Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kava pošpricana z razkužilom

Kava pošpricana z razkužilom

zaradi virusa REALNO gostinstvo in turizem ne bosta mogla še nekaj časa delovati.

četudi je miza, ki jo šprica prazna, so pa okoli polne, in za njimi ljudje, ki pijejo svojo pijačo in jedo svojo hrano. In tudi po tistih mizah in njihovi hrani in pijači letijo aerosoli razkužil. To se nikakor ne bi smelo dogajati, razkuževanje v času, ko so na terasi ljudje in gostje s postreženim na mizi.
In ti aerosoli iz šprice letijo daleč… najbolj zgovoren primer je, če ste že kdaj opazili, če peljete v koloni avtomobilov z normalno varnostno razdaljo – in tisti pred vami pošprica po šipi sredstvo za umivanje stekel, ga prinese v kapljicah še na vašo šipo, čeprav ste kar ornk od njegov prve šipe umaknjeni. Tako to vse nese naokoli. In to bi moralo biti nedopustno početje – vsakršno špricanje z razkužili, tam kjer je hrana in so ljudje.
Kje so zdaj inšpektorji za varno hrano, ki drugače tako bentijo in težijo za vsako minimalno stvar. zdaj so pa tiho???
[/quote]


[/quote]

realno gledano, bi lahko delovala, tako kot sta delovala polno v času sezone letošnje gripe, ki se vse bolj izkazuje,da je bila povezana z virusom korone (glej info in članek o potrjeni okužbi v franciji že konec lanskega decembra). Torej vse je preenormna panika in neko obsedeno razkuževanje, ki uničuje naše zdravje in samoobrambno sposobnost našega imunskega sistema. Čisto dovolj bi bila običajna higiena, ki je pač v gostinstvu že dosedaj morala biti, saj je bilo vsaj za normalne kultivirane osebe, normalno, da gredo jest z umitimi rokami, in da strežno osebje tudi standarde higiene spoštuje. Torej ajde če se v namene korone samo dodam aska,da se zaščiti preventivno ta predel, kjer je virus pri človeku prisoten. In to je to, vsa ta obsesija zdaj dela veliko škodo vsem -, predvsem našemu zdravju. Ko bo prišla sezona virusov, bomo popadali pod njimi, ker samoobrambne sposobnosti ne bomo imeli več prav zaradi tega obsesivnega razkuževanja na sploh, ki pa v gostinstvu sploh nima mesta – ga ne bi smel imeti niti slučajno.- Torej vpliv na to panogo ustvarjajo politiki in odgovorni z butastimi ukrepi.
Je batagelj dobro povedal gostov ne bo, če bodo morali sedeti z maskami, pče se jih bo nadlegovali z merjenjem temperature, razkuževanjem obsesivnim in podobnimi neumnostmi. In jaz se strinjam – jaz pod temi ukrepi ne stopim v gostilno – ne zaradi korone, ampak zaradi te obsesije z razkuževanjem in tovrstnim nadlegovanjem in ogrožanjem gostov.

logika te zajebava
https://siol.net/novice/slovenija/sest-novih-primerov-okuzb-ena-oseba-umrla-524695

realno gledano, bi lahko delovala, tako kot sta delovala polno v času sezone letošnje gripe, ki se vse bolj izkazuje,da je bila povezana z virusom korone (glej info in članek o potrjeni okužbi v franciji že konec lanskega decembra). Torej vse je preenormna panika in neko obsedeno razkuževanje, ki uničuje naše zdravje in samoobrambno sposobnost našega imunskega sistema. Čisto dovolj bi bila običajna higiena, ki je pač v gostinstvu že dosedaj morala biti, saj je bilo vsaj za normalne kultivirane osebe, normalno, da gredo jest z umitimi rokami, in da strežno osebje tudi standarde higiene spoštuje. Torej ajde če se v namene korone samo dodam aska,da se zaščiti preventivno ta predel, kjer je virus pri človeku prisoten. In to je to, vsa ta obsesija zdaj dela veliko škodo vsem -, predvsem našemu zdravju. Ko bo prišla sezona virusov, bomo popadali pod njimi, ker samoobrambne sposobnosti ne bomo imeli več prav zaradi tega obsesivnega razkuževanja na sploh, ki pa v gostinstvu sploh nima mesta – ga ne bi smel imeti niti slučajno.- Torej vpliv na to panogo ustvarjajo politiki in odgovorni z butastimi ukrepi.
Je batagelj dobro povedal gostov ne bo, če bodo morali sedeti z maskami, pče se jih bo nadlegovali z merjenjem temperature, razkuževanjem obsesivnim in podobnimi neumnostmi. In jaz se strinjam – jaz pod temi ukrepi ne stopim v gostilno – ne zaradi korone, ampak zaradi te obsesije z razkuževanjem in tovrstnim nadlegovanjem in ogrožanjem gostov.
[/quote]

