Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj pa seksate, če hodite zgodaj spat in zgodaj vstajate

Kdaj pa seksate, če hodite zgodaj spat in zgodaj vstajate

V hosti.

pomen te slikice je
i don’t give a ****** in s samim seksom nima nobene veze.
[/quote]

Imas prav. Ampak sede pa v kontekst… simbolno izrazno. No, vsaj meni.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vsi ki imamo otroke ne seksamo več, svoje smo opravili
To je zguba cajta in je čist brezveze :))

Šwoh sarkazem tole.

Šwoh sarkazem tole.
[/quote]
Kakšen sarkazem to so resnična dejstva
Seks phhh.? kaj vam pa je


Kakšen sarkazem to so resnična dejstva
Seks phhh.? kaj vam pa je
[/quote]

Ma odvisno od sezone in razpoloženja. Sicer je pa že moj pradedek dostikrat poudaril. Pod koutrčkom se je vsak kreg skril.

Tko jadno je tud pr ns 🙁 Žena začne zevat tm ob 21.00, pol gre v kopalnco, visi not eno uro, vleče dol s sebe maskare, pudrčke, umije laske, nafena, mogoče še nohte v novo barvo prevleče. Tm okol 22.00 je čist švoh. Se uleže v najino mrliško vežico in smrdi do šestih. Seksava sam za ta velke praznike. Zdej bo kmal avgust in Marijin vnebozetje in ga bom zih kej namoču †
[/quote]
Hahahahaah, dobra 😉
Sam mislim da si hotel napisat da tvoja smrči do šestih, ne smrdi. Ali pač?

Ko sem v drugo iskala resnega moškega zase, sem vedela, da hočem enega z enakim bioritmom kot ga imam sama – sem jutranji tip človeka. Da greva oba hitro spat in da hitro zjutraj ustaneva. Midva imava poleg vsega zelo rada tudi popoldanski spanec, kakšno urco. Kaj je lepšega, če si zvečer v miru vzameva čas eden za drugega, kaj še lepšega kot je jutranje ljubljenje? Tudi po popoldanskem spancu je simpatičen čas za intimo … Otroci so itak po svoje, v svojih sobah ..
Četudi ne bi imela moškega z enakim bioritmom, bi ta lahko prišel kakšno uro, dve ali tri prej v spalnico, četudi zaradi ljubljenja, a ni tako? Ali pa zjutraj, saj ga menda lahko zbudim za ljubljenje,a ne? Vse se da, če se hoče …


Hahahahaah, dobra 😉
Sam mislim da si hotel napisat da tvoja smrči do šestih, ne smrdi. Ali pač?
[/quote]
Smrdi, smrči, pegla, gnije…. tle nek

New Report

Close