Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo je pacient, ki se je na silo slikal z Ronaldom?

Kdo je pacient, ki se je na silo slikal z Ronaldom?

Ga kdo pozna? Resno?? Mislim kaj je s folkom???

Kako kaj? 20 let si je želel in izpolnil željo za 250 €

Haha, kralj, edini Janez v Slo, ki ga podpiram 😀

Bravo za pogum, dolgoletna želja mu se izpovnla 😀

Odgovor na objavo uporabnika
anonimmo, 27.03.2024 ob 17:52

Kako kaj? 20 let si je želel in izpolnil željo za 250 €

Kaj 250 evrov?

a res… a če jz zdej si zamislim,da hočem selfi s tabo in te kušnit, smem to na silo nardit?

A ste vi vsi normalni…

ok glede na to da gre za zvezdnika, obsojam tudi njega da dela časa svojega ne nameni oboževalcem,da bi stalal podpise, kartice s podpisi, itd…

ampak to vseeno ne opravičuje tega kar je naredi ta norc in to je odrasel moški, ki bi moral bit že zrel in met možgane razvite za prepoznavanje odgovornosti

Meni je to nedopustno.

Pa kako mu je vse to uspelo? Varnost?

Poljubil ga je, in še namestil mobi za selfi, neverjetno. Varnost?

Nedopustno ravnanje.

xxl182? Kokoši?

Slab zgled in vtis je naredila Slovenija, pa še tekmo so ukradli boljši Portugalski.

Tip bolnik bi dejansko lahko imel nož in bi ga poškodoval, iznakazil, ubil. Beda res. Verjetno je v resničnem življenju precej nevaren.

Da je sprejel oboževalca in mu ustregel na tak način.

Ronaldo

Odgovor na objavo uporabnika
Robaldo je bil prijazen, 27.03.2024 ob 18:31

Da je sprejel oboževalca in mu ustregel na tak način.

    Itak ja. Janez je zlo fajn dečko pa hud lokal ima v Kranju..

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz bi tudi, 27.03.2024 ob 18:40

    Itak ja. Janez je zlo fajn dečko pa hud lokal ima v Kranju..

TUd men deluje čist skuliran, ni noben huligan…pa tud simpatičn dečko 😀

ah to najbrž zato ni nič naredil, ker je če me spomin ne vara iz medijev znano,da je pred časom nekaj sunirl ali nekaj takega enega malega fantka in potem bil kritiziran, zato pa zdaj ni si upal nič narediti… vsekakor pa ta trol ziher pri njemu ni dobro zapisan… na neumnež zdej ziher ve,da gre svojemu idolu na živce…

men bi tudi šel, da bi se neki tujec slinil po mojem obrazu, ne rečem dvakrat da ga neb usekala, čist avtomastko iz samoobrambe…

Lokal ima v Škofji Loki. Ločan je. Face so Ločani.Od športnikov do znanih ljudi. Top dečki .

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 27.03.2024 ob 18:42

TUd men deluje čist skuliran, ni noben huligan…pa tud simpatičn dečko 😀

Imel je željo, in si jo izpolnil.. 1.000 si mu naklepali kazni..

Mene bl čudi kk si lh s kom tk obseden.. hallo ljudje😁 ampak mu prvoščim to njemu pomembno doživetje, nj ga osrečuje..

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz bi tudi, 27.03.2024 ob 18:52

Imel je željo, in si jo izpolnil.. 1.000 si mu naklepali kazni..

Sm misla da je večja kazn za to.

Martin Koželj je pol njegov brat, generalni sekretar Nzs?

Hmmm, pa ne, da je bilo vse skupaj dogovorjeno…

Odgovor na objavo uporabnika
Mami oči, 27.03.2024 ob 19:16

Martin Koželj je pol njegov brat, generalni sekretar Nzs?

Hmmm, pa ne, da je bilo vse skupaj dogovorjeno…

Ni Koželj ampak Kozelj…

Ronaldo je bil vidno nerazpoložen že od prihoda v favelo … pardon, Ljubljano.

Zanimivo torej, da se je pustil takole fotkniti.

Je pa res: spomnite se, kaj se je zgodilo Moniki Seleš! Kaj, če bi se tokrat tudi kaj podobnega?

Ne glede na željo, to ni bilo v redu, zlasti pa seveda je odpovedalo varovanje! Ne moreš ti kar pustiti nekoga, da kar prileti tebi za hrbet, in to sredi igre!

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno888, 27.03.2024 ob 18:42

ah to najbrž zato ni nič naredil, ker je če me spomin ne vara iz medijev znano,da je pred časom nekaj sunirl ali nekaj takega enega malega fantka in potem bil kritiziran, zato pa zdaj ni si upal nič narediti… vsekakor pa ta trol ziher pri njemu ni dobro zapisan… na neumnež zdej ziher ve,da gre svojemu idolu na živce…

men bi tudi šel, da bi se neki tujec slinil po mojem obrazu, ne rečem dvakrat da ga neb usekala, čist avtomastko iz samoobrambe…

Ja ampak pri tebi je drugače, ker si ženska. In se počutiš spolno nadlegovano.

Med moškimi je drugače, ker so objemi in poljubi bolj prijateljski in izražajo naklonjenost in toplino.

Moral bi ga poknit ko zajca. Zame je to posilstvo.

Res čudovito, da ga zdaj po vseh medijih promovirajo, pa če se tip še stokrat opraviči, to njegovo dejanje predstavljajo kot nekaj kar naj bi bilo kul?? A je res potrebna še dodatna promocija teh odraslih norcev brez samokontrole, ki si vzamejo kar si pač želijo. Dokler se gre za socialna omrežja, se vse smatra kot da je upravičeno.

Tip bjondo je bedak. In zdaj misli da je popularen? Verjetno ni prerasel pubertete in nima sreče z ženskami. Običajno takšni loleki naredijo neko debilnost za svoj ego in priljubljenost.

Čudno da ga Ronaldo ni počil po gobcu ali vsaj odrinil. Ta motenc bo drugič tako naredil kje drugje, za kaj drugega v drugi obliki in bo mislil da je car. V bistvu pa je revček. Pri Moniki Seleš se ni dobro končalo.

Ve se kje in kdaj se dobivajo avtogrami, kdaj so fotošutingi. Kazen bi morala bit tudi za varnostno službo!

Odgovor na objavo uporabnika
Premalo kazni, 27.03.2024 ob 20:36

Tip bjondo je bedak. In zdaj misli da je popularen? Verjetno ni prerasel pubertete in nima sreče z ženskami. Običajno takšni loleki naredijo neko debilnost za svoj ego in priljubljenost.

Čudno da ga Ronaldo ni počil po gobcu ali vsaj odrinil. Ta motenc bo drugič tako naredil kje drugje, za kaj drugega v drugi obliki in bo mislil da je car. V bistvu pa je revček. Pri Moniki Seleš se ni dobro končalo.

Ve se kje in kdaj se dobivajo avtogrami, kdaj so fotošutingi. Kazen bi morala bit tudi za varnostno službo!

Sej kokr vem je samski. Ženske v akcijo 🙂

New Report

Close