Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo bo ustavil Klakočerjevo in Švarc Pipan?

Kdo bo ustavil Klakočerjevo in Švarc Pipan?

VTarči ima Klakočer izpade in žali, ponižuje in se posmehuje vsem nasprotnikom zakona o vladi. Švarc Pipan pa ves čas poudarja, da so moški na drugi strani zastareli in iz prejšnjega stoletja, ta vlada pa je mlada in napredna, Golob pa najboljši predsednik vlade. No, mlad je 55 let. Sprašujem se, če sta ti dve ženski na koki.

Dej, pejd rajš nastavit za gang-bang tem črnuharskim starim prdcem krščanarskim zahojenim!

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj ste volili, 24.11.2022 ob 21:17

VTarči ima Klakočer izpade in žali, ponižuje in se posmehuje vsem nasprotnikom zakona o vladi. Švarc Pipan pa ves čas poudarja, da so moški na drugi strani zastareli in iz prejšnjega stoletja, ta vlada pa je mlada in napredna, Golob pa najboljši predsednik vlade. No, mlad je 55 let. Sprašujem se, če sta ti dve ženski na koki.

Urška še ni bila dobro pofukana in od pravega desca, to je dejstvo. Ravno tisti zastareli so bili še dovolj možati. Goloba je samo gobec, ko odpre šlic, pa je edino, kar mu preostane, da ga nazaj zapre s puklasto držo. Ravno zastareli

PA nesramni sta do konca….

Naj raje povesta, kako je Golob prodal elektriko lani….in jo sedaj placujemo tako drago. Za gospodarstvo se je podrazila za 800 do 1000 %.

Gospodarstvo ne zdrzalo. Boste videli.

Kaj jim delata bejbi, tem starinam lapastim. Go bejbe, go!!

Odgovor na objavo uporabnika
Ta kloka, 24.11.2022 ob 21:22

Urška še ni bila dobro pofukana in od pravega desca, to je dejstvo. Ravno tisti zastareli so bili še dovolj možati. Goloba je samo gobec, ko odpre šlic, pa je edino, kar mu preostane, da ga nazaj zapre s puklasto držo. Ravno zastareli

Kaj pa ti nabijaš, revež?

 

Daj zberi se malo in lepo počasi, črko po črko natipkaj kar hočeš povedati  😀

Golob pa Urški  ne more pomagat….

Lahko pa osreči Meseca, recimo.

 

sramota si – ženski sta bili cel čas tiho, ko so se tipi drli vsi en prek drugega – prva misel mi je bila pa za ženske govorijo,da so jezične…

da bomo pošteni edin uni balažic je zmožen kulturnega pogovora iz tiste strani – živa groza pa turk in grims

Odgovor na objavo uporabnika
Go bejbe go!!, 24.11.2022 ob 21:25

Kaj jim delata bejbi, tem starinam lapastim. Go bejbe, go!!

MA kakšn bejbi, dej no….KOKOŠI.

URŠka ima zobe kot konj….

Klakočarka in Pipanca Švarc poraženi na celi črti!

Lol pa ta Boštjan Turk ki se hvali kak neki profesor v tujini medtem kot očita Mesecu kaj je. Mesec je minister v vladi, Turk pa navadni janšistični trobezljač.

Ne eno ne drugo ni za nikamor. Dokler jih ni strah, da bo s koli padalo po hrbtih, se bodo iz ljudi delal norce. Ampak, dokler je čreda taka kot je, so lahko mirni.

Misliš kot Primc, ki je bil tudi tam z odprtim šlicem?

A takega naj resno jemljemo? Niti obleči se ne zna….

Klakočarka je priznala, da vlada do sedaj še ni naredila nič. Še dobro, da je vse posneto. Lukec bo gradil stanovanja za 7€/m2. Saj ne vedo kaj govorijo.

Še enkrat je Golob poslal v boj  neumnega ministra, vzvišeno ministrico in samovšečno Klakočarko raje kot strokovnjake. Nezaupanje na najvišji ravni. Nad temi ima nadzor. Klakočarka bo že takoj po oddaji dobila po ritki. Če so to njihovi strokovnjaki pol nam sam bog pomagaj v prihodnje.

Odgovor na objavo uporabnika
Priznanje, 24.11.2022 ob 23:04

Klakočarka je priznala, da vlada do sedaj še ni naredila nič. Še dobro, da je vse posneto. Lukec bo gradil stanovanja za 7€/m2. Saj ne vedo kaj govorijo.

