Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Kdo bo odgovarjal, ko bo zaradi cepljenja umrl še prebolevnik

Kdo bo odgovarjal, ko bo zaradi cepljenja umrl še prebolevnik

Dragi prebolevniki.

Citiram dr. Martina Kulldorfa, profesorja na medicini na Harvardu, ki tam raziskuje učinkovitost cepiv v aktualni reviji Viva.

Popoln nesmisel je, da bi cepili prebolevnike! To je enako, kot če trdimo, da je zemlja ravna-velika neumnost! Že kar nekaj časa vemo, da prebolelost daje zelo močno imunost in zaščito. To ni presenečenje, tako je tudi prki drugih boleznih. Zdaj že vemo, da je zaščita dolgotrajna in ne izgine čez noč, ampak se bo, če bo prišlo do upada, zgodilo postopoma. Ne vemo še, ali bo držala desetletje ali več, toda vemo, da je močna in dolgotrajna. Do pred nedavnim pa nismo vedeli, kakšna je imunost pri prebolelem Covid-19 v primerjavi z imunostjo, pridobljeno po cepljenju. Zdaj vemo. V Izraelu so naredili zelo pomembno raziskavo, ki kaže, da imajo cepljeni 27-krat večjo verjetnost, da zbolijo, kot tisti, ki so ga preboleli.

ZAVEZE, DA SE MORAJO CEPITI TUDI PREBOLEVNIKI, NASPROTUJEJO ZNANOSTI, SO POPOLNA NEUMNOST IN ŠOKANTNO JE, DA ODGOVORNI TO ZAHTEVAJO OD LJUDI.

Torej:

1. Kdo zdaj trdi, da je zemlja ploščata? Naši strokovnjaki in ostali na vrhu.

2. Zdaj vem, kdo bo odgovarjal, če bom kot prebolevnik imel zaplete po cepljenju, ker me silijo v to. ŠOKANTNO. Grem za nazaj poiskat vse posnetke in izjave, ko je kateri od naših ravnoploščatih znanstvenikov to izjavil, če kmalu ne podaljšajo veljavnost potrdila prebolevnikom vsaj na eno leto. Za začetek, kot imajo v HR in ITA ali ne uvedejo veljavnost protiteles, kot v AUT.

3. Če se kmalu ne zbrihtajo, predlagam, da začnemo podpisovati peticijo.

Jasno je, da so naravno prdobljena (po preboleli bolezni) protitelesa neprimerno boljša od tistih umetnih vbrizganih. Za to ni treba biti nek znanstvenik. Je čisto logično.

Jaz sem ziher da sem prebolela januarja 2020, ko so mi rekli, da je nek neznan virus. Znaki so bili namreč enaki kot so kasneje promovirali kovid. Zanimo da jih ta neznan virus le tri tedne pred prihodom kovida ni prav nič skrbel, čeprav je bilo veliko otrok in ljudi odsotnih iz šol, služb. Logično da se je šlo za kovid, kolikšna je verjetnost da se gre za dva različna neznana virusa z enakimi simptomi?

Tako da uradno pa kovida ne staknem, ker imam naravno že močno zaščito. A đabe mi to, Pja ne dobim!

😁😂

Najprej so ugotovili da je  zaščita preboleli vsaj 13 x višja, kot cepljenih.

Zdaj se že sliši, da je višja 27 X.

In ne le to. Preboleli se ne okužijo in niso nevarni za okolico.

Medtem, ko so cepljeni še kako nevarni za vse ostale.

In prav cepljenih nihče noče poslati na test, da bi skrili, koliko jih je zbolelo po cepljenju.

Umazano!

 

Odgovor na objavo uporabnika
takšni ste, 19.10.2021 ob 08:41

Najprej so ugotovili da je  zaščita preboleli vsaj 13 x višja, kot cepljenih.

Zdaj se že sliši, da je višja 27 X.

In ne le to. Preboleli se ne okužijo in niso nevarni za okolico.

