Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo bo koga..

Kdo bo koga..

Vztrajnost ne omaja. Pa nj se delodajalec trga: https://zurnal24.si/slovenija/velika-sprememba-delodajalec-bo-od-vas-lahko-zahteval-obvezno-cepljenje-380320

a je že bilo kdaj, da je lahko delavec delodajalca …… Jaz se ne spomnim.

Odgovor na objavo uporabnika
umoran826, 25.01.2022 ob 08:03

a je že bilo kdaj, da je lahko delavec delodajalca …… Jaz se ne spomnim.

Pa ni to bitno..

Gre se za tangiran pritisk na delodajalca da vrši “nadzor”, “prisilo” v imenu blabla in če ne blabla.. ko te izluščijo iz množice si bolj ranljiv.. odgovornost delodajalca ob vsemu čemur smo priča.. podla poteza.. spet trošijo celofan!

nova
Uredništvo priporoča

Sprasujem to vrlo pametno stroko in drzavo- kaj naj storimo delodajalci katerih delovci so cepljeni in trenutno na bolniski zaradi korone.? Torej dokler cepljen lahko zboli za korono se mi nimamo kaj pogovarjat o zasciti iz preprostega razloga-zascite ni. Ne vem no res se delajo budalo, ljudje pa slepi in gluhi. Bojo ministri in stroka prisla nadomescat okuzene s korono.? No kje ste podgane, nikogar ne vidim. Pri nas napol prazno ker so cepljeni na bolniski, ja tisti cepljeni, ki jih sciti vase supertuper cepivo. Kje ste banda da vam j…m…skodo imamo mi delodajalci in ne vi banda drogirana.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.01.2022 ob 08:13

Pa ni to bitno..

Gre se za tangiran pritisk na delodajalca da vrši “nadzor”, “prisilo” v imenu blabla in če ne blabla.. ko te izluščijo iz množice si bolj ranljiv.. odgovornost delodajalca ob vsemu čemur smo priča.. podla poteza.. spet trošijo celofan!

Delodajalec bo odgovoren za izvedbo,zdravnik medicine dela pa za presojo o potrebni izvedbi.Vsekakor je prvo huje, drugo je vse skorumpirano in vemo kako to gre.zavijajo ja.Pomoje bo ostalo pri listu:).

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 25.01.2022 ob 08:24

Sprasujem to vrlo pametno stroko in drzavo- kaj naj storimo delodajalci katerih delovci so cepljeni in trenutno na bolniski zaradi korone.? Torej dokler cepljen lahko zboli za korono se mi nimamo kaj pogovarjat o zasciti iz preprostega razloga-zascite ni. Ne vem no res se delajo budalo, ljudje pa slepi in gluhi. Bojo ministri in stroka prisla nadomescat okuzene s korono.? No kje ste podgane, nikogar ne vidim. Pri nas napol prazno ker so cepljeni na bolniski, ja tisti cepljeni, ki jih sciti vase supertuper cepivo. Kje ste banda da vam j…m…skodo imamo mi delodajalci in ne vi banda drogirana.

Mi komaj shajamo! Kolega je 14dni nazaj zapru precej uspešno podjetje, enostavno ni blo več kadra! Stroka pa bluzi o mehurčkih.. doma pa pretežno cepljeni! Kriminal!

Odgovor na objavo uporabnika
Deljena odgovornost, 25.01.2022 ob 08:26

Delodajalec bo odgovoren za izvedbo,zdravnik medicine dela pa za presojo o potrebni izvedbi.Vsekakor je prvo huje, drugo je vse skorumpirano in vemo kako to gre.zavijajo ja.Pomoje bo ostalo pri listu:).

Tako nekako.. vsekakor cigumigu 🤦

Mene pa zanima kje so sindikati in zakaj še ni vložena kaka tožba tam, kjer od delavcev zahtevajo reči, ki niso v skladu z zakonom?

…saj veš no…ščiti pred intenzivo/bolnicami, da se ne napolnijo prekomerno – to famo so tako uspešno prodali, da je folk, sicer povsem razumski, povsem izgubil pamet, in se šel popikat. Ne bi verjela, če ne bi med bližnjimi poznala sicer zelo razumne ljudi, ki so na ta “argumetn” pristojnih povsem nasedli.

(IN bodi vesela, da so se popikali, sicer bi vsi ti tvoji zaposleni končali na intenzivi oz. bolnici…(to je njihov odgovor))..

Se strinjam s predlogom, ampak samo v primeru, da bo obvezno cepljenje samoplačniško. Delavec je že tako prevelik strošek: za delodajalca, zdravstveno blagajno, pokojninsko …

Odgovor na objavo uporabnika
ahmm, 25.01.2022 ob 08:34

…saj veš no…ščiti pred intenzivo/bolnicami, da se ne napolnijo prekomerno – to famo so tako uspešno prodali, da je folk, sicer povsem razumski, povsem izgubil pamet, in se šel popikat. Ne bi verjela, če ne bi med bližnjimi poznala sicer zelo razumne ljudi, ki so na ta “argumetn” pristojnih povsem nasedli.

