Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kažin

kažin

al pa: dar mar je treba narest, vsake tolk časa ne de:))

Ergo je butalska zgaga veselo na delu, se sprehaja pa bere pa bere pa neč ne šteka (ku ponavad – ma ku Ero z onega sveta ne de)..

Ma koji ku.ac je treba žepnih priročnikov (nepoučenim v vednost žepni priročnik je mast špeh strokovnega “leporečja” v smislu kako na čim-bolj zakompliciran način povedati nekaj povsem preprostega in poll porabiš ure in ure da ti “koker kapne”)

In ma škrat spomladansko čiščenje (kej jest morem ko so nam pa vzel štiri letne čase-pa so pustil sam še al vročino al pa mraz ne de)
in lepo zagnal papirnat špeh v predal, pribil muzko da seka in dal možgančke na off….

Kva paše včasih z andahtjo kej kam zagnat ne de;-)

Vsako tele ma svoje veselje:)))))))))))))))))))))
Butalc si ga ne da vzet, bolj ga šponajo bolj glavo ven moli!

Ma ziher bom ko bom velika “podmornica” sam zato ker mi je všeč periskop ne de

Ma zjed se pa znajdeste če se moreste;-)

Južno od severa in severno od juga..

Ti si zakon.
To je najbrž pokora, ker tako redno prletim sm gor..nč ne štekam,..resno razmišljam, da bi si naštimala kak extra display na PC, da bi mi prevedel tvoje pisarije v meni razumljiv jezik, hehe.

Cmoka severnica!

ma ja no sej-kej čem rečt butalc ostane butalc – pa tooolk se trudi povedat kaj klever ne de:))

šalo na stran Gaia – rada pač pogledam smešno plat življenja, saj življenje samo prinese dosti hudo resnih stvari mar ne…

in potli pač kot nepopravljivi optimist upam da so se komu saj malce rapotegnila usteca – saj smeh = pol zdravja mar ne

sploh pa se ne sekiraj, jaz sem se že navadil, ker prletim ku sneta skira, ponavadi padem not pa nardim dar-mar (ku ne štekam ne de) ampak med ljudmi dobre volje bo itak vse zmeri kul…

tko da neč bat – v živo ne guncam afen-ne še:)))))))))))))))))))))))))))

Tudi ti še po sili razmer guliš kakšno delovno mizco..al si kje na lepšem?

naaak še zmeraj gulim, pa ziher tud tisto lepše še enkrat pride.

Človek pač vsega ne more imeti, okončine imam še vse, podmladek odrašča in je tudi v enem kosu, ostalo pa bo ko bo, sej se trudim močno v tej smeri in ni vr.g da ne bo kaj tudi ratalo:))))))))))))))

Ej, zdaj si me spomnila na enega mojega sošolca iz osnovne šole..ko si omenjala okončine.
Ko smo se dobili na enem srečanju,..enih 20 let po zaključku OŠ (a smo res že tko stari, zlodja)..in smo vsi eden čez drugega jamrali kako nam je hudo in kako je svet krivičen…nam je povedal takole..Bil je na potovanju po Aziji, med drugim se je tudi po Kambodži sprehajal..in tam srečal med tistimi kolibami al kar pač so tudi eno najstnico brez okončin…skratka, deklica je bila invalidka,..ogovoril jo je, ona pa je povedala, da je življenje še kar..da je pač srečna, da je živa, da je izgubila samo roke in noge..Pošteno je povedal, da se je bridko zjokal, ji čisto po zahodnjaško stisnil v roke par dolarjev..in šel naprej z velikim moralnim mačkom…

No,..na tistem žuru nas je vseh skupaj pošteno okrcal v stilu: Maš noge,..maš roke..si zdrav?? Ne mi zdej tle jokat!!

Ja, včasih smo res preveč zahtevni, da bi bili srečni s tistim, kar nam je dano pred nosom.

Škratek Severnjak

le pozdravim te lepo nocoj .

… s knjigo se sprehajat ke ukol se pa tudi ni dobro , ker
potlej ničesar ta ram ta nar ta lepšga okol sebe ,
pa ku hodi mimo tebe,
pa nobenga , k ti mežika …. ne vidiš .

muck muj:))

sm zgleda zaznala tvoje misli na daljavo, ker sm zagnala knjige v kot pa s podmladkom modrovala:)

Pacmakam fedrčka mojga

New Report

Close