Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kdaj molčati?

kdaj molčati?

kdaj se zgodi, da je bolje molčati, čeprav je to zelo težko?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hm, kdaj? a rabiš datum? 😉
moj odgovor bi bil: pogostokrat.
a je vredi? 😉

bi pa rekla tudi, da smo pogostokrat tiho, ko bi blo dobro, da bi ga krepko stegnili! se strinjaš?

zelo !!!
Zelo zelo poredkokdaj ostanem tiho, na srečo (ali na žalost) so mi vile ob rojstvu podarile preveč “govorečih genov” .-)))
Si pa vzamem vsako leto vsaj 3 dneve zase, ko grem …kamorkoli….sama, prav zaradi občutka tišine .-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hahahah…pupe tega ne znate….hihihiihihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Men se skoz kljun sproža…..sam ob eni priložnosti sem tiho.Lahko zeloo dolgo tiho.

Uh … fajn bi blo, če bi čimvečkrat molčala … Sam kaj ko mi ne rata. Ko je pa jezik bolj hiter ku možgančki in … … … … … Bo treba kdaj dvakrat premislit preden zinim … … sam ponavadi ne rata … ;))) :)))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

zakaj si te tišine sploh ne morem predstavljat kot “tišino”?!

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

tisto priložnost moj frend mislil…tak enkrat na pet let…ko je zavrnjen……….iz nerazumljivih razlogov…hehehehhehe

a ti znaš tudi košarice dajat?

leta letijo - iščem stevardeso.....

eni hodijo v službo, jaz talam košarice .-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

takrat govori mimika ……….. haha, si ne predstavljam Sprevržkota pantomimika ;))))))))))))))))))))))

… čimveč se le da !
Tako ne blekneš neumne ob nepravem času , nikomur se ne zameriš , če mu poveš kaj, kar ne želi slišat pa še pameten izpadeš vedno.

Ko bi le zmogla ….

no, ja, hehe, to bi bilo najboljše..vendar..bilo bi tudi neznosno mučno in skrajno nemogoče :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hvala za mejle……… sam škoda je, ker ti ne morem odgovorit na tvoja vprašanja v njih, ker ti zadeva ne dela kot bi morala……..

papa

definitivno takrat ko vsi na glas kričijo,eden čez drugega..lepo počakaš da mine,potem pa stegneš jezi!!:EKO!

hehehe…bom poskušala v kakšni zelo kočljivi situaciji upoštevati :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close