Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katero naravno pomirjevalo priporočate ob hudi stiski?

Katero naravno pomirjevalo priporočate ob hudi stiski?


Bedarije kvasit je lahko, dokler te ne doleti, ne? Mene je od nevednosti v mladosti, ne od psihe, ko sem dneve in noči vdihoval tako strupene kemijo ob delu ( še doma sem imel labortaorij), da bi se danes vsi čudili, da sem sploh še tu.

Da boste pa sami pozdravili depresijo ali akj podobnega, ki lahko doleti čisto vsakega, pa kar sanjaj, dokler te ne doleti. Človek s hudo depresijo recimo še vstat ni sposoben in opravit osnovnih življenjskih reči, od osebne higeene, do kaj si vzet jest, ne da se boi sam pozdravil ali ga nekdo z dihanjem.
[/quote]

No ja. Glede depresije govorim iz lastnih izkušenj. Pozdravljeno z lastno odločenostjo. Glede onesnaženosti okolja pa tukaj ne moreš nič razen preprečit ali se izognit.

Avtogeni trening , vključno z dihanjem, pride v poštev ob sočasnem jemanju pomirjeval, morad celo antipsihotikov ali antidepresivov, to mora ugotovit zdravnik, ne vsevedi na monu, če gre za hudo stisko, drugače ga ne bo zmožna. Prav tako ne bodo pomagala nobena naravna sredstva, ki jih navaja, saj so blažev žegen.

No ja. Glede depresije govorim iz lastnih izkušenj. Pozdravljeno z lastno odločenostjo. Glede onesnaženosti okolja pa tukaj ne moreš nič razen preprečit ali se izognit.
[/quote]
Potem ni šlo za neko hudo depresijo ali pa sploh ne za depresijo, si si jo verjetno diagnosticirala kar sama. ( Tako kot Lojze Petrerle raka, ki ga nikoli ni imel in so zdraviki za javnost to povedali ob Drnovškovi smri, ko se je napihoval)


Potem ni šlo za neko hudo depresijo ali pa sploh ne za depresijo, si si jo verjetno diagnosticirala kar sama. ( Tako kot Lojze Petrerle raka, ki ga nikoli ni imel in so zdraviki za javnost to povedali ob Drnovškovi smri, ko se je napihoval)
[/quote]

Moram te razočarat. Preberi si vse simptome hude depresije. Ja. Premagane s pomočjo lastne volje in s pomočjo literature, ki jo marsikdo zavrača.

Avtogeni trening , vključno z dihanjem, pride v poštev ob sočasnem jemanju pomirjeval, morad celo antipsihotikov ali antidepresivov, to mora ugotovit zdravnik, ne vsevedi na monu, če gre za hudo stisko, drugače ga ne bo zmožna. Prav tako ne bodo pomagala nobena naravna sredstva, ki jih navaja, saj so blažev žegen.
[/quote]

Teh tehnik, na žalost, zdravniki ne učijo, jih pa priporočajo, ne morejo pa predpisati na recept, ker v Sloveniji ta prostor pač ni urejen zakonsko.
Niti niso v sklopu že plačanih zdravniških prispevkov v blagajno.
Večinoma jih izvajajo ravno zdr.delavci, po službi, kot pop.s.p..
Ena izmed njih je npr.zdravnica, ki zasebno izvaja refleksno masažo, jo tudi uči. Med drugimi.
Plus še in še. Tisti, ki so na tem področju uspešni, so pretežno iz teh vod.
Malo prečekiraj.
Šentjanževka npr. je priznana s strani zdravtvene stroke, zelo raziskana, jo tudi priporočajo, jo je pa treba skrbno jemati, enako, kot vse farmacevtske pripravke, kar opozarjajo njihova navodila.
Kaj bo kdo uporabljal, sploh na dolgi rok, je pa prosta izbira posameznika.
Zdravje je v nas samih, mi sami smo odgovorni zanj in le sami se zdravimo. Zdravniki, terapevti itn. so nam le v pomoč, če jih prav izberemo.

Na žalost obstajajo tudi ljudje, ki so bolni zaradi zdravil. In nekateri so jih prisiljeni jemati navkljub temu, da jih zdravila bolne delajo.
Kako pomagati tem ljudem?

Avtogeni trening , vključno z dihanjem, pride v poštev ob sočasnem jemanju pomirjeval, morad celo antipsihotikov ali antidepresivov, to mora ugotovit zdravnik, ne vsevedi na monu, če gre za hudo stisko, drugače ga ne bo zmožna. Prav tako ne bodo pomagala nobena naravna sredstva, ki jih navaja, saj so blažev žegen.
[/quote]

Še to, terapije, ki jih navajaš, bi MORAL predpisati le za to USPOSOBLJEN zdravnik, torej psihiater, po vzpostavitvi ustrezne diagnoze, sploh tiste na daljši rok. S strogim nadzorom le teh.
In Ne splošni zdravnik. Tako jemljejo te preparate ljudje, ki niti nimajo diagnoze in jim največkrat škodujejo!
O tem premalo govorimo, tako stroka, kot javnost! V javnosti.
Znotraj same stroke pa se bije hud boj zaradi zlorabe bolnikov, njihovic pravic, ter stroke same.

Z obveščanjem in osveščanjem.
Ne le javnosti, tudi samih zdravnikov.

To je stvar posameznika…

Ok. pa poskusimo nadaljevati naše seanse.
Predstavljajmo si, da se nahajamo vsi skupaj v nekem prijetnem prostoru.
Med sabo se krasno razumemo in se znamo povsem normalno pogovarjati.


