Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdo je ta neka Ema iz reklame?

kdo je ta neka Ema iz reklame?

lepa ne simaptična ne luškana ne cortkana … pa kaj potem, če je otrok.
Ni privlačna/prijetna za oko in pika. Reklama gor/dol, denarci gor/dol.

Sem pogledala, o čem govorite. Žal je tako, da smo navajeni, da v medijih, pred kamero, psloh pa v reklamah nastopajo lepi ljudje. Ta Ema verjamem, da je svojim staršem najlepši otrok na svetu, za kaj takega pa se mi zdi preveč povprečna. Me čudi, da so jo vzeli za reklamo. Morda je pa otrok od koga od vodilnih v Lidlu? Ne vem. Za v tako reklamo bi dala neko ljubko deklico, recimo Lina Kuduzovič je bila v njenih letih strašno ljubka. Eno tako bi dali.

https://www.youtube.com/watch?v=4GmTJaQvN7g%5B/quote%5D

In zakaj ne bi smeli uporabiti povprečne punčke? Tudi izdelke prodajajo povprečnim ljudem, ki imajo povprečne otroke? Punčka je čisto ljubka, ni pa barbika in res ne razumem, zakaj bi bilo treba iskati barbiko.

je pa fajn, da ji iz ust ne smrdi.
tako kot tebi…

No, pa povejte tisti, ki deklico kritizirate, kakšen otroški lik naj bi bil po vašem mnenju primeren za to reklamo?
Resno sprašujem, nič sarkazma ni v mojem vprašanju.
Namreč, če se spomnim starejših reklam, recimo za Lučko, Palomo toaletni papir, Čokolino, Frutek in podobne, so v njih zelo različni otroci . Ampak za nobenega ne bi človek mogel reči, da niso primerni za konkretno reklamo. Še vedno se od srca nasmejem, kadar je govora o “Lupčka mi je dala”.
No, kakšen otroški lik torej predlagate za to “kuharsko” reklamo?

Podpis. Saj mi je že žal, da sem sploh odprla to temo. Zanimalo me je, kje so našli to punčko. Zdi se mi kar nadarjena in meni je tudi na pogled lušna. Kaj pa eni vidijo, mi pa res ni jasno. Hudobija.

simpatična punčka, dosti boljše kot pa prej tist hrvat.
verjetno je komu šel v nos, pa so dali bolj prijetno osebo za reklamo..

Ona je namesto Mateja (ali kako mu je že ime). Jaz sem mislila, da je to tako za zraven reklama.

Če je res, kar nekdo pravi, bi znal biti eden od dejavnikov tudi honorar. Hrvat Mate je morda želel previsokega ali pa enostavno ni imel več časa za snemanje teh reklam poleg ostalega dela. Tudi Tomaž ima poleg teh reklam še restavracijo in ogromno drugega dela.

Jaz tudi nisem bila kot otrok strašno lepa, neka povprečno simpatična deklica. Pa vi?

Za reklamo bi dala nekega otroka, ki pa le malo izstopa iz povprečja. Tako bi naredila jaz, vi bi naredili drugače, pri Lidlu so naredili, kot so. Ne vem, zakaj užaljenost, saj ne gre za osebni napad na to deklico. Vam je mogoče izredno lepa, večini pa očitno ni. Normalno pa je, da je staršem najlepša na svetu in čudno bi bilo, če bi bilo drugače.

Videz Line Kuduzovič v njenih letih se mi zdi super za kaj takega, otroci Alenke in Jureta Koširja so zelooo lepi, če govorimo o takih, ki so bolj javno znani. – in nek tak videz otroka bi dala v reklamo.

meni pa sploh ne, pa še grozno se je poredila,.

Hmmmm, v reklami se torej mora pokazati presežek, najboljše……da so potem uporabniki zadovoljni!

https://govori.se/traci/domaci-traci/alenka-in-jure-kosir-otroci-so-njuna-sreca/
PS
Vsake oči imajo svojega malarja! Za moje pojme zgornji niso lih nek presežek! Mi pa je punčka iz reklame zelo simpatična.

Napisala sem Lina Kuduzovič v njenih letih.
Dodatna razlaga: To pomeni Lina Kuduzovič, ko je bila stara toliko, kot je ta deklica sedaj. V času nastopanja, zmage na Talentih je bila Lina Kuduzovič v 2. razredu, če prav vem.

Severinini starši so cigani, iz Knina. Poglejte njene slike iz otroštva, in tudi sedaj zgleda kot Ceca.

Hmmmm, v reklami se torej mora pokazati presežek, najboljše……da so potem uporabniki zadovoljni!

https://govori.se/traci/domaci-traci/alenka-in-jure-kosir-otroci-so-njuna-sreca/
PS
Vsake oči imajo svojega malarja! Za moje pojme zgornji niso lih nek presežek! Mi pa je punčka iz reklame zelo simpatična.[/quote]

tudi meni ne, imajo drugi dosti lepše, ali vsaj enako simpatične otroke..drugače pa hitro se razblini tale sreča, par let po tem pa že vsak na svojem (govorim o koširju in ženi) in otroci, družina, skupna druženja, kosila, niso več pomembni..

je pa fajn, da ji iz ust ne smrdi.
tako kot tebi…[/quote]

Kot pišete za odrasle, da ”seveda ne morejo biti vsem povšeči”, je takisto z otroki.
Niso vsi lepi/prijetni/simpatični za oko.

Pa če mi pišeš zdaj in za rit in usta in noge in ne-vem-kaj-še vse, da mi smrdi, tega dejstva, da je moje mnenje glede nje, kakršno je, ne boš spremenila 🙂

Prej tebi ”smrdi iz ust” (kar koli naj bi že to pomenilo :)), ker me hočeš užalit, jaz pa nje nisem užalila, saj ne ve za ta zapis 😉

Peace, (wo)man!

je pa fajn, da ji iz ust ne smrdi.
tako kot tebi…[/quote]

Kot pišete za odrasle, da ”seveda ne morejo biti vsem povšeči”, je takisto z otroki.
Niso vsi lepi/prijetni/simpatični za oko.

Pa če mi pišeš zdaj in za rit in usta in noge in ne-vem-kaj-še vse, da mi smrdi, tega dejstva, da je moje mnenje glede nje, kakršno je, ne boš spremenila 🙂

Prej tebi ”smrdi iz ust” (kar koli naj bi že to pomenilo :)), ker me hočeš užalit, jaz pa nje nisem užalila, saj ne ve za ta zapis 😉

Peace, (wo)man![/quote]

beden komentar:-(((

Res je, prav simpaticna je, ne bodite negativni!!

A sedaj bi ti hotela, da si gre deklica belit zobe, ker tebe to moti. Pa daj no, bodi bolj razumna.

Bravo, no s tvojim odgovorom naj se vsem zlobnezem jeziki zavezejo.

New Report

Close