Medtem, ko so cepljeni še kako nevarni za vse ostale.

In prav cepljenih nihče noče poslati na test, da bi skrili, koliko jih je zbolelo po cepljenju.

Umazano!

 

A potem je moj sosed fenomen, ker se je že drugič okužil?

Še drug fenomen pa je moj dohtar, ki vse cepljene s prehladnimi znaki pošilja na testiranje.

Vau, jaz pa res živim v nekem nenavadnem svetu…

Odgovor na objavo uporabnika
Prebolevniki – pri nas je zemlja ploščata, 19.10.2021 ob 08:29

Dragi prebolevniki.

Citiram dr. Martina Kulldorfa, profesorja na medicini na Harvardu, ki tam raziskuje učinkovitost cepiv v aktualni reviji Viva.

Popoln nesmisel je, da bi cepili prebolevnike! To je enako, kot če trdimo, da je zemlja ravna-velika neumnost! Že kar nekaj časa vemo, da prebolelost daje zelo močno imunost in zaščito. To ni presenečenje, tako je tudi prki drugih boleznih. Zdaj že vemo, da je zaščita dolgotrajna in ne izgine čez noč, ampak se bo, če bo prišlo do upada, zgodilo postopoma. Ne vemo še, ali bo držala desetletje ali več, toda vemo, da je močna in dolgotrajna. Do pred nedavnim pa nismo vedeli, kakšna je imunost pri prebolelem Covid-19 v primerjavi z imunostjo, pridobljeno po cepljenju. Zdaj vemo. V Izraelu so naredili zelo pomembno raziskavo, ki kaže, da imajo cepljeni 27-krat večjo verjetnost, da zbolijo, kot tisti, ki so ga preboleli.

ZAVEZE, DA SE MORAJO CEPITI TUDI PREBOLEVNIKI, NASPROTUJEJO ZNANOSTI, SO POPOLNA NEUMNOST IN ŠOKANTNO JE, DA ODGOVORNI TO ZAHTEVAJO OD LJUDI.

Torej:

1. Kdo zdaj trdi, da je zemlja ploščata? Naši strokovnjaki in ostali na vrhu.

2. Zdaj vem, kdo bo odgovarjal, če bom kot prebolevnik imel zaplete po cepljenju, ker me silijo v to. ŠOKANTNO. Grem za nazaj poiskat vse posnetke in izjave, ko je kateri od naših ravnoploščatih znanstvenikov to izjavil, če kmalu ne podaljšajo veljavnost potrdila prebolevnikom vsaj na eno leto. Za začetek, kot imajo v HR in ITA ali ne uvedejo veljavnost protiteles, kot v AUT.

3. Če se kmalu ne zbrihtajo, predlagam, da začnemo podpisovati peticijo.

Ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 19.10.2021 ob 08:41

Jaz sem ziher da sem prebolela januarja 2020, ko so mi rekli, da je nek neznan virus. Znaki so bili namreč enaki kot so kasneje promovirali kovid. Zanimo da jih ta neznan virus le tri tedne pred prihodom kovida ni prav nič skrbel, čeprav je bilo veliko otrok in ljudi odsotnih iz šol, služb. Logično da se je šlo za kovid, kolikšna je verjetnost da se gre za dva različna neznana virusa z enakimi simptomi?

Tako da uradno pa kovida ne staknem, ker imam naravno že močno zaščito. A đabe mi to, Pja ne dobim!

😁😂

 

Jan. in februarja 2020 je bilo bolnih veliko ljudi, otrok. To je bil že covid, saj so 14 dni kasneje pričeli na veliko govorit o njem. Poznam nekaj ljudi, ki so takrat to preboleli. Neverjetno, sploh niso bili tako kužni. Prebolevali so doma , a ni nihče drug  od družine zbolel. Pazili so se le toliko, da so spali  izolirani.