(IN bodi vesela, da so se popikali, sicer bi vsi ti tvoji zaposleni končali na intenzivi oz. bolnici…(to je njihov odgovor))..

odg.”yram”..

Daj malo bolj razloži svoje misli, Frogica.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 25.01.2022 ob 08:37

Daj malo bolj razloži svoje misli, Frogica.

Pa nj se debata razvije 😂 sm podala nekaj materiala. Kaj točno te zanima.. sj je pripet link pč diskusija o tem.. kaj pa ti meniš o morebitni taki potezi?

Seveda je treba priznat tud, da velikim pa paše ajat doma in jih bk za delovanje firme..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.01.2022 ob 08:43

Seveda je treba priznat tud, da velikim pa paše ajat doma in jih bk za delovanje firme..

Kot dodatek na mojo repliko yram😉

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 25.01.2022 ob 08:31

Mene pa zanima kje so sindikati in zakaj še ni vložena kaka tožba tam, kjer od delavcev zahtevajo reči, ki niso v skladu z zakonom?

Kake pravice so jim kratene? Kam točno ciljaš?

Samo toliko da veste zgleda bom morala tud jaz v sluzbo ta teden,  e boze da mi je kdo rekel da je to mozno, bi ga povprasala po zdravju na podstresju. Ce moram jaz na siht, vedite da je hudic prisel po ta svet. Zascita pravijo…zascita..wtf

Nic se pisemo ko mi ne bo treba vec delat :)) e sta sam docekala crna mary

Poteza je pričakovana. Fašisti bodo hoteli na vsak način izvesti “prostovoljno” depopulacijo, da bi se izognili odgovornosti za genocid.

I’m out.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 25.01.2022 ob 08:45

Kake pravice so jim kratene? Kam točno ciljaš?

Kje in v katerem zakonu piše, da se je treba cepit proti čimerkoli?

Vsak je nekje sam za svojim računalnikom in razmišlja z lastno glavo. Skupne glave nimamo.

Epidemija gre v fazo, ko bo izzvenila…pokvarjenci bi pa prisilno z fašističnimi metodami cepili vse povprek. Argument zakaj bi izvajali prisilno cepljenje se bo vsak čas kot kaže sesul v prah. V bolnicah ne narašča število bolnikov glede na število okuženih, na intenzivni upada število bolnikov.

Eksperimentiranje z cepilnimi pripravki že kaže rezultate… Polno cepljeni imajo kompromitiran imunski sistem, posledice oslabljenega imunskega sistema bodo pa vidne čez čas, ki se šteje v letih. Se bo povečalo število avtoimunih bolezni, raka, tumorjev, alergij…? Vse bodo zanikali.

Odgovor na objavo uporabnika
Ou je, 25.01.2022 ob 09:28

Epidemija gre v fazo, ko bo izzvenila…pokvarjenci bi pa prisilno z fašističnimi metodami cepili vse povprek. Argument zakaj bi izvajali prisilno cepljenje se bo vsak čas kot kaže sesul v prah. V bolnicah ne narašča število bolnikov glede na število okuženih, na intenzivni upada število bolnikov.

Eksperimentiranje z cepilnimi pripravki že kaže rezultate… Polno cepljeni imajo kompromitiran imunski sistem, posledice oslabljenega imunskega sistema bodo pa vidne čez čas, ki se šteje v letih. Se bo povečalo število avtoimunih bolezni, raka, tumorjev, alergij…? Vse bodo zanikali.

Se strinjam.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 25.01.2022 ob 09:04

Kje in v katerem zakonu piše, da se je treba cepit proti čimerkoli?

Izhajam iz pripetega člankam, si ga prebral? Sicer pa v splošnem kakšne pravice kogarkoli? Sej je prostovoljno (kao). Zato pa se je podpisovalo obrazce o lastni odgovornosti.. Gre pa itq v osnovi za navidezno neobvezno cepljenje, tk je lok za obhod vsakršne odgovornosti vpetih dobro napet!😉

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 25.01.2022 ob 08:57

Samo toliko da veste zgleda bom morala tud jaz v sluzbo ta teden,  e boze da mi je kdo rekel da je to mozno, bi ga povprasala po zdravju na podstresju. Ce moram jaz na siht, vedite da je hudic prisel po ta svet. Zascita pravijo…zascita..wtf

Nic se pisemo ko mi ne bo treba vec delat :)) e sta sam docekala crna mary

Haha.. sori ja sj je na beda. Sam spisala si pa na zabavn način😉 nj ti mine hitro!😄

New Report

Close