In kje piše, da je treba ŠPRICAT?
razkužiš lahko na različne načine, tudi z razkužilnimi robci, kakršne imajo v zdravstvu.


nič ne pretiravam, tako je jasno vidno na posnetku, poglej si ga… na mizi sta že postrezeni kavi, gosta stojita zraven mize,, natakar pa šprica stol z razkužilom in tisto frči vse naokoli, tudi po kavi… eni pač očitno počno to sočasno s hrano in pijačo, kar je za moje pojme nedopustno…
in meni je to veliko bolj zaskrbljujoče kot pa korona…
me ne bi nič motilo, če bi normalno prišel pobrisati natakar mizo kot v starih časih, zdaj pa povsod to špricanje pa mi je bolj zaskrbljujoče… ne vem zakaj je treba razkuževat stole no,
[/quote]

Ja, res se je videlo. Jaz še lep čas ne bom šla v kafiče. Ni vse tako čisto, kot izgleda. Sploh. Pa tako “razkuževanje” kot je bilo na posnetku. Ne, hvala.


[/quote]

ne prav nič me ne zajebava… 6 novo potrjenih od tega kar 4je v domu starejših ljutomer… torej dva v celi ostali populaciji dvomilijonskega naroda – pa še za ta dva ne vemo, če nista tudi v kakšni zaprti okolici slučajno…
torej četudi nista – zaradi 2 okuženih cv celi državi je treba špricat vse naokoli, zapirat ljudi v karantene, vse obsedeno razkuževati – če je tebi to logično…
jaz ne bom – niti rok si več ne razkužim z razkužilom, ampak si jih samo še umivam temeljito z milom – bila včeraj na banki in v trgovini – kar pomeni razkuževanje z razkužilom ali karkoli je že tisto tam notri – danes imam nenormalno suho kožo na rokah, na palcu dve krvavi rani, ker mi na pregibu kar poka koza in krvavi, nisem se nikamor udarila… evo to dela to obsedeno razkuževanje – ne ne bom tega več počela, nihče me ne more prisiliti,da si zdravje, kar je zdravje kože tudi, uničujem tako, ker si je nekdo izmislil to zapovedano obsesivno uporabo kemikalij.
Sem za higieno – lahko tudi malenkost še bolj povečano in natančno zaradi epidemije – ampak zgolj pri uporabi mila in vode – te kemije več ne bom dajala na svojo kožo, ker mi očitno škoduje.

Ni normalno,da zaradi par okuženih v zaprtih prostorih, organizacijah, zapiramo celo državo in obsesijo delamo po celi državi, to ne bo rešilo okužb – in jih očitno ne, ker raje kot da bi v red spravili dsoje, vlada in norci iz nijz grozijo narodu na splošno. V dsojih se pa okužba širi.

ne prav nič me ne zajebava… 6 novo potrjenih od tega kar 4je v domu starejših ljutomer… torej dva v celi ostali populaciji dvomilijonskega naroda – pa še za ta dva ne vemo, če nista tudi v kakšni zaprti okolici slučajno…
torej četudi nista – zaradi 2 okuženih cv celi državi je treba špricat vse naokoli, zapirat ljudi v karantene, vse obsedeno razkuževati – če je tebi to logično…
jaz ne bom – niti rok si več ne razkužim z razkužilom, ampak si jih samo še umivam temeljito z milom – bila včeraj na banki in v trgovini – kar pomeni razkuževanje z razkužilom ali karkoli je že tisto tam notri – danes imam nenormalno suho kožo na rokah, na palcu dve krvavi rani, ker mi na pregibu kar poka koza in krvavi, nisem se nikamor udarila… evo to dela to obsedeno razkuževanje – ne ne bom tega več počela, nihče me ne more prisiliti,da si zdravje, kar je zdravje kože tudi, uničujem tako, ker si je nekdo izmislil to zapovedano obsesivno uporabo kemikalij.
Sem za higieno – lahko tudi malenkost še bolj povečano in natančno zaradi epidemije – ampak zgolj pri uporabi mila in vode – te kemije več ne bom dajala na svojo kožo, ker mi očitno škoduje.

