Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KAVA IN KOFETEK

KAVA IN KOFETEK

Jani saj bi povedal kaj to pomeni, pa je bolje da to komentira nasprotni spol

Medo

Čaki, čaki, Marija, ne ti , da ni zanalašč….Sej te poznamo. Vedno v dobri družbi.

Velja!!!!!

Medo

:)))))) ajd, Hubert, užgi… :)) Danes prenesem vse 🙂

Ne morem en kofetek s tolk različnih okusov……

Medo

Ti prav zaprav strast dobesedno lokaš (Loka kava), niso ti potrebni pripomočki (dodatki), ampak tisto na kar se spraviš mora biti cukerček..

Medo

Nasprotno, prav pasalo je, ker danes nisem kaj preveč zgovoren, pa je en tak dar z neba brez truda prav lepo “legel”.

Ti, kar še kdaj, Marija….

Ja, prijateljček, ta trenutek mi je prišla na misel tvoja kavica: kakšna že: aha, kakavna kava. Torej, kaj bi človek k temu lahko rekel: užitek ti je čez vse (uživaš kavo), ampak če se vse te užitke da nadgraditi in stopnjevati, zakaj ne (najprej z medom, in ker to še ni zadosti, si užitek podvojiš še z dodatnimi kakavnimi okusi in ker je vse gosto, gosto, gosto, je gost tudi tvoj užitek!!!! Le tista ledeno hladna ……. če sem prav razumela …. mi nekakone gre v kontekst tvojih užitkov! Morda ti pri vseh teh užitkih postaja toplo, vroče, in je ta hladnost primerna za počasno ohlajanje???
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hubert……. :))))) khm khm :))) tale je pa za dober teden 🙂 ne dober dan 🙂
he he he he he

Fajn mejte 🙂

ani

Hubert……. :))))) khm khm :))) tale je pa za dober teden 🙂 ne dober dan 🙂
he he he he he

Fajn mejte 🙂

jani

Na viš, še celo dvakrat se mi je vpisalo 🙂

Hubert, ti si pa, brez da ti gledam u kofe, en tak estet in romantik, da mu ni para daleč okoli in prav je tako, takega te imamo radi…..

Evo še mene.
Pijem izključno ekspress (iz mašince) in sicer zjutraj celo za 3 osebe…pozneje tekom dneva pa postanem zmernejša. Dodatki: mleko in ena pikca sladkorja.
Če je iz avtomata, pa je tudi meni najbolj všeč kombinacija s kakavom, nič sladkorja.
Ali mi boš rekel, da imam sladko življenje, ker ne maram sladkorja v kavi?

ZM

Mučo hvala Sašo to pa ne bo povabilo samo za kavo, to pa že za kakšno močnejšo pijačo!

Medo

Deal !

In vsak dan vse bolj to dokazuje. Jest sem fascinirana. Res.

Ti strastno uživaš v tistih pozah na hitro, stoje (express), tvoj nasprotnik mora biti pravi mišičast stroj, skoraj avtomat ki mora biti pripravljen v sekundi (mašinica), dodatki v tej fazi niso pomembni, to pride na vrsto šele kasneje ko zadovoljiš prvinske potrebe strasti, šele takrat se posvetiš pocukranim dodatkom (tokom dneva zmernejša).

Medo

Heheheehhe, ne mi tako, boš ves moški del Tjavendana preplašil…

vse bolj študiram , da bi te postavil pred šank , da bi delil nasvete , damam ki gostirajo -pijejo kavo . Me prav zanima , kako bi se to obnesli in če bi imel J…., tako tudi njih ogovorit .
lep pozdrav !

Pa saj je bila samo kava, se pa ja kave ne bodo ustrašili…

Medo

Madoniš, od danes naprej hodim na fitnes, pa v gmajno delat drva, pa plavat, sve u jednu svrhu… Mišiči… he he he he he he

Hubert, če tole človek bere, si verjetno misli, da jaz samo uživam. Jaz pa zjutraj nekaj o bremzah??????

M.

Kaj češ, če pa so kave takšne, jaz pa verjamem da ti znaš uživati, kako pa naj ostane skrivnost……….

Medo

Ej, Štrumpi, a veš, da nisem vedela, da morajo “šlogarce” imeti j……?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kar je je, smo že zastrigli z ušesi…

New Report

Close