Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo bo volil Pocivalska?

Kdo bo volil Pocivalska?

A dejansko obstajajo ljudje, ki bodo voliti tega modela? To pa res spada v kategorijo : saj ni res, pa je.

Eh, me sploh ne bo presenetilo če bo nabral par procentov. Logično seveda to ni, ampak narod ima rad ponavljanje napak.

Vsekakor podjetniki, gospodarstveniki, Lista R. Goloba itd.

nova
Uredništvo priporoča
    Izdelovalci bele lastike, serviet?

Izdajalcev ne mara nihče.

 

Seveda ga bodo – tisti, ki jim bo utrl pot h koritu.  Roka roko umije.

Jaz bom

On sam in njegova … mama?

Hahahaha si ne predstavljam kdo in še manj zakaj.

Ko občasno gledam rtv in njihove politične komentatorje me včasih mine, saj vsebujejo dvoličnost in nestrokovnost. Ne vedno, včasih pa, ampak od kar je ta vlada nastopila aprila 2020, se mi zdi da ni tedna ko se ne bi trudili razbiti koalicijo. Prejšnje niso niti poskušali pa se je sama razpustila. Kot nekdo ki je prebral čez 100 tisoč, tako preteklih kot sedanjih, političnih člankov, me zadeve precej presenečajo v negativno smer. Danes na Odmevih spet politična propaganda.

1. Romunska generalna tožilka ne pozna tožilskih razmer v Sloveniji, ne pozna razmerja strank kateri tožilci in kateri sodniki se bolj nagibajo v eno politično smer, kateri v drugo. To razmerje vsekakor ni v prid tej vladi. Neimenovanje tožilcev ima drug razlog, poleg tega so trenutni evropsko tožilci imenovani s strani levih strank in tudi ta dva sta bila. Torej generalna tožilka ne pozna razmer v Sloveniji in ozadij niti približno in njeno mnenje glede Slovenije je manj vredno kot mnenjenje kateregakoli slovenskega pravnika ali okrajnega tožilca.

To kar bom napisal nima povezave z zgoraj ampak je osebno mnenje. Če jaz ne bi bil imenovan  na neko pozicijo bi to sprejel in od kandidature odstopil, ker nikjer v zakonu ne piše, da je pravica nekoga, da je imenovan za tožilca, ali katerokolo drugo mesto. Seveda komur se gre samo in edino za plačo, tega ne bo storil in bo vztrajal v nedogled. Tako kot vztraja marsikater kandidat in tudi v politiki je bilo že podobno, ko ni bilo v Sloveniji podpore, pa je hotela za ministrico v Bruselj.

2. Neka raziskovalka medijev Božič izjavi, da je SDS skrajno desna stranka pa me zanima, na podlagi česa je to izrekla. Bom naštel nekaj levih potez te koalicije, ki jo vodi SDS. Povišali so najnižje pokojnine, uvedli so brezplačne vrtce, dali so covid dodatke študentom in drugim. Dali so bone za počitnikovanje. Dali so letos več delovnih dovoljenj tujcem (kar se osebno ne strinjam, ker bi prvi morali bit državljani, potem pa ostali) kot v prejšnjih mandatih LMŠ, SD ali pa SMC. Povišali so plače od policajem, dodatki učiteljem, zdravstvenim delavcem, dvignili plače javni upravi in tako dalje. Sprejeli so nek zakon proti mučenju psov in še veliko drugih socialnih stvari so naredili. Zunanji minister se je sestal vsaj z 40 visokomo predstavniki različnih držav, od Katarja, Evrope, ZDA,… Skrajno desne stranke tega zagotovo ne bi počele in to kar je izjavila je skrajno neprimerno.

Vsaka vlada je delala in dela napake, tudi ta ni izjema, ampak ti komentatorji na rtv so pa včasih preveč subjektivni. Sem pa opazil, da so včeraj na rtv že pričeli s predvolilno kampanjo, saj je bil članek o nepriljubljenosti vlade objavljen 2 dni. V covid časih pogoste smrti in na drugi strani restrikcije (pct) ni nobena vlada na svetu popularna, čeprav so ukrepi za dobro ljudi.

aroganten do skrajnosti. a se ni enkrat hvalil, da je bila njegova babica najhujša partijska sekretarka?

Volili ga bodo tisti, ki jim je všeč, da je na oblast spravil SDS, ampak ne marajo SDS in SDS ne bodo volili. Torej blizu nule.

Konkretno s polnim GAS-om na politični odpad.

Konkretno bo sigurno v parlamentu. Počakajte, pa boste videli.

Odgovor na objavo uporabnika
Rešitev, 07.12.2021 ob 05:42

Konkretno bo sigurno v parlamentu. Počakajte, pa boste videli.

Upam da na racun SDS.

Odgovor na objavo uporabnika
Lenobalenoba, 06.12.2021 ob 18:18

Eh, me sploh ne bo presenetilo če bo nabral par procentov. Logično seveda to ni, ampak narod ima rad ponavljanje napak.