 

Ta študija nakazuje zanimive rezultate. Ko jih bo več potrdilo podobne zaključke, bo treba tudi v politiki kaj spremeniti. Saj veste, da gre to počasi.

Odgovor na objavo uporabnika
hmm714, 19.10.2021 ob 08:46

Še drug fenomen pa je moj dohtar, ki vse cepljene s prehladnimi znaki pošilja na testiranje.

Vau, jaz pa res živim v nekem nenavadnem svetu…

Če gledaš skozi oči pohlepa in denarne koristi, je vse logično.

Odgovor na objavo uporabnika
se spomnim tega, 19.10.2021 ob 08:48

 

Jan. in februarja 2020 je bilo bolnih veliko ljudi, otrok. To je bil že covid, saj so 14 dni kasneje pričeli na veliko govorit o njem. Poznam nekaj ljudi, ki so takrat to preboleli. Neverjetno, sploh niso bili tako kužni. Prebolevali so doma , a ni nihče drug  od družine zbolel. Pazili so se le toliko, da so spali  izolirani.

 

tako je, bil je kovid, le priznati nočejo to.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 19.10.2021 ob 08:49

Če gledaš skozi oči pohlepa in denarne koristi, je vse logično.

A tudi to, da se lahko dvakrat okužiš?

Odgovarja tisti, ki je podpisal.

Ko citiraš tega gospoda, veš tudi, da ni proti cepljenju starejših od 50? Priznava celo, da cepljenje res dobro preprečuje težji potek bolezni in smrt. Je samo proti cepljenju mlajših, ne pa starih. Se boste torej cepili vsi, ki še niste preboleli?

Pa ena malenost je pri njegovi The Great Barrington Declaration (poleg tega, da je njen cilj ekonomski, ne zdravstveni) – sklicuje se na čredno imunost, kjer pa pozabi na to, kako zaščititi tiste ranljivejše (vsaj to priznava, da obstajajo), ker ne predstavi tega kontroliranega širjenja virusa. Pa tiste dvakrat obolele spregleda…. Zanimivo, da enkrat gre za skupnost (čredna imunost), drugič pa daje prednost posamezniku, ki nase prevzema odgovornost in posledice (kar je v tem primeru neumnost, ker nismo posamezniki izolirani, ampak stalno v interakciji z drugimi). Vse v službi kapitala. Heh, tukaj ni big farma, ampak drugi big money.

https://theconversation.com/5-failings-of-the-great-barrington-declarations-dangerous-plan-for-covid-19-natural-herd-immunity-148975

 

zaradi obveznega testiranja smo pri nas odkrili 3 okužene

1 cepljen junija

1 necepljen

1, ki je imel potrjeno okužbo januarja letos in je tudi takrat zbolel. cca 40 let star, načeloma zdrav in brez problemov.

mislim, da so te “študije” še zelo pomanjkljive, ker manjka track data

Odgovor na objavo uporabnika
hmm714, 19.10.2021 ob 08:52

A tudi to, da se lahko dvakrat okužiš?

 

Pa si cepljen, pa se okužiš. Ja, ni fajn.

 

Ok, če ta študija ni ok, potem mi povejta:

1. zakaj imajo v Italiji in na Hrvaškem prebolevni status 1 leto?

2. Zakaj v Avstriji velja test protiteles?

3. Zakaj v bolnicah praktični ni prebolevnikov?

No, ajde, po vrsti na vsa tri vprašanja, prosim. Ne spet nekaj počez nakladat. Čakam.