Čredna tereapija je za alkoholike in za neumne, ne enim ne drugim nikoli ni pomagala.😁 Ampak zanimivo koli vas je “terapevtov” na monu, še bolj zanimivo pri tem pa je, da očitno sami sebi ne znate pomagat, kar se da razbrat iz vaših zapisov.😁😁


Čredna tereapija je za alkoholike in za neumne, ne enim ne drugim nikoli ni pomagala.😁 Ampak zanimivo koli vas je “terapevtov” na monu, še bolj zanimivo pri tem pa je, da očitno sami sebi ne znate pomagat, kar se da razbrat iz vaših zapisov.😁😁
[/quote]

Ne pijem alkohola, bom pa šel ven iz tega prijetnega prostora na mraz en cigaret pokadit, da si živce ohladim.

Ne pijem alkohola, bom pa šel ven iz tega prijetnega prostora na mraz en cigaret pokadit, da si živce ohladim.
[/quote]
Lepo, ampak sem ti povedal, da ne bi rabil teh izkušenj delit z nami, ker čredna terapija ni učinkovita, nikoli bila in tudi tebi ne bo pomagala.😁


Lepo, ampak sem ti povedal, da ne bi rabil teh izkušenj delit z nami, ker čredna terapija ni učinkovita, nikoli bila in tudi tebi ne bo pomagala.😁
[/quote]

V redu, pa predlagaj boljšo rešitev.

Vsem se moram opravičiti za nesporazume, ampak mene v resnici zanimajo ti neverjetni človeški potenciali in sposobnosti, ki jih ljudje nosimo v sebi. In seveda kako te sposobnosti aktivirati.
Vem, da nisem edini na tem svetu, ki ga to zanima.

🙂

drug drugega programiramo

Če stopnjujemo norost gre to takole:
Nor, bolj nor, najbolj nor, Xrobe.

Kar si do sedaj v življenju uspel, je to tvoj življenjski potencial.
Koliko ga še razviješ in do katerih razsežnosti, je potrebno le korak naprej narediti.
Pravzaprav, koliko smo v resnici sposobni, uvidimo šele, ko se znajdemo v situaciji, ki jo moramo rešiti.
Baje nam je namenjeno le toliko, kolikor zmoremo.
Nekaterim je namenjeno kar veliko. Tudi bolečin.
Pa jih preživijo. In napredujejo. Kljub njim ali pa prav zaradi njih.

Kar si do sedaj v življenju uspel, je to tvoj življenjski potencial.
Koliko ga še razviješ in do katerih razsežnosti, je potrebno le korak naprej narediti.
Pravzaprav, koliko smo v resnici sposobni, uvidimo šele, ko se znajdemo v situaciji, ki jo moramo rešiti.
Baje nam je namenjeno le toliko, kolikor zmoremo.
Nekaterim je namenjeno kar veliko. Tudi bolečin.
Pa jih preživijo. In napredujejo. Kljub njim ali pa prav zaradi njih.
[/quote]

Res je vse to kar ste zapisali.
Morate pa tudi to vedeti, da ljudje na nek skrivnosten način ves čas drug drugemu pomagamo. Naša naloga je tudi da drug drugega osveščamo.
Vsak izmed nas nosi v sebi neuničljivo večno jedro in ta naša jedra so na nek skrivnosten način nevidno povezana.

Res je vse to kar ste zapisali.
Morate pa tudi to vedeti, da ljudje na nek skrivnosten način ves čas drug drugemu pomagamo. Naša naloga je tudi da drug drugega osveščamo.
Vsak izmed nas nosi v sebi neuničljivo večno jedro in ta naša jedra so na nek skrivnosten način nevidno povezana.
[/quote]

Res. Imamo pa še nekaj. Praspomin.
Naši predniki so bili zelo, zelo mentalno in duhovno na visoki ravni.
S skrbno selekcijo so dosegli, da je bilo vse le najboljše, od rastlin, živali, do človeka.
To znanje, vedenje, se nam je ohranilo globoko v našem bistvu, bitu.
Čeprav smo bili tlačeni dveinpol tisočletji, se to znanje ni uničilo.
Še vedno je tu, curlja na plan. Tako kot tudi resnica o tem.

Zanima me večnost, nesmrtnost, pomlajevanje…
Zanimajo me najbolj nore sposobnosti…
Zanima me preoblikovanje lastnega telesa…

Pa še vi dodajte, kaj vas zanima?

drug drugega programiramo

Zanima me branje misli in čustev, ker sem nesrečno čustveno napačno navezana .

Zanima me branje misli in čustev, ker sem nesrečno čustveno napačno navezana .
[/quote]

Ste pa zelo skromni, če vas samo to zanima.

drug drugega programiramo

A si znate predstavljati, da ste v centru vesolja in da ste v resnici najpomembnejša oseba na celem svetu?

drug drugega programiramo

Res. Imamo pa še nekaj. Praspomin.
Naši predniki so bili zelo, zelo mentalno in duhovno na visoki ravni.
S skrbno selekcijo so dosegli, da je bilo vse le najboljše, od rastlin, živali, do človeka.
To znanje, vedenje, se nam je ohranilo globoko v našem bistvu, bitu.
Čeprav smo bili tlačeni dveinpol tisočletji, se to znanje ni uničilo.
Še vedno je tu, curlja na plan. Tako kot tudi resnica o tem.
[/quote]

V resnici ste tudi vi na izredno visokem mentalnem in duhovnem nivoju.
V sebi nosite vsemogočno moč in energijo, ki se počasi prebuja.

drug drugega programiramo

New Report

Close