Prav imaš, tolikokrat kot ste že volili  “nove obraze” in tolikokrat kot so vas  že nategnili, pa boste spet nekega novega goloba volili, Počivalo se je vsaj izkazal z delom, boni so njegov projekt, torej imamo od krize vsi nekaj, meni je bil nekoč odvraten, aroganten, po njega delih ga danes pač ocenjujem drugače, če nebi imel svoje prve izbire na voljo ne rečem da  mu nebi namenil glasu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7665, 06.12.2021 ob 22:51

Ko občasno gledam rtv in njihove politične komentatorje me včasih mine, saj vsebujejo dvoličnost in nestrokovnost. Ne vedno, včasih pa, ampak od kar je ta vlada nastopila aprila 2020, se mi zdi da ni tedna ko se ne bi trudili razbiti koalicijo. Prejšnje niso niti poskušali pa se je sama razpustila. Kot nekdo ki je prebral čez 100 tisoč, tako preteklih kot sedanjih, političnih člankov, me zadeve precej presenečajo v negativno smer. Danes na Odmevih spet politična propaganda.

1. Romunska generalna tožilka ne pozna tožilskih razmer v Sloveniji, ne pozna razmerja strank kateri tožilci in kateri sodniki se bolj nagibajo v eno politično smer, kateri v drugo. To razmerje vsekakor ni v prid tej vladi. Neimenovanje tožilcev ima drug razlog, poleg tega so trenutni evropsko tožilci imenovani s strani levih strank in tudi ta dva sta bila. Torej generalna tožilka ne pozna razmer v Sloveniji in ozadij niti približno in njeno mnenje glede Slovenije je manj vredno kot mnenjenje kateregakoli slovenskega pravnika ali okrajnega tožilca.

To kar bom napisal nima povezave z zgoraj ampak je osebno mnenje. Če jaz ne bi bil imenovan  na neko pozicijo bi to sprejel in od kandidature odstopil, ker nikjer v zakonu ne piše, da je pravica nekoga, da je imenovan za tožilca, ali katerokolo drugo mesto. Seveda komur se gre samo in edino za plačo, tega ne bo storil in bo vztrajal v nedogled. Tako kot vztraja marsikater kandidat in tudi v politiki je bilo že podobno, ko ni bilo v Sloveniji podpore, pa je hotela za ministrico v Bruselj.

2. Neka raziskovalka medijev Božič izjavi, da je SDS skrajno desna stranka pa me zanima, na podlagi česa je to izrekla. Bom naštel nekaj levih potez te koalicije, ki jo vodi SDS. Povišali so najnižje pokojnine, uvedli so brezplačne vrtce, dali so covid dodatke študentom in drugim. Dali so bone za počitnikovanje. Dali so letos več delovnih dovoljenj tujcem (kar se osebno ne strinjam, ker bi prvi morali bit državljani, potem pa ostali) kot v prejšnjih mandatih LMŠ, SD ali pa SMC. Povišali so plače od policajem, dodatki učiteljem, zdravstvenim delavcem, dvignili plače javni upravi in tako dalje. Sprejeli so nek zakon proti mučenju psov in še veliko drugih socialnih stvari so naredili. Zunanji minister se je sestal vsaj z 40 visokomo predstavniki različnih držav, od Katarja, Evrope, ZDA,… Skrajno desne stranke tega zagotovo ne bi počele in to kar je izjavila je skrajno neprimerno.

Vsaka vlada je delala in dela napake, tudi ta ni izjema, ampak ti komentatorji na rtv so pa včasih preveč subjektivni. Sem pa opazil, da so včeraj na rtv že pričeli s predvolilno kampanjo, saj je bil članek o nepriljubljenosti vlade objavljen 2 dni. V covid časih pogoste smrti in na drugi strani restrikcije (pct) ni nobena vlada na svetu popularna, čeprav so ukrepi za dobro ljudi.

Kar se tiče komentiranja na trv pa tole.

Razvili so hinavski sistem cenzure, se prijaviš, pokomentiraš, sistem ti potrdi objavo komentarja , komentar se ti prikaže kot objavljen in če nisi pozoren rečeš vse OK… Pa ni tako…

Ko stisneš reload strani tvoj komentar izgine, ko to večkrat ponoviš in ti ni nič jasno ugotoviš da števec objav tvojega komentarja že v štartu ni štel, torej je bil prikazan samo tebi in ne tudi drugim.

Bravo rtv , res prebrisano cenzuriranje desnih komentatorjev, potem pa beremo o tihi večini, saj nismo sami tiho, s cenzuro nas utišajo.

Kar se tega tiče je mon v bistvu bolj pluralen od nove24, od rtv in podobnih medijev.

Tiste, ki so mokre na Goloba.