1. V Italiji ti status prebolevnika velja 180 dni. Kako je na Hrvaškem, ne vem natančno.

2. Vprašaj Avstrijce. Je pa dejstvo, da nimaš nikjer natančno določeno koliko protiteles je res tista meja, ki te varuje. Pa tudi da sama količina je vprašljiva. So bili že objavljeni članki na to temo. Lahko to pa povem iz prve roke, da sta trenutno drugič potrjeno obolela dva otroka (osnovna šola, nižji razredi). Zbolela sta dobrih 8 mesecev po prvi okužbi. Trenutno ima en visoko temperaturo, kašlja in smrka, drugi ima nižjo, ga pa boli glava. Ja, sux 🙁

3. Da praktično ni prebolevnikov v bolnicah – res jih je zaenkrat malo, so pa tudi (enega poznam osebno in drugič je bilo zelo hudo, zdaj je na rehabilitaciji). Na srečo pa jih je res malo, sicer bi bilo res hudo, ker se nikoli ne bomo potem izvlekli iz tega s.ranja.

Evo, to na kratko in samo delni odgovor. Ostalo bodo dali najbrž drugi.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 19.10.2021 ob 08:56

Odgovarja tisti, ki je podpisal.

V pravni državi res. V fašistični diktaturi odgovarja tisti, ki se ne strinja.

Zločinci, kriminalci, morilci vodijo našo državo.

https://www.facebook.com/anicabidar/photos/a.3595527330518943/6336476589757323/

Odgovor na objavo uporabnika
no no no, 19.10.2021 ob 10:18

1. V Italiji ti status prebolevnika velja 180 dni. Kako je na Hrvaškem, ne vem natančno.

2. Vprašaj Avstrijce. Je pa dejstvo, da nimaš nikjer natančno določeno koliko protiteles je res tista meja, ki te varuje. Pa tudi da sama količina je vprašljiva. So bili že objavljeni članki na to temo. Lahko to pa povem iz prve roke, da sta trenutno drugič potrjeno obolela dva otroka (osnovna šola, nižji razredi). Zbolela sta dobrih 8 mesecev po prvi okužbi. Trenutno ima en visoko temperaturo, kašlja in smrka, drugi ima nižjo, ga pa boli glava. Ja, sux 🙁

3. Da praktično ni prebolevnikov v bolnicah – res jih je zaenkrat malo, so pa tudi (enega poznam osebno in drugič je bilo zelo hudo, zdaj je na rehabilitaciji). Na srečo pa jih je res malo, sicer bi bilo res hudo, ker se nikoli ne bomo potem izvlekli iz tega s.ranja.

Evo, to na kratko in samo delni odgovor. Ostalo bodo dali najbrž drugi.

Status v Italiji je 1 leto!  In na Hrvaškem.   Zakaj si izmišljuješ! ?

Ko citiraš tega gospoda, veš tudi, da ni proti cepljenju starejših od 50? Priznava celo, da cepljenje res dobro preprečuje težji potek bolezni in smrt. Je samo proti cepljenju mlajših, ne pa starih. Se boste torej cepili vsi, ki še niste preboleli?

če se že obešaš na tole, potem bi tvoje vprašanje moralo glasiti – Se boste torej cepili vsi STAREJŠI OD 50, ki še niste preboleli? Ne vsevprek, ne mladostniki in otroci, niti mlajši odrasli – samo starejši od 50.

Da nisi ti iz “strokovne” skupine :)))

 

 

tudi jaz sem enakega mnenja, da sem to imela konec januarja 2020… vsi simptomi enaki, tudi izpadanje las… jaz sploh pri zdravniku nisem bila, doma sem ležala en teden…  takrat je bilo vse naokoli bolno, vse gospodarstvo in centri vse odprto in nič se ni sesulo nikamor, tudi zdravstvo ne…

takrat je bil virus za nas nov, zato smo vsi tako množično zbolevali, povsod se je giovorilo,da zbolevajo cele družine, kašljajo in lovijo luft na balkonih in oknih od hudega kašlja, tudi atipične pljučnice so bile, tudi ja žal umrl je kdo, šole so bile napol prazne… za moje pojme je bila takrat najhujša epidemija, ki pa smo jo preživeli brez vsakega zapiranja – vse ostalo je nadaljevanje virusa v populaciji… in če smo prvi ruker preživeli z normalno delujočo družbo in gospodarstvom in predvsem zdravstvom  bi lahko tudi vse naprej.

