Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdaj otrok brez pleničk?

kdaj otrok brez pleničk?

…je ta starejši sin bi suh točno pri 17 mes. in to kar iz danes na jutri…rekel je da ne bo imel več pleničke in nesreč ni bilo. Ponoči sem mu jo še dajala, ker nisem mogla verjeti da bi bil lahko bil tako hitro suh. Ta večji je bil suh pri 26 mes….je pa odvajanje trajalo par dni.
No pri nas ne drži da bi bili fantki kasneje suhi.

Je pa res da…otroka je treba opazovati in mu slediti, ker točno pokažejo kdaj so dovolj zreli za določen korak v razvoju. če pa to spregledaš, zamudiš pa…verjetno zna trajati dlje. Moja dva fanta sta jasno pokazala kdaj je dovolj dojenja ( prvi pri 11. mes, drugi pri 13. mes.), kdaj je duda odveč…ko sta dozorela sta to jasno pokazala…

sine pri 22 mesecih ponoci in podnevi. Sem ga pa mogla sama odvadit plenice, ni bilo vrtec servisa.

Tole o zrelosti te je firma Pampers naucila.
Tisto, kar se tebi zdi modno in po novem, je bilo pa original, preden vam je Pampers opral mozgane.
[/quote]

Smešna si. Ti seveda ne verjameš firmi Pampers in zrelosti otroka, zato si otroku dala plenico (a prej si jo pa imela?) dol in ga vsakih 5 minut 7 sekund in 13 stotink posajala na kahlico. To pa je zrelost!

New Report

Close