Volil bom Janso.  Se vedno je najbolj normalen med nasimi politiki.    Ne predstavljam si koga od ostalih “kandidatov”.

imaš še kako prav…

 

samo komentar pod ad1)

 

kako lahko oseba, ki kandidira za evropskega tožilca, ščiti kriminalna dejanja sspreobračanjem in manipulacijo besed in dokazov, piše Sklepe v prid kriminalnih dejanj in njihovih storilcev ( iz naslova gospodarskega kriminala), pospravi sklep ko ga sicer napiše v  predal za nekaj časa in čaka na “signal” da ga ven odpošlje? Je to delovanje v dobro naroda ? Taki ljudje lahko sedijo v evropskem parlamentu? Je to pravilo in redna praksa?  ja, pojma nima romunska državna tožilka očitno.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
tehtnica ima vedno dva konca, 07.12.2021 ob 07:26

imaš še kako prav…

 

samo komentar pod ad1)

 

kako lahko oseba, ki kandidira za evropskega tožilca, ščiti kriminalna dejanja sspreobračanjem in manipulacijo besed in dokazov, piše Sklepe v prid kriminalnih dejanj in njihovih storilcev ( iz naslova gospodarskega kriminala), pospravi sklep ko ga sicer napiše v  predal za nekaj časa in čaka na “signal” da ga ven odpošlje? Je to delovanje v dobro naroda ? Taki ljudje lahko sedijo v evropskem parlamentu? Je to pravilo in redna praksa?  ja, pojma nima romunska državna tožilka očitno.

 

 

 

 

komentar na  prispevek avtorja jasno in glasno – ker ni scitiralo.

Na volitve bi šla le, če bi lahko oddala glas zase. Drugače ne grem, ker nobenemu ne zaupam in nočem sodelovati v izvolitvi nobene stranke. Moj glas gre samo meni. Žal ne razmišljam o kandidaturi, dokler je politika na tako nizkem levelu. Ni to zame. Ko bodo vajbali na višjih frekvencah bom pa razmislila.

heh, janšisti, janšišti, si naštelo dobra dela pacienta…, kdo vas ne pozna vas drago plača.. Veš ti model, s tem je tako, pred volitvami liderji strank obljubljajo ljudem ki jih nagovarjajo s svojimi političnimi programi boga in dva in vse to je v bistvu brezveze kar obljubijo, če se ustvari 10% tistega kar obljubijo so zmagali po volitvah. In zdej tako, jst redno hodim na volitve in sem volil stranko smc, ker se mi je zdela taka skulirana stranka z njihovim liderjem na čelu, Cerar-jem seveda.. Prvo sem še malo omahoval ampak, k oej rekl, da s(d)s greznico ne bo sodeloval dokler je pacient njihov lider je pa to prevagalo za moj glas stranki smc, nakar se zgodi počivalšek in ta buzorant preda moj glas, in moj cajt, ker sem sploh šel na volitve tistemu kateremu jst ne bi dal mojega glasu, če mi zdej kdo ponudi jack pot, ki je vreden 50 miljonov.

Krele, kaj je za bilo koga na tem svetu to drugega kot izdaja, qurbe jajohojsaste..

Zdej gremo pa po vrsti, zakaj pacinet tala keš.. Ker je bolano željen aaablasti, saj je prisoten v politiki že več kot 40 let….. od komunista dalje do tega sranja zdej ki ga gledamo oz doživljamo….

Drugo, videl je, da je desus sesut in seveda, računa s tem denarjem za penzioniste, da bo dobil novo volilno bazo. Ta denar itak EU tala vsem državam EU

Gremo dalje…., kaj pa je drugega s(d)s greznica kot skrajno desna stranka,…. a so v stranki Levica prisotni ljubitelji Hitlerja in neonacizma, si ti kdaj bral nora24 tv, si, si, samo se delaš, da nisi vsega prebral, beri tam kaj bi vsi volivci rumene greznice naredili z vsemi, ki se pišejo na vič na koncu priimka. Zakaj tala dovolilnice tujcem, preprosto zato ker rabijo delavce, ki kolikor toliko razumejo slovenki jezik, to so pa ljudje iz ex juge.. Ti bi očitno rado, da pokažejo svoj pravi skrajno desni obraz kot SS divizije in odpreje nove koncentracijska taborišča in nas zaplinjujejo v 21 stoletju, TAKI STE VI LJUBITELJI s(d)s greznice.. v stilu tako kot to počene hojs, ki ljudi naziva svinje, neonaciste pa biseri, za temi besedami pa logično stoji pacient in mu aplavdira.., sodišča ima pa pacienta itak že vsa na svoji strani na žalost poštenih ljudi.

Še 1x, kdo vas ne pozna vas drago plača…

————


@jasno
in glasno…

kaj jokaš, pa tukej bučke prodajaš….

jst redno komentiram na rtv in pazi to, redno sem brisan…, kaj praviš zakaj…, s(d)s greznica je hinavsko na rtv mmc že nastavila svoje moderatorje, no tej vaši so muuudoratorji… Tja na nora24tv in demokracija več noben normalen človek ne uleti, pa vam je dolgčas, zdej ste se pa na rtv mmc preselili, da še tist forum okupirate, greznica jajohojsasta..

 

Benti sistem, citiral sem modela  Anonimno7665, pol pa še enga janšista, ki pametuje @jasno in glasno…

. https://youtu.be/crueu4WgDIw

New Report

Close