 

Odgovor na objavo uporabnika
mahhh, 19.10.2021 ob 11:03

Ko citiraš tega gospoda, veš tudi, da ni proti cepljenju starejših od 50? Priznava celo, da cepljenje res dobro preprečuje težji potek bolezni in smrt. Je samo proti cepljenju mlajših, ne pa starih. Se boste torej cepili vsi, ki še niste preboleli?

če se že obešaš na tole, potem bi tvoje vprašanje moralo glasiti – Se boste torej cepili vsi STAREJŠI OD 50, ki še niste preboleli? Ne vsevprek, ne mladostniki in otroci, niti mlajši odrasli – samo starejši od 50.

Da nisi ti iz “strokovne” skupine :)))

 

 

Namenjeno je vsem vam, starejšim od 50. Robi, Zartrose,….vsem vam, starim. Zdaj bolj razumljivo? 🙂

1. V Italiji ti status prebolevnika velja 180 dni. Kako je na Hrvaškem, ne vem natančno.

2. Vprašaj Avstrijce. Je pa dejstvo, da nimaš nikjer natančno določeno koliko protiteles je res tista meja, ki te varuje. Pa tudi da sama količina je vprašljiva. So bili že objavljeni članki na to temo. Lahko to pa povem iz prve roke, da sta trenutno drugič potrjeno obolela dva otroka (osnovna šola, nižji razredi). Zbolela sta dobrih 8 mesecev po prvi okužbi. Trenutno ima en visoko temperaturo, kašlja in smrka, drugi ima nižjo, ga pa boli glava. Ja, sux 🙁

3. Da praktično ni prebolevnikov v bolnicah – res jih je zaenkrat malo, so pa tudi (enega poznam osebno in drugič je bilo zelo hudo, zdaj je na rehabilitaciji). Na srečo pa jih je res malo, sicer bi bilo res hudo, ker se nikoli ne bomo potem izvlekli iz tega s.ranja.

Evo, to na kratko in samo delni odgovor. Ostalo bodo dali najbrž drugi.

 

Komentiram boldano v tvojem zapisu:  kako je možno,da je nepoznavanje potrebne meje protiteles problem samo pri prebolevnikih, pri cepljenih pa ne…

daj razloži, ker cepljeni lahko lazi povsod, samo zato ker je cepljen in to neomejeno, pa pri tem ni važno koliko protiteles ima, če jih sploh ima… prebolevnik pa jih lahko ima obilo pa je po pol leta omejen… no razloži…

ker

če ne poznamo  potrebne varne meje protiteles – to velja enako ZA PREBOLEVNIKE IN ZA CEPLJENE…  potem ni logike, da cepljenje velja za varno in prebolelost pa ne…

sploh, ker se dogajajo absurdi,da imajo polno cepljeni po času, ko naj bi razvili že protitelesa izjemno nizko št. protiteles – kot sem slišala za primer 160 in nekaj okoli 200, prebolevnik iz iste familije pa več kot leto po preboleli bolezni z lažjim potekom več kot 1000…

pa je zdaj uni cepljeni s pfizerjem in 160 protitelesci prost kot ptička na veji in za medicino kao bolj zaščiten kot naravni prebolevnik z več kot 1000 izmerjenimi protitelesi, a mu status  varnega že več kot pol leta ne velja več… čeprav v reali je bolj varen kot marsikateri cepljeni.

razloži te neumnosti te stroke…

dejstvo je – da je vsaka naravna zaščita boljša od umetne vbrizgane, če pa je celo še večja kot umetna in to krepko kasneje po prevboleli bolezni pa še toliko bolj… zato bi še kako morali upoštevati tudi protitelesca, ne glede na mejo, ki trdijo,da je ne poznajo… če samo cepljenje velja za prosto zaščito ne glede na št. protiteles, potem bi morali protitelesa vsekakor tudi upoštevati.

 

 

New Report

Close