Ni normalno,da zaradi par okuženih v zaprtih prostorih, organizacijah, zapiramo celo državo in obsesijo delamo po celi državi, to ne bo rešilo okužb – in jih očitno ne, ker raje kot da bi v red spravili dsoje, vlada in norci iz nijz grozijo narodu na splošno. V dsojih se pa okužba širi.
[/quote]

Verjemi da se to lahko hitro spremeni. Sploh z obiskovanjem kafičev. Ljubljana je najbolj rizična.


Nihče ne zapoveduje, lahko bi tudi samo lepo pobrisali z vročo vodo in mir, saj kemikalije zraven hrane in pijače nimajo kaj delati. Četudi ni hrane in pijače na dotični mizi, so pa v okolici in aerosoli letijo naokoli. Tako se to ne dela. Zakaj pa nekateri gostinci to počno, pa se je za vprašati? Ali je tukaj pomanjkanje odgovornosti, zdravorazumskega razmišljanja, ali kaj? Ne vem, bodo morali sami povedati, dejstvo pa ostaja, tako se to ne dela, ker je izjemno nevarno in škodljivo za zdravje vseh.
In ja zaradi takih praks ne grem v gostilno, ker nikoli ne vem kje imajo razkužilo zraven na pultu pri hrani in kje ga povsod špricajo.
To je meni bolj zaskrbljujoče kot korona. da ne govorimo o tem, da so včeraj pri 24 ur poročali zvečer,da pribor razkužujejo? resno????
Očitno bo postalo v gostilno iti smrtno nevarno. Ni bilo dovolj tisti en primer, ko so imeli neka čistila shranjena zraven pijač in je gostja zaužila neko čistilo, zdaj je celo normalno postalo da to špricajo s hrano skupaj naokoli in ti celo razkužijo pribor s kemikalijo, čeprav vedo,da boš to dal v usta. kaj se je zgodilo z običajnim pomivanjem posode in pribora?
Mislim,da so in da bodo ta navodila in ravnanje odgnala precej več strank, kot pa kakršnakoli korona. Mene zaradi tega ne bodo videli v nobeni gostilni, ker se ne mislim zastrupljati.

Verjemi da se to lahko hitro spremeni. Sploh z obiskovanjem kafičev. Ljubljana je najbolj rizična.
[/quote]
še enkrat živeti bomo morali, takole zaprti to ne bo šlo, ker bomo pomrli od lakote, ali pa sedaj vse bolj očitno od drugih zdravstvenih težav, ki jih bodo povzročila razkužila in obsesivno razkuževanje. je normalno,da ti v trgovini dajo varekino zmešano z vodo za roke – ne ni normalno, ampak to delajo, ker nijz da navodila, in trgovci šparajo in zastrupljajo lasten narod, lastne kupce, glavno da se razkužuje ane, čeprav se s tem dela škoda. varekina ni za razkuževanje rok – nikoli bila in nikoli ne bo.
Ampak a kdo to kontrolira, ne nijz celo da navodila. Posledice pa bo noslilo naše zdravje, in se bodo pokazale čez čas.

To se nikakor ne bi smelo dogajati – zaradi enega virusa ,da se zanemari ostalo zdravje. Ukrepi bi morali biti takšni, da ne ogrožajo zdravja ljudi, ne pa da se za namene zajezitve virusa sme ogrožati ostalo zdravje ljudi – od zdravja kože naprej, pa dihal, itd. da ne govorimo o zaužitju razkužil v restavracijah. Za vse to bi morali poskrbeti odgovorni. ni opravičila, da se neki koroni daje taka prednost, da se za namene zajezitve te, lahko z ukrepi škoduje populaciji na drugih zdravstvenih področjih.

Osnovna higiena kot smo jo poznali in maska zraven bi bila čisto dovolj in tudi varno.

Gostinci špricajo z ročnimi pršilkami, ker morajo, ker je tako za lastnika najceneje (!) — ker se razkužilo preliva iz večjik 5 ali 10l kanistrov v te ročne pršilke…. Misliš, da bo gostinc kupval tisto po Xkrat draji ceni, kot zobozdravnik napirmer? :D. A bo zdej?


