Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdaj spolni odnosi

kdaj spolni odnosi

Ja, zaradi seksa. In sicer zaradi energije, ki jo dobi ženska od tipa prav skozi seks. Malo preberi o teh stvareh.

Če že bereš, beri natančno. Napisala sem “najbrž” – to pa zato, ker nisem tip, da bi vedela, ampak sem tako slišala od več tipov, ki najbrž vejo, kakšen vtis naredi na njih tak seks. Ti pa lahko ostaneš nerazgledana in ne poslušaš nikogar, saj si se menda rodila z vsem znanjem tega sveta.

Kolko si pa stara? A zdej, ko je pogoj 3 mesece se boš fajn počutila, ker bosta končala šele četrti?
Vprašaj se zakaj so se končale dosedanje veze in to popravi. če ti paše seksat pa seksaj pismo no.

samo da ti tipi potem stokajo v zakonu, da jim žene ne dajo in potem fehtarijo fuk vsepovsod naokoli. Ker so mislili, kakšni frajerji da so, ko so položili eno, ki jim pol leta ni dala.

Ja, zaradi seksa. In sicer zaradi energije, ki jo dobi ženska od tipa prav skozi seks. Malo preberi o teh stvareh.[/quote]
sem mislila da samo pri računovodskih temah klatiš bedarije…..

Tale avtorica … kot da bi bila tista moja sodelavka. Mislim, da ravno to premišljuje, kaj bi bilo pametno, da ne bi narobe izpadlo in da ne bi pustila napačen vtis.

Še vedno sva na tem nivoju, da jo kaj ogovorim, ona zardi ….

Veliko nasvetov zadnjič je bilo, naj se spentljava…..vendar …. očitno si noben od naju tega ne upa predlagat.

Danes pa mi je od vseh najbolj všeč tale odgovor:

moj strastni cukerček
Re: kdaj spolni odnosi

26.01.12 15:51
Jaz sem morala čakati dva meseca … ker on ni bil za. Okej, na prvem zmenku tudi jaz ne bi, tudi na drugem verjetno še ne, potem se mi je pa zazdelo, da bi, ker mi je bil zelo. On se je nekajkrat zgovoril, da nima kondomov, nato je bilo meni že rahlo sumljivo. In sva se pogovorila. Skratka, rekel je, da sem mu čisto preveč všeč in da hoče narediti vse prav. In da bo prvič res lepo. Po dveh mesecih se je zgodilo, res je bilo lepo – zelo!!! Kmalu bo štiri leta.

Je pa drugače manijak in bi non stop, ni bil kriv prešibek libido ali kaj podobnega. In moram rečt, da je bilo čakanje zelo sladko in me je pošteno napalil. Je posebna draž, ko čakaš, ali bo, ne bo … uh, se ne smem niti spomnit. Skratka, čisti rajc.

Pri 30tih se je o tem zame malo smešno spraševati. Ko ti je. Pa če je to čez en teden, sploh če ti je iskreno všeč.

Po parih zmenkih se je fajn dol dat.

pa še to… ženske dost drugače doživlajo sex in se že zaradi njega lahko precej hitreje navežejo/zaljubijo v tipa tko da… sex čimprej, če ti je ženska všeč 🙂 ti samo piči miči!

Zaradi seksa? Ne, to pa že ne! ;-)) So me zgoraj poučile, mene nevednico. Hvala, da imam MON, ker se od mon toliko naučim. :))

bi se od zrelih žensk že lahko pričakovalo, da jim kakšna možganska celica ostane zgoraj tudi, kadar je vlažno spodaj.

Tega jaz sploh ne razumem. Čakat. Zakaj čakat? Zakaj igrat neko laž?

Jaz nisem nikoli čakala, razen pri prvem fantu, pa še to vprašanje, kaj bi bilo, ker sem pač takrat imela ravno menstruacijo. Vedno sem seksala takoj, prvi dan. Pobudo sem pa na nek način kar sama dala in res so bili vsi malo presenečeni. Ne vem, zakaj ne bi. Seksa sem si želela, želela zaradi sebe in sledila sem svojim občutkom. In nobena veza se ni kar končala, najkrajša je trajala 6 mesecev (ker si je zaželela še malo drugje), sicer pa se je vse merilo v letih (5, 1, 4, 4 in še traja) in vedno sem jaz partnerja zapustila. Tako da prehiter seks zagotovo ni merilo neuspeha zveze.

Po 40-tem.

zastopnik mavričnega v.

Če ravno hočeš vedet nisi do zdaj imela še nobene “uspešne zveze”. Eno leto (ali pa 4)skupaj pač ni noberna umetnost. Nekako tako dolgo dela kemija, za vse naprej se je pa treba potrudit. Tam si pa odpovedala. ker sexat je pač najlažje.

tega nikoli ne boš razumel ker sexat je pač najlažje.[/quote”]

Očitno ne, če vas je toliko žensk, ki svojo vrednost merite izključno v času, ki ste ga prebile v zavestnem nategovanju časa do prvega seksa.

Vsaka pametna samska ženska bo s samskim človekom, ki jo privlači in ona njega, seksala takrat, ko bo njej zapasalo, da bi seksala. Plusi so neizmerni. Prvi je seks, čeprav žal aseksualke in ženske z nizkim libidom, ki jih na MON-u ni malo, to težko dojamejo. Drugi je pa to, da taka pametna ženska vsaj takoj ugotovi, s kakšnim človekom ima opravka. Moški (in ja, ponavadi so moški), ki ni sposoben spoštovat ženske, ker je “prehitro” seksala z njim, namreč ni sposoben spoštovat nobene ženske. Tudi tiste ne, ki mu preračunljivo odreka seks in šteje dneve, da bo ja pokljukala vse patriarhalne obrazce za “čisto in vredno” žensko. Samo tam se bo nespoštovanje do nje pokazalo takrat, ko bo prepozno in ko bo taka “nelahka” ženska že zapečatena z otroki in ekonomsko in čustveno odvisnostjo od dedca, ki bo seveda svojo politiko dvojnih meril veselo fural naprej tudi še ob tako “čisti in vredni” ženski. “Lahke in nevredne” ženske so precej v prednosti, da se taki škart robi vnaprej izognejo. Bolje izgubit z mačističnim cepcem en mesec kot pa nekaj let ali celo desetletij življenja.

New Report

Close