Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdo gre??? ;))

Kdo gre??? ;))

Prvi nudistični let

Washigton (STA/dpa) – Potovalna agencija Castaways je svojo ponudbo obogatila z nudističnim letom, s katerim bodo nudisti potovali iz Miamija v mehiški Cancun, kjer je znano nudistično letovišče El Dorado. Celoten aranžma stane nekaj več kot 600 evrov. V letalu je oblečena le posadka, potniki pa so nagci. Za polet morajo odšteti 499 dolarjev. Iz razumljivih razlogov med letom ne strežejo toplih napitkov, kajti lahko bi prišlo do neprijetnih opeklin. Njihove stranke so, kot piše Jutarnji list, poslovneži s stresnim življenjem, ki želijo med počitkom “s sebe vreči vse”. Aranžmaji za “goli let” so že vnaprej razgrabljeni, je povedala solastnica potovalne agencije.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Sem nudistka…in mi to ni nič čudno;))…uživali bodo…kar kaže tudi podatek, da je že v naprej vse ragrabljeno…ja to je to…ni lepše kot biti gol;))…ja..no, da znaš vržti iz sebe vse;)) in v tem uživati…!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jp, men je najbolje se vržt v vodo brez vsega… jjjuuuuuuppiiiiii… iiihhhaaaa :)))

Na tem letalu se jih bo kar nekaj včlanlo v Mile high club ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Mediiiiiiii…to je to…paše in zadane…greva!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…ččooooooffffff ;)))) ….uuuuuuuu, pašeeeeeee ;))))

cmoka…ki zadane…moja…ja paše….;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tega kluba pa še ne poznam;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Organiziram nudistične lete nad dolino Soče!
Zelo diskretno v 5-sedežnem letalu!Tudi pilot bo slečen!
Prijave na moj mail!
cena…zanemarljiva v odnosu na doživete užitke!

Sp

iiiiiiiiiiiiiiihhhaaaaaaaa… danes no coment!! ;)))

če bo pilot seksi, se javim za stevko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne,ti boš sam

številka na pilotovem seznamu!

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr DDO!

Okej…polej pa ne grem…si bom že svojega pilota najela…bo tko ko bom jaz žvižgala in ne tko ko boš ti pilotiral Tam;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Emancipiranka!!!!! :-(((
Ti že slečemo gate….še vedla ne boš kdaj ga boš…….CENZURA…………!
😉

Sp

jaz pa ne vedela…si pozabil, da sem sonček, vse vidim in vem…pa probaj…kar dajte..te tko zažgem s svojimi žarki…tkole se pa ne bomo šli…noben “hadomazo” ne bo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close