še enkrat živeti bomo morali, takole zaprti to ne bo šlo, ker bomo pomrli od lakote, ali pa sedaj vse bolj očitno od drugih zdravstvenih težav, ki jih bodo povzročila razkužila in obsesivno razkuževanje. je normalno,da ti v trgovini dajo varekino zmešano z vodo za roke – ne ni normalno, ampak to delajo, ker nijz da navodila, in trgovci šparajo in zastrupljajo lasten narod, lastne kupce, glavno da se razkužuje ane, čeprav se s tem dela škoda. varekina ni za razkuževanje rok – nikoli bila in nikoli ne bo.
Ampak a kdo to kontrolira, ne nijz celo da navodila. Posledice pa bo noslilo naše zdravje, in se bodo pokazale čez čas.

To se nikakor ne bi smelo dogajati – zaradi enega virusa ,da se zanemari ostalo zdravje. Ukrepi bi morali biti takšni, da ne ogrožajo zdravja ljudi, ne pa da se za namene zajezitve virusa sme ogrožati ostalo zdravje ljudi – od zdravja kože naprej, pa dihal, itd. da ne govorimo o zaužitju razkužil v restavracijah. Za vse to bi morali poskrbeti odgovorni. ni opravičila, da se neki koroni daje taka prednost, da se za namene zajezitve te, lahko z ukrepi škoduje populaciji na drugih zdravstvenih področjih.

Osnovna higiena kot smo jo poznali in maska zraven bi bila čisto dovolj in tudi varno.
[/quote]

še kako se bo izkazalo, da je maska pač edina ključna (!) tudi za zdrave in prvotni način – torej pavilno in dovolj dolgo umivanje rok. Če poševnookim tako z maskami uspeva, bi moralo pa tudi evropejcem… Imajo oni mnogo več izkušenj in kilometrine s temi maskami že desetletja….

Preč s temi bebavimi maskami in s temi špricami!
Vam povem, da bodo ljudje takoj šli tja, kjer ne bojo videli teh bebavih nagobčnikov in teh špric.

Kaj pa mislite, da natakar počne s tem bebavim nagobčnikov. Enako kot bi počeli vi! Se ga znebijo takoj, ko ni več treba uprizarjati tega cirkusa ter ga skoz-gor-in-dol natikajo.

ja, tudi iz tega razloga mene ne bo v kafičih na prostem. Ker tudi drugače sicer ne pretiravam z razkuževanjem, pa vse OK ( brez okužbe). Sem očitno v skupini srečnežev. Redno pa umivam roke, ko vstopim v domovanje takoj, predvsem ko pridem z nakupa hrane – najprej čevlje z nog ko pridem domov, pustim zunaj pred vrati hiše oziroma odnesem na teraso ko je sonce in narobe obrnem podplate gor, potem grem umit roke, zložim robo iz prtljažnika – kar se da umit pod vodo umijem, zložim v hladilnik in shrambo, platnene vreče za nakupe tudi dam ven na sonce, plastičnih ne uporabljam. Operem tudi na tedenski ravni. Potem pa slečem oblačila, dam na obešalnik na sonce in si dobro umijem roke, pa preoblečem v domača oblačila. Za šoping imam samo en set oblačil 🙂 ključe, plačilne kartice, telefon in ostale drobnarije pa steriliziram v UV sterilizatorju za telefon. Pri meni ta rutina deluje. In praktično jaz ne špricam površin doma, niti si ne razkužujem rok doma z agresivnimi čistili. Predno se vedem v avto in primem za volan, pa si roke razkužim, med nakupovanjem pa še vedno uporabljam rokavice.

In potrebo po kavi -če je že taka nuja sedaj, bi se raje v Mcaffe driveIn po kavo – ampak si jo doma naredim za seboj, ko gem v službo po opravkih v avto – imam mapino z 19 bari pritiska za kufe in je odlična – dosti boljša, kot po kafičih, pa še začinjena ni z aerosolom razkužil. na teraso pa povabim na čvek in tudi na domačo kavo tazdrave.
[/quote]
Še ena nova žrtev bolne paranoje, ki je fasala OKM.

Pri dosedaj javno znani. samo 2-4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prekuženosti med slovensko populacijo ni šans, da gredo maske in razkuževanje še stran…..


Še ena nova žrtev bolne paranoje, ki je fasala OKM.
[/quote]

Polarni alias Viharni najedalni Jezdec: spelji….. Ne ponujaj svoje motnje drugim, kopunček.

