Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kdaj kdo laže

kdaj kdo laže

Sem enkrat tu prebrala, da ni šans, da se moškemu dvigne, če ne čuti nič do ženske, pa lahko naga paradira pred njim. Po drugi strani pa nekje splošno velja, da je dovolj močan stimulator že misel na luknjo, ni važno čigava je. Moj sosed je enkrat rekel, da če je baba grda, ji daš škrnicelj na glavo in je.
Torej kaj je res in kaj ne.
Vas pogreje najprej v srčku, nato v možgane in od tam ukaz korenjaku za v pozor ali so neki možgančki v jajčkih in se hitro dvigne, če je le ženska na voljo?
Vas bolj zrajca če vam je všeč ali je vseeno tudi če je niti ne poznate.
Za nas nekje velja, da morajo biti prisotna čustva, kaj pa za vas?

Za nas je dovolj litar rujnega, ali gajba pira, odvisno od tega, koliko je baba grda! :-)))))))))))) (**** a joke!)

Vse se začne pri korenjaku! Potem potuje navzgor 😉

Po mojem tukaj ni pravil, danes je tako, jutri drugače, lahko je še tako grda, če je potreben, sploh ženske ne gleda, samo da je luknja,da se sprazni… kot je rekel tvoj sosed, škrnicelj na glavo;))lahko je lepotica pa se mu ne bo dvignu, lahko je seks nabit s čustvi, ljubeznijo, lahko je čisto tako na hitro le, da se sprazni, tukaj moški nimajo pravil, vsaj kakor jih jaz spoznavam…vse je odvisno od situacije, dneva, prilike..seveda pa mi bodo verjetno enotni v tem, da je najlepši seks z osebo, ki jo ljubi in ob kateri je ljubljen…saj ga zna taka oseba tudi pripraviti do seksa na 1001 način…moškim seks pomeni vse, redke izjeme so, ki jim ne in če se ženska zaveda tega, potem moškemu niti na misel ne hodi še katera druga…ima doma vse…pravijo, da moški najprej mislijo s spodnjo glavco, šele nato z zgornjo in to ti verjetno pove vse;)))!

Se dvigne, se. Le če pritisne na pravi gumb (da je prava prasička, saj veš). In to ne glede na to kakšna je na pogled.

Sicer pa je tako, če izkoristiš vse prilike, se zagotovo tud kakšna dobra znajde zraven

:-))))) Očitno čisto vse veš, presneta lisička!

To je pa tako težko ugant..aaaaaaaaaaaaa;))…sam mal se vas posluša..bere..izziva;))…sešteje ena in ena in dve je tu..haha

Pa osebno še nikjer nisem napisal kaj takega. No morda samo ene tisočkrat da bi kar vsako, hahahaha.

Kako si izkoristila vikend? Podrobnosti me ravno ne zanimajo, me pa tiste glavne: Kako si osrečila možka pod kovtrčkom?

Mi se osrečujemo vsak dan..haha;))ma zezam se, no pri naju ni bilo tako vroče kot pri vaju…je bil pa nezni-romantični vikend..zaspala sem mu v objemu in nato me je prebudil s poljubi in odnesel v spalnico…in ker te podrobnosti ne zanimajo..si lahko misliš kako se je končal večer;))…

Pa prav to me zanima! Pod “podrobnosti” sem mislil delo, skrb za otroke in ostale zadeve

V glavnem: nabrisal te je pol, a ne?

ka te briga…si reku, da te podrobnosti ne zanimajo..zdaj pa jemaš kar nimaš;))

F*uk ni nepomemben!! Povej kako si mu jo nastavila, kako si jo vrtela….

Saj veš, da še nikoli nisem tule opisovala najin seks…to je intima samo dveh in tega od mene tule ne boš bral dragi moj..nenene

Pa itak si napisal, da te podrobnosti ne zanimajo…kar si rekel si rekel in jaz se tega zelo drzim;))haha

Ravno zato pa me tako firbec matra, draga moja!

dragi..ti dobro veš kako in kaj;))…sedaj pa te mal mmmmmmmm in grem v ilegalo za nekaj časa..delo kliče..pazi nase in ne varaj me preveč..papa!

Enako, lepo se imej…… Backe pa še kar ni

No ja tko zlo brez iluzij ti povem da se redki moski tko zaljubijo da se jim ne dvigne pr nobeni drugi..sicer en primerek tak poznam ampak to je ze druga zgodba. Tko da definitivno pa tipi itaq lazejo..pika. 😉

www.studentarija.net

Larifari… mal preveč posplošuješ, da eno velja za “vas”, drugo pa za “nas”…

Ljudje smo pač različni, ampak v splošnem pa tako za ženske kot moške velja, da je vznemirljivo pogledat lepo telo in zraven malo pofantazirat, pa če se prodajajo še take velike besede o ljubezni…

popravite me, če se motim.

hahaha… ja, res.

New Report

Close