko. Če mi ne pomaga obrniti ležišča partner ga sama ne morem.

Mi smo se odločili za Bios. Naravna volna v prevleki, žepkaste vzmeti + lateks. Krasno so nam svetovali in razložili. Takoj vidiš, da je kvaliteta. Zelo zadovoljni.

New Report

Close