Pri dosedaj javno znani. samo 2-4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prekuženosti med slovensko populacijo ni šans, da gredo maske in razkuževanje še stran…..
[/quote]
A ti veš da smo v slo prebolevali ta virus množično, ko ni bilo nobene maske in karantene nikjer, ko smo vsi normalno živeli, ko se ni uničevalo gospodarstva, ko se ni ustavljalo dela zdravnikov zobarjev .- vsi so normalno delali ob ustaljenih zaščitnih ukrepih, brez mask in hudih panik – vse to se je dogajalo januarja in februarja. Šole so bile napol prazne, pa je pouk normalno tekel, brez deljenja razredov, brez zapiranja česarkoli… zdaj bodo pa ne vem kaj izumili in samo delajo škodo vsem
ion sploh ja jeseni se lahko pripravimo na krepko zbolevnost – ne ood korone, ampak od vseh mogočih virusov in bakterij, ker bo naša naša naravna imunska sposobnost na psu – zakaj ZATO KER TAKO OBSEDENO ZDAJ RAZKUŽUJEMO VSE.
to niti slučajno ni zdravo in sploh ne normalno, vsaka najmanjša sapica nas bo, ko bo prišlo obdobje virusov, položila…
Tolk o NIJZ in varovanju zdravja. Tole vse skupaj že postaja pa ena velika norija.


A ti veš da smo v slo prebolevali ta virus množično, ko ni bilo nobene maske in karantene nikjer, ko smo vsi normalno živeli, ko se ni uničevalo gospodarstva, ko se ni ustavljalo dela zdravnikov zobarjev .- vsi so normalno delali ob ustaljenih zaščitnih ukrepih, brez mask in hudih panik – vse to se je dogajalo januarja in februarja. Šole so bile napol prazne, pa je pouk normalno tekel, brez deljenja razredov, brez zapiranja česarkoli… zdaj bodo pa ne vem kaj izumili in samo delajo škodo vsem
ion sploh ja jeseni se lahko pripravimo na krepko zbolevnost – ne ood korone, ampak od vseh mogočih virusov in bakterij, ker bo naša naša naravna imunska sposobnost na psu – zakaj ZATO KER TAKO OBSEDENO ZDAJ RAZKUŽUJEMO VSE.
to niti slučajno ni zdravo in sploh ne normalno, vsaka najmanjša sapica nas bo, ko bo prišlo obdobje virusov, položila…
Tolk o NIJZ in varovanju zdravja. Tole vse skupaj že postaja pa ena velika norija.
[/quote]

si pikce/vnete od razkuževanja dobila, ali kako, da si tako našpičena? JAz ne razmužujem nič obsedeno, ne špricam naokoli, ker ni potrebno, ker imamo druge preverjene učinkovite metode, se jih pa vsi domači dosledno držimo, ko vstopimo v dom.

Uraden podatek: v Sloveniji je SAMO 2-4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prekuženost. Piši, kar ti srce poželi, tega podatka ne boš spremenila .
To je mnogo premalo, da bi lahko že opustili kar določene varnostne ukrepe ( maske, razkuževanje, oziroma druge delujoče metode). saj si naši niso zmislili nošnje mas pa šricanja z razkužili – Kitajci so zapljinjali kar s snežnimi topovi naokoli 😀

Pri nas se izvajajo ukrepi, ki so delovali tudi in predvsem najprej drugje, kjer so imeli okužbe pred nami, a ne?

Morda imamo tokrat srečo, pa je eden od 300ih oblik zmutiranega virusa, ki ni tako agresiven, ko se bodo pa začele migracije, pa turizem , pa letalski poleti, vlaki, mednarodni bus prevozi – bo pa lahko spet pestro…. Preventive zaenkrat še ni. Ni nobena panika – samo uporabi logiko in spremljaj malo, kaj se dogaja izven meja podalpske miniaturne deželice s samo 2 MIO prebivalci 🙂

si pikce/vnete od razkuževanja dobila, ali kako, da si tako našpičena? JAz ne razmužujem nič obsedeno, ne špricam naokoli, ker ni potrebno, ker imamo druge preverjene učinkovite metode, se jih pa vsi domači dosledno držimo, ko vstopimo v dom.

