Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj ste partnerjem dovolile, da vas vidijo brez ličil?

Kdaj ste partnerjem dovolile, da vas vidijo brez ličil?

Mogoče je pa rešitev za take probleme v trajnem make-upu (ala tetoviranje). :-))

Moj še dons ne ve kako izgledam brez fasade. Ziher je ziher! 🙂

mene vidi brez ličil samo, kadar ga hočem ornk prestrašit. Zaenkrat še ni pogruntal, da sem tudi to jaz.

:)) … ej, to je pa res super ideja – avtorica, upoštevaj nasvet – jaz sem ga, žal, že preskočila …

Borat ti je napisal čisto po moško in še kako resnično!!!!

V tem je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resnice, jebeš ti ženske, ki se ne znajo sprostiti, kar se ti zagotovo ne znaš, ker te skrbi make up, ma lepo te prosim punca no, si stara 20 let???

Moški poročijo ženske takšne, kot jih opisuje Borat, torej, ko so “lepe” vedno, ne le s fasado! Ženske, ki jih skrbi samo fasada, take ženske imajo moški le za fuk…ko boš to dojela, boš mogoče postala drugačna, do takrat pa srečno!


A imaš montažno češpljo, če hoče seksat mu jo vržeš v posteljo in rečeš, ko boš odf..kal mi jo vrni, saj veš ne maram, da me zaradi f.ka razmažeš .

No evo, dokaz…ko začneš biti brez ličil, pomeni da ti je vseeno a si urejena ali ne….torej počasi se bo mož začel odmikati in počasi bo seks le še 1 x na dva meseca

lp

Človek je lahko urejen tudi brez ličil. In po drugi strani imaš lahko naličene in zelo neurejene ženske.

…boš kot je bila neka naša pokojna soseda. Pri 80 plus na debelo napudrana in rdeče ustnice. Ker reva ni več dobro videla, je šlo malo mimo, malo čez. Zgledala je grozno. A sama zase je verjela da je max urejena. Se še spomnim njene izjave moji mami, ko jo je vprašala na temo make upa “Veste, jaz se moram vedno naličit, brez make upa se počutim kot da sem gola”

Kaj znana izjava?

Postavi se pred ogledalo naličena in nenaličena in se opazuj in si dopovej, da si lepa tudi brez ličil. Ko boš to dojela, ti ne bo nobena težava, ko bo partner pri tebi.


— lepa hvala, sem se od srca nasmejala, pa brez zamere 🙂

mene je moj videl brez make-upa že čez kak teden, če se mava rada in misliva skupaj preživet življenje, se ne mislim skrivat pred njim. Nisem pretirana lepotica, grozna pa tudi ne, takšna pač sem.

Tvoje pisanje je samo dokaz, da si brez ličil enostavno tako neprivlačna, da te tvoj še nat****** noče, če nisi noč in dan našmirana in obratno, tvoj je tako smotan, da si ene naravno lepe ženske ni sposoben dobit, pa pač mora imet eno iluzijo. Dokler se ne boš umila 🙂

Pa dobro, kakšne maske pa imate gor madona???
Jaz sem stara 45 let in še v življenju nisem bila napudrana in v maski!
Vedno sem taka kot sem, jaz, normalna, naravna, lepa, urejena…..

Kakšne fasade pa imate to?

Tega posta pa res ne razumem!!

Kdo je sedaj tukaj nor?

Grooooozaaaa!
Zamisli se malo ženska!

okej, zdaj pa resno, ti avtorica posta…napisala si nekaj besed in odšla.

Ali provociraš ali pa si res taka tutka.

Poznam masko-make up za na televizijo ali modne revije…tam te res tako namažejo, da si res drugačen, ves lep, popoln.

torej razumela bi te, če si tudi ti vsak dan narediš tak make up…ker potem bo tvoj res mal pogledal, če zjutraj na tebi ne bo kilo pudra…kajti resnica je, da se to res pozna…

če pa si narediš tak neen dnevni make up, pa ni panike, si pa taka kot si in on to že ve.

zdaj pa povej, si provocirala ali si delaš televizijski make up, torej skoraj kilo pudra na kožo, da ti res zelo spremeni poteze, obraz… edino tako bi razumela tvoj strah, ker je opravičen.

Sem videla televizijske ljudi-osebe in so vsi lepo, nato pa vidim te osebe brez maske, torej šminke…pa jih skoraj nisem spoznala, ker so bili kao mi… ja, maska dela čudeže, ni kaj ampak boge reve ženske, ki to prakticirajo svaki dan, saj to sploh niso one, temveč živijo neko drugo osebo…

zame je najlepša ženska, ki se zjutraj prebudi in je lepa, brez vseh ličil…in najlepša pohvala za žensko je pohvala moškega, ko zjutraj svoji dragi reče” kako si lepa”…


Enako. Zadnjič sem bila z bivšo sodelavko na neki fešti (nikoli je nisem videla drugačne kot temeljito naličene), potem sem jo srečala drugo popoldne brez makeupa in je nisem spoznala, šele po glasu sem bila zihr, da je prava.
Mene je vsak tip najkasneje po tednu druženja videl brez make upa. Podnevi, ne v postelji, da se razumemo 😉 S tem, da se tako ali tako ne ličim kaj dosti.

V vseh filmih so igralke naličene v postelji, celo zjutraj se zbudijo brezhibno naličene. Mislim, da avtorica preveč gleda filme.


Pa kaj je narobe s tabo?? Si tako grda, ali imaš kak drug problem!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

eee je bela cesta….v pi..čko ti lahko gleda brez maskare pa bog ne dej. Boga si.

Jaz sem bila stalno namazana s korektorjem, ker sem imela mozolje. In tudi nisem želela, da me partner vidi brez, ker je bilo brez za moje pojme prav grozno. Se nisem prijetno počutila, če sem bila brez, pa še takoj je od drugih priletel kakšen komentar v stilu Se ti je pa res koža poslabšala…

Vem da je pozno za odgovor ,a odkrito rečeno partner te mora imeti takšno kot si (tudi brez ličil)…Če tega ne sprejme je njegov problem!!

Ne sekiraj se!!!pa le napiši kako je izpadlo=)

PS:imej se rado takšno kot si (z ličili in brez)=*

New Report

Close