Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kdo je tu nor?

kdo je tu nor?

Poskušam v vsem tem gnusu najdt vsaj zrno nečesa lepega. 😉 Gorgonzolo mam pa precej rad. ,-))))

Aha, nekaj lepega najt v vsem tem gnusu. Torej si optimist, hihi….
Jaz pa ne maram gorgonzole. In nobenega drugega plesnivega sira, ne glede na plemenitost te plesni.
Mam raje manj ekstremne vonje in okuse.
In zato mam raje tudi oprana telesa….

Sem vedla, če ne drug mi boš ti štango podržala….;)))))))

Lunca, a si še u k.urcu?-;)

Joooj, total!
Sva z Sp-jem včeraj malo debatirala….. preberi!

Ups….Mitja je všeč tut meni, pa naj bo to greh…….-;))))))))

To, da se ni za sekirat glede tega, kaj bodo rekli drugi in zaradi tega ostat kosmat, če ti je všeč drugače.

Marsikateri moški se bojda ne depilira prav iz tega razloga. Sicer pa… kakor komu paše…

ja ja ja… to maš pa prav… glede zafrustriranih bab

pa to je point!

ja itak… zate itak vemo, da si čist iztirjen (:-P)

Se hecam, jasno!

ja, to je to… srednji vek v možganih… poznam zelo dobro ;-))))

Kdo se sekira?

Nihče ni nor..ima le vsak svoje mnenje in tudi tako zavrte zenske zal se obstajajo, da depilacijo mesajo s stavkom kot ga ta zenska…ubogi njen moz.Škoda, ko ga nisi vprasal, kaksno ima ona svoje mednozje, sem prepričana da zarasceno…da njenih nog ne omenjam;))

Drugače pa so tudi meni všeč moški kot moški..kosmati..tudi par dni stara brada..mmmmmm..moškim dlake dajejo tak macho videz, robatost…seveda če so na pravem mestu, če jo je kje preveč se pa še vedno da lepo urediti..britje v nulo..mene prej odbija kot privlači…mm..mogoče pa to odbija tudi tojo ženko;))..ampak , da bi nekoga označila za ne vem kakšnega…zaradi tega ker se brije tudi tam kjer je meni to mimo..le zakaj, vsak po svoje..saj ga ne bom imela jaz v postelji;))…

Primerjava britja moskega in zenske…kosmat moski ali kosmata zenska..se strinjas neda, da je zenska bolj potrebna depilacije-urejenosti..že zaradi higiene..ti na penisu nimas dlak..me jo imamo..skratka ženskam bolj paše in da so redke, ki tega ne delajo..še vedno pa so redki moski, ki se brijejo v nulo okoli spolovila…no vseeno jih ni toliko kot je zensk, zato to dvoje primerjat, brez veze.

nekteri se.

Zavoljo empatije, ne morem bit čist ignorant. Vseeno bom pa rekel: “Nej se, če ne gre drugače.”

neeeeeee…. zdaj je NA njem ;-))))))

hehe, hvala bogu….-;))

Spoznala sta se v 20. stoletju, živita v 21. stoletju, ampak ona se vedno misli, da smo v 19. stoletju…..

Meni je čisto vseeno. Menim pa, da mi poraščenost paše, kolikor sem obveščen (hehe) paše tudi moji, tako da tukaj ni težav. Osebno pa me bolj rajca, če je ženska normalno poraščena (gosto), mora pa biti urejena, vsaj malo frizurce, kakšen koderček, pobarvan pramen ali podobno…

kje pobarvan pramen?

Na frizurci menda, ali pa se tukaj pogovarjate o cenah kislega zelja na trgu?

400 sit za kilo. Na tržnici, na Vodnikovem trgu v centru Lj. To je tam, kjer ma večina življa med nogami vse kosmato. Razen simpatične primorke – solatarice. No, za njeno “nekosmatost” glih nebi dal roke v ogenj, v hlačke pa brez pomiselka.

hahahahahaha…

lp

no, če si pa spodnjo frizurco (da bo jasno!!!) barva zate, pol pa jo le dobr cartaj…kaj takega mi niti na kraj pameti ne pade, odkar sem se režala Samanthi iz nadaljevanke SM, ko jo je pobarvala na oranžno…

lp

ejejej….sem prebrala….

Pa, dobro, noooo, kaj za boga milega ga drži???

New Report

Close