Uraden podatek: v Sloveniji je SAMO 2-4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prekuženost. Piši, kar ti srce poželi, tega podatka ne boš spremenila .
To je mnogo premalo, da bi lahko že opustili kar določene varnostne ukrepe ( maske, razkuževanje, oziroma druge delujoče metode). saj si naši niso zmislili nošnje mas pa šricanja z razkužili – Kitajci so zapljinjali kar s snežnimi topovi naokoli 😀

Pri nas se izvajajo ukrepi, ki so delovali tudi in predvsem najprej drugje, kjer so imeli okužbe pred nami, a ne?

Morda imamo tokrat srečo, pa je eden od 300ih oblik zmutiranega virusa, ki ni tako agresiven, ko se bodo pa začele migracije, pa turizem , pa letalski poleti, vlaki, mednarodni bus prevozi – bo pa lahko spet pestro…. Preventive zaenkrat še ni. Ni nobena panika – samo uporabi logiko in spremljaj malo, kaj se dogaja izven meja podalpske miniaturne deželice s samo 2 MIO prebivalci 🙂
[/quote]
nisem jaz našpičena ti si očitno s spranimi možgani – ti ni jasno,da najhujšo epidemijo gripe takrat imenovane, ki je bila v resnici covid smo prebolevali brez vseh teh ukrepov in brez posnemanja ostalih? Z delujočim turizmom in vse, ampak ker tvojim možganom ni niče povedal,da je to v resnici covid, je blo tebi vse ok…
takoj ko ti pa rečejo covid, pa panika, je treba kopirati ostale države, ker ne bomo prenesli, je treba vse zdravstvo ugasniti, in skafandre na glavo…
zaboga, zdravili so zdravniki te paciente, brez vsake maske – vse dokler so to imenovali gripi podobna viroza…in vse zdravstvo je normalno delovalo, vse smo zmogli, vsi zobarji so normalno delali in so še živi in zdravniki tudi – vsaj ni nobenega podatka o tem,da bi kakšen umrl, ker je zdravil pacienta z gripi podobno virozo, ki se je razvila v atipično pljučnico. Zato pa je pri nas toliko ugotovljenih s protitelesi. ker smo to množično prebolevali januarja in februarja kot sezonsko gripo ali gripi podobno virozo, ki se je zelo pogosto razvila v atipično pljučnico. pa smo vse obvladali brez vseh teh posnemovalnih ukrepov in karanten.

Glede razkuževanja – ne razkužujem jaz, razkužuje se vse javno obsedeno, od stolov v gostilnah naprej, na skalo ob morju se pa še vsest ne smeš, kaj šele,da se otrok dotakne otroškega igrala… e od vsega tega smo razvijali našo obrambno sposobnost imunskega sistema še posebej čez poletje, ko zaradi zunanjega okolja ni tako občutljiv – no zdaj bomo to vse zrušili na kolektivni ravni z obsedenim razkuževanjem vsega, še gumbov na oblekah v trgovini. (tako zapoveduje nijz)


nisem jaz našpičena ti si očitno s spranimi možgani – ti ni jasno,da najhujšo epidemijo gripe takrat imenovane, ki je bila v resnici covid smo prebolevali brez vseh teh ukrepov in brez posnemanja ostalih? Z delujočim turizmom in vse, ampak ker tvojim možganom ni niče povedal,da je to v resnici covid, je blo tebi vse ok…
takoj ko ti pa rečejo covid, pa panika, je treba kopirati ostale države, ker ne bomo prenesli, je treba vse zdravstvo ugasniti, in skafandre na glavo…
zaboga, zdravili so zdravniki te paciente, brez vsake maske – vse dokler so to imenovali gripi podobna viroza…in vse zdravstvo je normalno delovalo, vse smo zmogli, vsi zobarji so normalno delali in so še živi in zdravniki tudi – vsaj ni nobenega podatka o tem,da bi kakšen umrl, ker je zdravil pacienta z gripi podobno virozo, ki se je razvila v atipično pljučnico. Zato pa je pri nas toliko ugotovljenih s protitelesi. ker smo to množično prebolevali januarja in februarja kot sezonsko gripo ali gripi podobno virozo, ki se je zelo pogosto razvila v atipično pljučnico. pa smo vse obvladali brez vseh teh posnemovalnih ukrepov in karanten.

