Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kazenska ovadba vzorec

Kazenska ovadba vzorec

V Belorusiji je leta 2019 umrlo več ljudi kot leta 2020. Zakaj jih omenjam? Zato, ker niso bili podvrženi ukrepom, kot vse preostale evropske države in niso zaradi tega zapirali dostopa do zdravstevene oskrbe ostalih bolezni.

https://knoema.com/atlas/Belarus/topics/Demographics/Mortality/Number-of-deaths
[/quote]

Veš, to ni čisto res. Vseeno so imeli ukrepe. Maske in razkuževanje. Če znaš guglat, boš našel.

Tudi obvezno nošenje maske se lahko uvrsti pod diskriminacijo, dokler le tega ne dokažejo s kakimi znanstvenimi raziskavami in primerno uredijo zakona o nošenju le te.
[/quote]

Prepoved rolerjev in sladoleda v trgovini in na avtobusu je potemtakem tudi diskriminacija ali je to urejeno z zakonom?


Trgovina, pa banka…niso privat prostori, ampak javni.
Zato doma lahko hodiš nag, v trgovini pa ne.
A je blesavo multinično to sposobno razumeti ?
[/quote]

Javni? Kje pa ti živiš? V samoupravljanju?

Z žalitvami skrivaš svoje neznanje?

Prepoved rolerjev in sladoleda v trgovini in na avtobusu je potemtakem tudi diskriminacija ali je to urejeno z zakonom?
[/quote]

Ne vem in me niti ne zanima ena uredba, ki diskriminira morda 0.01{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obiskovalcev.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pooblastila varnostnika in kazni, predpisane za kršenje Zakona o zasebnem varovanju, recimo.

Ampak, saj vem, tebi ni treba.
[/quote]
Ne, da mi ni treba ampak nekaj se midva nisva štekala očitno. Že to, da sem na tvoj komentar začel z repliko je bilo malo na krhkih temeljih.

Ne vem in me niti ne zanima ena uredba, ki diskriminira morda 0.01{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obiskovalcev.
[/quote]

Tebe ne zanima seveda, ampak uredba je zakonsko čisto v redu.

Še več kot to, smiselna je tudi. Tako kot ne pričakuješ da bo frčafela v rolerjih po trgovini rukala krožnike s polic, tudi ne pričakiješ od neizobraženh majmunovskih anticepilcev da ti bodo kašljali po hrani. Oziroma ne, to pričakuješ od takih primitivcev, zato pa je uredba maske.

Tebe ne zanima seveda, ampak uredba je zakonsko čisto v redu.

Še več kot to, smiselna je tudi. Tako kot ne pričakuješ da bo frčafela v rolerjih po trgovini rukala krožnike s polic, tudi ne pričakiješ od neizobraženh majmunovskih anticepilcev da ti bodo kašljali po hrani. Oziroma ne, to pričakuješ od takih primitivcev, zato pa je uredba maske.
[/quote]

Hahaha. Daj pateticni ste s tem kasljanjem. 2000 let ni bilo problema s tem, naenjkrat pa najvecja tezava clovestva. Vsako oslarijjo vas napizdijo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tebe ne zanima seveda, ampak uredba je zakonsko čisto v redu.

Še več kot to, smiselna je tudi. Tako kot ne pričakuješ da bo frčafela v rolerjih po trgovini rukala krožnike s polic, tudi ne pričakiješ od neizobraženh majmunovskih anticepilcev da ti bodo kašljali po hrani. Oziroma ne, to pričakuješ od takih primitivcev, zato pa je uredba maske.
[/quote]

Lepo si rekel uredba. Spostuj je če ti paše, jaz jo ne, in nič mi ne mores ne ti, ne policaj, ne nobeden. Get the picture?

Lepo si rekel uredba. Spostuj je če ti paše, jaz jo ne, in nič mi ne mores ne ti, ne policaj, ne nobeden. Get the picture?
[/quote]

Lahko ti prepovedo vstop. Get the picture?


Strah ju je, da bo socialna pomoč pogojena s cepljenjem 😜

Vsekakor jih je treba zožit kot prasce.

Uspel sem se “uvaliti” v krog upokojenih odvetnikov.

