Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj in kako naj mu povem, da imam otroka?

Kdaj in kako naj mu povem, da imam otroka?

Očitno nimaš otrok in ja, to se pove takoj. Ne na prvem zmenku, ampak še preden pride do njega. Če pa je avtorico strah, da do zmenka zaradi otroka niti ne bo prišlo, je lahko samo srečna, da si ne bo nakopala istega pizdeta, kot ga je že imela.

Svetniški sij gor ali dol, normalna ženska oz.mama,ne bi dajala prednost moškemu pred otrokom.
Če je dokaj normalen dedc, jo bo zaradi prikrivanja itak znogiral. Če jo ima pa samo za Sex, pa tak vemo kje smo.

Aja…avtorica. Kaj pa če ti je on zatajil, da ima ženo in 3 otroke?
[/quote]

Ce sva bla na 3h zmenkih, mi ni se nic zatajil, ker se komaj spoznavava. Pika.
Biti mama ni edini ponos zenske, ki ga je treba nositi na pladnju, s komerkoli se srecas. Je le ena izmed lepih stvari.

Nisva se še rokovala zaradi te bedaste korona situacije. Tudi med sexom sva nosila smucatske maske in smučarske rokavice ter upostevala medsebojno razdaljo vsaj dva metra.

Ce sva bla na 3h zmenkih, mi ni se nic zatajil, ker se komaj spoznavava. Pika.
Biti mama ni edini ponos zenske, ki ga je treba nositi na pladnju, s komerkoli se srecas. Je le ena izmed lepih stvari.
[/quote]

O čem bolj pimembnem sta se pa te pogovarjala na prvih treh zmenkih, da si “pozabila” na najbolj pomembno temo.

Bom rekla, da prvociraš, ker mati, ki zataji otroka, ni vredna tega naziva..a da ni edini tvoj ponos? Kaj pa je več vredno od nje? Pogovor o vremenu, delu, izobrazbi, pozah, najljubši barvi?
Debilka.

Jaz bi mu povedala čimprej, sigurno pa pred prvim seksom.

Poskusi z njim dobiti sina. To nekaj šteje. Jaz bi se tudi hčere sramoval-a.

Tokrat se pa s teboj strinjam.

Pomembne stvari se vedno pove v živo saj se preko telekomunikacijskih naprav lahko hitro kaj narobe razume drugo pa je da ne moreš spremljati netelesne govorice, ki ti pove več kot besede.

Boš pa hitro videla na čem si ja. Ne vem koliko sta stara ampak mogoče je bolje da prej malo povprašaš kakšnega mnenja sploh je okrog otrok ter bo že pogovor nanesel na tvojo hči. Če je eden od tistih moških ki se nikoli ne vidi z otroci, tudi s lasnimi je še bolje da gresta zdaj narazen, če ne je le izguba časa.

Je pa res da mu jaz na prvem zmenku tudi ne bi povedala ker se takrat šele spoznavata in vse in na prvem zmenku tudi ne poveš svojega življenjepisa in koliko partnerev in kdaj in kako. Šele po parih zmenkih malo bolj spoznaš osebo in potem vidiš če sploh sta za skupaj samo pred sexom pa bi mu bilo vrjetno pametno kar pa je malo pozno, saj sta za moje pojme malo hitro skočila v rjuhe, ne vem a sta se kaj prej še poznala ali ne. Sej se ti zna zgoditi da spoznaš nekoga ki ti je simpatičen, ko pa ga malo bolje spoznaš pa vidiš da nikakor nista za skupaj, lahko šele čez mesece to odkriješ ko se dodobra spoznaš.

Ahh ne sekiraj se če gre, bodi srečna da imaš zdravega otroka, službo, streho nad glavo in da si že dosegla vse kar si…dec bo pa tudi enkrt prišel primeren zate, ljudej smo si različni vsak bi se po svoje oddzval in naredil kar sam misli da je najbolje.

Mogoče ga bo šokirali in bo rabil par dni da premisli.

Ja. Najprej ga naj vpraša, če si želi otroke…hahhahahahhaha…tega že 5minut kasneje ne bo več videla.

Vsakega situiranega, resnega in pametenega moškega bo to, da mu ženska za otroka pove komaj na žnj-tem zmenku, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odvrnilo od babnce. Garantirano.
Tak, ki mu gre samo za Sex, pa itak samo glumi, da jo posluša, v resnici pa sliši nič.

Vsekakor se to pove preden sta intimna. Zato so zmenki,da se spoznaš.
Čimprej!

Husterično se zder na njega da maš otroka in da če je pička tko k ostali…

Kadar hočeš ,čim prej!

New Report

Close