Glede razkuževanja – ne razkužujem jaz, razkužuje se vse javno obsedeno, od stolov v gostilnah naprej, na skalo ob morju se pa še vsest ne smeš, kaj šele,da se otrok dotakne otroškega igrala… e od vsega tega smo razvijali našo obrambno sposobnost imunskega sistema še posebej čez poletje, ko zaradi zunanjega okolja ni tako občutljiv – no zdaj bomo to vse zrušili na kolektivni ravni z obsedenim razkuževanjem vsega, še gumbov na oblekah v trgovini. (tako zapoveduje nijz)
[/quote]

jaz sem to tukaj pisala/lepila povezave že februarja , pa so se tebi enaki temu smejali in se norčevali , zdaj pa pametujete, ko ste dojeli, da je res 🙂 Toliko o tem, kdo ima sprano možganovino 🙂

Evo, še 1x, samo zate:
https://www.24ur.com/novice/slovenija/opazamo-zaplete-ob-prebolevanju-gripe-kot-so-vnetja-uses-in-pljucnice.html

https://www.rtvslo.si/zdravje/novice/zaradi-gripe-in-virusa-rsv-hospitaliziranih-750-ljudi-14-jih-je-umrlo/514285

Sem pa dogajanje z virusom na Kitajskem spremljala že od decembra lani, zaščitne medicinske maske kupila v Sloveniji v začetku januarja po 0,09 centov na kos in tudi FFP3 maske z ventilom po 3,30 eur na kos- in ni mi žal. Rzkužil nisem kupovala, ker imam doma na voljo vedno dovolj vodikovega perkosida – je medicinsko razkužilo za rane, pa za viruse tudi, ker ne uničuje kože in ne izsušuje. Pred vstopom v dom pa čevlje obrišemo v krpi, namočeni v sredstvo za pomivanje tal, ki uničije tudi viruse in bakterije ( Ala Sanytol).

Sem pa iz določene zdravstvene stroke, tako da so mi določene zadeve malce bližje in bolj jasne, kot očitno tebi. In tole tvoje zapisano, da zaradi poletja imunski sistem ni občutljiv, je ena navadna floskula. Imunski sistem si je treba na letni ravni pred takimi izbruhi vedno okrepit z dodatnimi dozami cinka (!!), vitamina C, D3, B6. in B12. Ga nampreč s hrano ne dobimo dovolj.

In seveda – pomagajo v toplih mesecih še UV žarki za “naravno razkuževanje in dezinfekcijo”- ker UV žarki uničujejo strukturno vijačnico (!) tudi virusov.

V veliko pomoč pri razkuževanju zaprtih prostorov in predmetov, oblačil, tekstilij, jasno brez prisotnosti človeka:

https://www.luxreview.com/2020/03/25/uv-lighting-kills-coronavirus-say-scientists/

https://www.bbc.com/news/business-51914722

https://www.bbc.com/news/business-51914722

https://www.ctvnews.ca/health/coronavirus/can-uv-light-kill-the-coronavirus-experts-break-down-online-claims-1.4885104

zaradi idiotov, ki se gnetejo pred zakajenimi lokali bo spet drugi val

Pa ne hodit na kavice. Boš prišparala.
Ko so bile gostilne zaprte, so ljudje radodajno dajali drobiž v trgovinah.
Zdaj, ko so se gostilne odprle, pa ne dajejo več drobiža. Ker ga rabijo za kavico, pa za parkirnino.
Vsak je zase. Dojemite že. Smo v Sloveniji. Natakar ni tam zaradi tebe, ampak zaradi sebe. Poleg tega ne sprašuj, pod kakšnimi pogoji dela, kakšna je plača. Pa ne mi zdaj, da lahko zamenja službo. Ker dokler bo povpraševanje po trgovcih in natakarjih, potem ne morejo v drugo službo. Dojemite že. Dobrobit boste dosegli samo, če boste kavo pili doma, pa manj zapravljali v trgovinah, ali sploh ne šli v trgovine. Jaz, ko dobim domov reklame, večino vržem proč. Kupim, kar rabim. Ostalo se me ne tiče. Je.be.š. državo in kapitalizem, kot da je to prva recesija. Dajmo biti bolj samooskrbni. Vsi na vrte, njive. Kava doma je 0,20 €, v kafiču pa 2,30 €!

Točno to sem hotel napisat – zelo enostavno rešljivo, pač ne greš na kavo ali pijačo v lokal. Konec travm.

Sem tu gor prebrala,da eni pljuvajo v kavo,ne hodim ba kave že dolgo pred korono .tako!

New Report

Close