Še enkrat je Golob poslal v boj  neumnega ministra, vzvišeno ministrico in samovšečno Klakočarko raje kot strokovnjake. Nezaupanje na najvišji ravni. Nad temi ima nadzor. Klakočarka bo že takoj po oddaji dobila po ritki. Če so to njihovi strokovnjaki pol nam sam bog pomagaj v prihodnje.

ti ne veš kaj pisariš ker pisariš bedarije in kot vsi sdsovci sprevračaš besede…

ja gradil bo stanovanja, po vzoru dunaja, kjer je in bo pri nas najemnina na m2 7 e… je povedal… samo vi sdsovci ste tako neumni,da tega ne razumete

in ja vlada bi lahko še več naredila pa ni mogla, ker je blokirana z referendumi in se mora zdaj s temi kampanijami ukvarjat namesto z delom…

vsi mi razumemo, samo pripadniki noriškega kraljestva vam je to pretežko očitno

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno531, 24.11.2022 ob 23:09

ti ne veš kaj pisariš ker pisariš bedarije in kot vsi sdsovci sprevračaš besede…

ja gradil bo stanovanja, po vzoru dunaja, kjer je in bo pri nas najemnina na m2 7 e… je povedal… samo vi sdsovci ste tako neumni,da tega ne razumete

in ja vlada bi lahko še več naredila pa ni mogla, ker je blokirana z referendumi in se mora zdaj s temi kampanijami ukvarjat namesto z delom…

vsi mi razumemo, samo pripadniki noriškega kraljestva vam je to pretežko očitno

Bedak, seveda razumem. Malo preberi. Sem zapisal, da ne ve kaj govori. Tako malo na polovico. Požira besede kot drogo.

Klakočarka pa je neizpodbitno priznala, da vlada do sedaj še ni naredila nič. Po moje celo bolje. Ker bo bodo nekaj naredili bo še slabše.

Lukcu se je preveč zapletalo. Osebi v normalnem stanju se to ne bi dogajalo. Enako velja za Klakočarko. Oba sta nekam čudno delovala. Le kaj sta zaužila?

Samo sprašujem in navajam dejstva. Smo jih videli in je posneto.

Odgovor na objavo uporabnika
Priznanje, 24.11.2022 ob 23:14

Bedak, seveda razumem. Malo preberi. Sem zapisal, da ne ve kaj govori. Tako malo na polovico. Požira besede kot drogo.

Klakočarka pa je neizpodbitno priznala, da vlada do sedaj še ni naredila nič. Po moje celo bolje. Ker bo bodo nekaj naredili bo še slabše.

Niso še začeli delat je povedala (nekateri to itak vidimo). Ni pa povedala, da tudi ne bodo, razen polnjenja lastnih žepov, ker niso sposobni za nič. Glavno da čreda pleše.😆

Pa saj Janša pa ni nič boljši. Tako da ne veš katero je slabse. Vsega je pa definitivno kriva tumasta drhal od naroda. Nihče drug.

Odgovor na objavo uporabnika
Ta vlada, 24.11.2022 ob 23:21

Niso še začeli delat je povedala (nekateri to itak vidimo). Ni pa povedala, da tudi ne bodo, razen polnjenja lastnih žepov, ker niso sposobni za nič. Glavno da čreda pleše.😆

Pa saj Janša pa ni nič boljši. Tako da ne veš katero je slabse. Vsega je pa definitivno kriva tumasta drhal od naroda. Nihče drug.

Bi rekel tako jaz tudi.

Ampak danes je tudi Eriki “ušla” oddaja. Krivci za to so nedvomno vsi nekulturni gostje popolnoma izven bontona. Vsi ti politiki se bodo morali naučiti odgovarjati na vprašanja. Kot bi bili sami debili. Ne razumejo preprostega vprašanja. Odgovori popolnoma mimo vprašanja. Niti blizu teme.

Niti eni niti drugi si ne zaslužijo parlamenta. Bo naslednjič potrebno menjat cel parlament. Naj bodo noter sami Zajci, fuzbalerji, pevci, igralci. Jonasa so tako utišali, da ga ni niti videti. Zavec je svoje odboksal in to je od njiju. Kaj sploh ta dva počneta not. Plače si niti slučajno ne zaslužita. Tudi jaz bi dvigoval roke za 3 jurje. V SDSu pa same lajne.

Če pa malo nazaj pogledamo sta nekoč bila dobra prijatelja Jonas in Žiga Turk.  Kako ali zakaj sta se njuni poti tako razšli. Edina razlika je v izobrazbi, po skupnem delovanju.

Mi se pa sprašujemo na katerih drogah si ti?

bravo

Odgovor na objavo uporabnika
sej ne morem verjet, 25.11.2022 ob 00:17

Mi se pa sprašujemo na katerih drogah si ti?

Kdo pa je govoril da je kdo na drogah?  Se ti kisa ali si nepismen? Morda si pa ti malo zadet ali pri zadet.

 

 

Ne bo potrebe po utišanju. Se bodo kar same izklopile. Niso sicer še na nivoju, da bi doumele, da bolj dolgo kot klatita neumnosti več bo besed proti njima. Pipanovi se glas že trese. Klakočarka že vidi naciste, kot džankiji bele miši. Ni več pomoči, žal.

Pravo smer jim je pokazala Bobnarjeva.

Odgovor na objavo uporabnika
Priznanje, 24.11.2022 ob 23:18

Lukcu se je preveč zapletalo. Osebi v normalnem stanju se to ne bi dogajalo. Enako velja za Klakočarko. Oba sta nekam čudno delovala. Le kaj sta zaužila?

Samo sprašujem in navajam dejstva. Smo jih videli in je posneto.

Priznanje, ja ja vse je posneto ! …

proba , …

New Report

Close