Ti pravijo, da so nekatere tožbe možne, druge pa docela realne v smislu, da se tako tožbo tudi dobi…

Torej, tožit Ivana (državo Slovenijo, slovensko policijo (neutemljeno nadlegovanje državljanov) , ministrstvo za zdravstvo in še koga! Tožit do jajc.

Končno je že nekaj mesecev evrov na trgu v OGROMNIH količinah.
Kupujte bitcoine, nepremičnine, in – tožite.

Naj plačujejo, prasci, tožbe, ki jih bodo izgubili in jih ne bo malo… Da bodo vedeli za drugič!
Upam pa, da bo kdo tudi sedel…

Vsekakor jih je treba zožit kot prasce.

Uspel sem se “uvaliti” v krog upokojenih odvetnikov.

Ti pravijo, da so nekatere tožbe možne, druge pa docela realne v smislu, da se tako tožbo tudi dobi…

Torej, tožit Ivana (državo Slovenijo, slovensko policijo (neutemljeno nadlegovanje državljanov) , ministrstvo za zdravstvo in še koga! Tožit do jajc.

Končno je že nekaj mesecev evrov na trgu v OGROMNIH količinah.
Kupujte bitcoine, nepremičnine, in – tožite.

Naj plačujejo, prasci, tožbe, ki jih bodo izgubili in jih ne bo malo… Da bodo vedeli za drugič!
Upam pa, da bo kdo tudi sedel…
[/quote]

Taki pa so ti antimaskarski hujskači. Naj gre drugi namesto njega po kostanj v žerjavico.

Taki pa so ti antimaskarski hujskači. Naj gre drugi namesto njega po kostanj v žerjavico.
[/quote]

morilske zalege, ki morite, ustrahujete, zlorabljate pi itak ni hujših, na tem svetu

morilske zalege, ki morite, ustrahujete, zlorabljate pi itak ni hujših, na tem svetu
[/quote]

Koga sem umoril, ustrahoval, zlorabil?

Koga sem umoril, ustrahoval, zlorabil?
[/quote]

s čim si me naslovil, pa vendar. Vse, ki so to do sedaj bili. Saj z zagovarjanjem in podpiranjem teh ukrepov, si ravno to počel. Zalega morilska.

Vsekakor jih je treba zožit kot prasce.

Uspel sem se “uvaliti” v krog upokojenih odvetnikov.

Ti pravijo, da so nekatere tožbe možne, druge pa docela realne v smislu, da se tako tožbo tudi dobi…

Torej, tožit Ivana (državo Slovenijo, slovensko policijo (neutemljeno nadlegovanje državljanov) , ministrstvo za zdravstvo in še koga! Tožit do jajc.

Končno je že nekaj mesecev evrov na trgu v OGROMNIH količinah.
Kupujte bitcoine, nepremičnine, in – tožite.

Naj plačujejo, prasci, tožbe, ki jih bodo izgubili in jih ne bo malo… Da bodo vedeli za drugič!
Upam pa, da bo kdo tudi sedel…
[/quote]

Ne sekiraj se, dobili bojo točno tisto kaj rabijo.

Lahko ti prepovedo vstop. Get the picture?
[/quote]

Kdo? Ljudi? Z ljudi se vedno da zmenit, s debili tesko. Get the picture?

Kdo? Ljudi? Z ljudi se vedno da zmenit, s debili tesko. Get the picture?
[/quote]

Najtežje se je pa menit z nepismenimi majmuni.

Najtežje se je pa menit z nepismenimi majmuni.
[/quote]

Ma glavno da ti mene razumeš, vidiš kako se lipo zmenimo vse. lp.

s čim si me naslovil, pa vendar. Vse, ki so to do sedaj bili. Saj z zagovarjanjem in podpiranjem teh ukrepov, si ravno to počel. Zalega morilska.
[/quote]
Res je.
Zalega debilna pa ne bo priznala odgovornosti za zločine.

Ma glavno da ti mene razumeš, vidiš kako se lipo zmenimo vse. lp.
[/quote]

Da si nepismen majmun? Mene tudi veseli.

Da si nepismen majmun? Mene tudi veseli.
[/quote]

Kak si ti blesav, phahahhaa

New Report

Close