Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo bo premier: Luka Mesec, Tanja Fajon ali Marjan Šarec

Kdo bo premier: Luka Mesec, Tanja Fajon ali Marjan Šarec


A Romana Tomc dobi kaj manj? Ker njej zaslužek ti pa ne gre v nos, se zdi…
[/quote]

Tega jim v “kleti” niso sporočili. Naši še nimajo te sposobnosti, da bi tako kot Rusi, poslali v boj avtomatične spletne bote. Naše uboge sirote morajo lastnoročno pisat propagando in tipkajo po navodilih vrhovnih komandantov.


A Romana Tomc dobi kaj manj? Ker njej zaslužek ti pa ne gre v nos, se zdi…
[/quote]

Se mi ne zdi, da Romano Tomc pušajo za premierko

Se mi ne zdi, da Romano Tomc pušajo za premierko
[/quote]

Moj komentar se nanaša na očitek Fajonovi glede prihodkov. In ti naj bi bili za enake funkcije enaki, zato me zanima, zakaj očitki zgolj na račun T. F., ostalih evropskih poslancev in poslank pa nihče ne omeni…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


A Romana Tomc dobi kaj manj? Ker njej zaslužek ti pa ne gre v nos, se zdi…
[/quote]
Tomc naj bi bila manj škodljiva za Slovenijo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Tomc naj bi bila manj škodljiva za Slovenijo.
[/quote]
Bo delala za ljudi, tako kot trdi, da počne to zdajšnja…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Bo delala za ljudi, tako kot trdi, da počne to zdajšnja…
[/quote]
Vsi delajo samo zase. Gre samo za to kakšno škodo spotoma naredijo tistim, ki naj bi jim služili.
Jaz kakšne večje razlike ne vidim.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Albanska princesa raznaša virus po Ljubljani

https://twitter.com/LevaUros/status/1279286593925328896

Boljš izbira bi bila Jaka Racman, Miki Miška ali Pepe…..

Ne si zmisljevat, tolerantna druzba do cesa, koga, brezposelnih kriminalcev in nasilnezev?

[img]https://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Enako se smešite kot so se osmešili javnomnenski anketarji in komiji v hrčkolandiji, neprecenljivo je bilo gledati dolge face v restartuko so izvedeli za razultate, za katere so povdarjali da niso to pravi razultati, ko so prišli pa pravi je bilo še slabše kot je sprva kazalo.
Enako se bo zgodilo pri nas, lahko napovedujete kar hočete, ampak Slovenija je v Rumeni barvi bila leta 18 in bo rumena leta 22

New Report

Close