Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdo je še tu ?

Kdo je še tu ?

A res? Kako pa je prišlo do tebe?
Harry je bil pa odličen. Sem pač mela dobro družbo.
Večina tem na življenju mi zveni kot Slovenske novice in me spravljajo v depresijo.
Ne razumem, zakaj se nimajo ljudje radi, prvo sebe in potem še vse ostale. Pa bi dali malo “v prvo” in se odločili ŽIVETI življenje in nehat samo jamrat. Življenje je tako, kot si ga sami naredimo. Na nekatere stvari ne moremo vplivati, res, ampak na večino lahko. Pogled na to, kaj v življenju je resnično pomembno… Ah, pa sem spet tam.

Kaj za ena pasma je ?

A jo vozite k tistemu veterinarju, ki ima prostore tam ob izvozu z avtoceste ? Mi vozimo naše živalce tja in smo zelo zadovoljni, človek ima super roko za živali.
Ko je bila naša muca bolna , je rekel , da ni problem , če pridemo ob 11 zvečer k njemu , res zlat !

Kar pa se razvajanja tiče – ne mi o tem govorit , ker pri nas ne poznamo te besede 🙂
Ko smo pripeljali muco s sterilizacije , si je moj gospodar postlal na tleh v dnevni , da je bil ponoči blizu , ko se je revica mučila , da bi se odvlekla lulat. In ko ni mogla in se je po tleh , jo je lepo obrisal , posušil , jo odnesel na čisto ležišče , dežural , kdaj jo bo spet tiščalo …. tako celo noč , zjutraj pa delat .
Jaz pa našemu pesjanu podlagam pouštrček pod bučo , da lepše spi 🙂

Ej zlati ste….mi bi se super zastopli. In če mislimo istega veterinarja…ja, bo držalo tisti v V…..Zelo fajn. Pasma….ni čistokrvna je mešanka med irskim setrom in zlatim prinašalcem. Drugače po izgledu je cel seter (le dlake ne bo imela tako dolge) in tudi karakter po setru…trmasta (ja…ali pa razcrtana).

.. je do mene tako , ker sem programer in sodelujemo z vami , pa tvojga šefa poznam (btw. V. se mi zdi full luškan 😉 …. pa je prišlo , ne :)))

Mi smo šli Harryja gledat v Cinema Vittoria , ker pravi M. da več odnese od filma , če ji ni treba brat podnapisov in še tista dvorana je full super , ni se treba matrat , da kaj vidiš , tudi če pred tabo sedi dvometraš , ker so sedeži tako visoko dvignjeni … pa odmor je vmes , ko greš na WC in po kokice in kokakolo in sladoledek … jumi , no 🙂
In mi je bilo spet eno krasno doživetje. Pleg tega , da se mi zdi že filmček sam po sebi luškan , odlično posnet , super efekti , pravljica dobro izmišljena …. lušno – z eno besedo. Komaj čakam naslednjega :)))

Nikitka rada hodi familijarno gledat Disneyeve risanke , H.Potterja in komi čaka na novega Gospodarja prstanov … otročja pač … blagor mi … :))))

Razcrtan pes ne more bit žleht pes :)))
Mi pa moramo jutri spet v Go po riževo čokolado , ker naš Magi (nemški bokser je, he , he in se njegovo polno plemiško ime glasi Viva Magoo della Cadormare 🙂 se tako zvija od sreče , ko kdo pride domov , da ne moremo drugače , ko da mu damo ene dva koščka njegove čokoladke … in zdaj pesjan pasji misli , da MORA ON dobit nagrado , če kdo pride domov 🙂

Nikita pa ne bo razlagala javno , kakšne navade imajo njene razcrtane mačke , ker bi se znalo zgodit , da jo kdo pošlje na zdravljenje ;)))

Ko jaz še nisem bila poročena smo imeli doma vedno polno mačk…nazadnje mislim, da jih je bilo kar sedem…ne sprašuj kaj je bilo…Mačkoni so bili razcrtani, muce pa niti ne. Ma bem. Vsakega sem imela rada po svoje. Ko pa smo lani pripeljali našo kužiko domov…z možem sva se res tako navezala nanjo, da sva bila full žalostna, ko je imela sedaj tako zahtevno operacijo. In ko sva že skoraj obupala in se jokala, da ne bo nič več z njo, da bo umrla…glej jo, ti našo pupico…si je opomogla in začela jesti, kot bi prišla »iz gmajne«…Kaj ne bi? Saj skoraj cel teden ni jedla ubožica…Da niti ne pomislim, kako jo je verjetno bolelo, ker niti jesti ni mogla. Ampak prav nič se ni jokala in cvilila. Moram priznat, da je drugače kar »trdožive« sorte. Sedaj je pa spet nagajivka. Jaz ji pravim pravi politik. Ko ji kaj govoriš (če ve recimo, da jo kregaš), se kar proč obrne…kot, da bi si mislila:«ne vidim nič, ne slišim nič…« Prav smešna je. Koliko je pa vaš star? Aja…pa še to sem te mislila vprašat. Kaj živite skupaj s taščo? Ali sem nekaj narobe razumela?

Naš junak ima zdaj 4 leta.
Ja , živimo skupaj v hiši s taščevci , bljak , po eni strani , po drugi pa , saj veš – včasih je tudi kaka korist , vsaj hiše nam ni trba zidat 🙂
Ma , ne bi o tem , glih zdaj , ko je taka lepa debata :)))

Niki te pa zdajle lepo pozdravlja , do jutri in teče domu , ker je pršu taksi 🙂

Me je danes povozilo, zato se priporočam za jutri…mi boste malo pojasnili in razložili…

Jaz sem za odpravo celibata, naj ga fantje mal serjejo, da ne bojo tako zadrgnjeni, ane?

New Report

Close