Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj imeti tretjega otroka?

Kdaj imeti tretjega otroka?

Moji prvi dve hčeri sta rojeni v razmaku 1 leta in 3 dni. Dela je bilo precej, izgubila sem službo. Nekako smo se “pobrali”, v meni pa je vedno tlela želja po tretjem otroku. In odločitev je padal, tako, da sem pri 30 -ih rodila 3 hčerko. Danes so punce stare 23, 22 in 15 let.
Če pogledam nazaj in razmišljam, kako smo prešli vse tegobe, bolezni, radosti,vrtce, osnovne šole, pa srednje in tako naprej, da ne naštevam. Bili je lepo in tudi manj lepo, vendar mi v spominu ostajajo le tisti lepi spomini, izleti, igre, skupni trenutki,..

Je pa res, da je skrbi veliko več, ko otroci odraščajo.

Želim ti, da se odločiš po pameti, saj nam časi ne obetajo nič dobrega.

M

Spoštovani,

upam da se bo kdo odzval na moje vprašanje pod to rubriko, glede na to, da je od zadnje objave na to temo minilo dve leti.
Tudi midva z ženo (jaz 36, ona 32) že imava dva otroka med katerima je 1 leto in 3 mesece razlike. Starejši je star leto in 9 mesecev, mlajši pa 6 mesecev. In glej ga ti zlomka…žena je ponovno noseča 🙂 Glede na to, da ji je ginekologinja na prvem pregledu po drugem porodu svetovala, da pa bi zdaj bilo za tretjega potrebno počakati mal več časa oz. bi bila ta nosečnost rizična, me zanima kakšne so vaše izkušnje z tremi otroci enim za drugim. Med drugim in tretjim bi torej bila razlika leto in dva meseca. Ali zaradi tega res lahko pride do kakšnih *zapletov* pri otroku ali materi?

Hvala za vsako vašo izkušnjo in lep pozdrav.

VI imate lako tretjega cim boste ze sigurni da jih ze dva imata ni prej ni potem Capisci kozica

New Report

Close