Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kdo dons copra?

kdo dons copra?

Živemu človeku se res vse zgodi. Ponavadi izpolnim obljubo, a včasih pride da mejl “pade dol”. In danes ne morem iz bogve kakšnih razlogov pošiljat mejlev. In mislim na ljubo prijateljico in upam da ve da je bila na delu višja sila.

Pa to še ni vse , ne boste verjeli koga sem jaz danes vse srečala:

zjutraj navsezgodaj je zaradi hudo pereče zadeve prišla k mojemu botru Mesecu gospa po imenu Zajec Marija in jest jasno komaj krotila smeh – verjetno si je mislila da sem malo čez les:) Posebej ker ji bila gospa tako zelo strogo klasična in niti duha ne sluha o kakšnem mixu nežnega zajčka pa naše tople labodke Mariči. Da o problematiki rajši ne govorim….

In se cel dan (ki je bil sicer res dosti težji od običajnega) režim v službi kot da me je kdo navil. Dogajanja pa hudo resna – pa kaj jest morem če mi pa zvezde drugače kažejo:(

Za pikico na i pa
jo je malce pred eno primahal še gospod Sašo!!!!
Seveda ne duha ne sluha o NAŠEM SAŠKOTU ampak če to ni že malce huda pol pa ne vem..

in zdej ne vem ali naj še počakam da jo še kdo primaha ali pa naj bom žalostna ker niso bli NAŠI…
pa recte če ni življenje hecno…

Je, je, Severnica, je. Življenje je res hecno,
kot si tam doli napisala po receptu: če daš vse
to notri, pa četudi ne daš, samo pride. Kot je
prišlagospa Zajec Marija, kot je prišel Sašo. Zna
se ti zgoditi, bemtiš da res, da boš na poti domov
srečala blue angel, ki ti bo povedal, da sicer je vse
v redu in ko te bo smeh nevdzržno zapeljal in ga
boš vprašala: “A mi res ne boste dal še pihat?”
ti bo napisal prijavo zaradi žaljenja časti in ti dejal,
da se zglasi tam in tam in podpis spodaj bo: Janko Jež!

Takole bo danes tekel scenarij v popoldanskih urah!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)) men se rola
še to naj me doleti pa po moje pristanem v kehi zaradi žaljenja uradne osebe ker bi pomoje dobila napad smeha in ko jest dobim napad smeha je hudoooooo;-)

je pa res da sem ga dobila – tisti ta pravi napad smeha – ko se ne moreš in ne moreš nehati smejati kar nekajkrat v življenju in je BREZ HECA to lahko hudo nerodna zadeva, sploh če si v cestnem prometu…

Ko bi ti videla dons to gospo MZ bi mene zdele krasno štekala – se mi zdi da je bla še najbolj podobna gospe kandidatki za predsednico… in si upa pol nositi imeni meni ljubih…..

Mislim da sem se ji zdela vsega prezira vredna tako in drugače….(namreč danes sem prišla v športni opravi ).
Ona nakita gor kot jelka, jst čist brez, ona u poslovnem kostimčku, jest v jeansu, ona naličena, jest kot dojenčkova ritka, ona se mela za starejšo,
jest pa res starejša, ona zafektirana, jest sfuzlana::)))

Ona lepo trepalnice gori doli, jest smeh tlačila doli……
In ob odhodu zažvrgolela botru Mesecu (mene jasno kot da me ni) ali boste TEJLE VAŠI tajnici…….

…doniš sem dobla koj še eno delovno mesto tuki… Še dobro da je boter Mesec le skomignil z rameni in mi pomežiknil….. Kaj bi šele blo če bi gospa vedeli da sem free lancer, ha……
Kokrkol
js sm zgleda tud blooond za nekatere;-)

No, gospod Sašo pa je naredil name velik vtis (čil in vitalen upokojenec ki teče maraton) in sva malce pokramljala – niti sledu u kakšnem saškastu svinjanju:)))
Eko – še trenerko oblečem pa šibam da vidim če me kakšn Janko Jež ne ustavi – report sledi takoj ko bom lohka

Zgleda da bom v bodoče pisala romančke nekako takle čas. Lupčka in
vsem gmajnovcem en objem in mejte se kjerkoli in kakorkoli že boste, le da bo vam lepo!

S.O.S.

New Report

Close