Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kdo je tu nor??? Razkuževanje po blokih in stolpnicah – nenormalna cena!!!

Kdo je tu nor??? Razkuževanje po blokih in stolpnicah – nenormalna cena!!!

da to počnejo upravniki. Če hočete biti komot, boste plačali, če ste aktivni, boste se z upravnikom zmenili za način dela, da bo blok dvakrat dnevno razkužen. Konec koncev ste vsi doma v karanteni in nimate kaj počet. Pa zaslužite tistih par evrov.

v bistvu je tako, da so stopnišča in drugi prostori v bloku vaša solastnina, ne vem zakaj pričakujete, da bo država plačevala za neko storitev na vašem domu.
enako je z vsemi zadevami, država predpiše, lastniki plačamo…tudi odvoz smeti moraš plačati, nimaš izbire itd…

To razkuževanje je totalno brez veze. Vsak mora sam zase poskrbeti, da se dotika čim manj stvari in še to z robčkom, ki ga potem odvrže. V naši stolpnici nihče ne hodi po stopnicah, če pa že, se ne držijo ograje, ker za to ni nobene potrebe. Enako je s stikali. Res ni prav nobene potrebe po tem, niti najmanjše. Sploh pa so po TV kazali enega od upravnika SPL, ki sploh ni imel nobene zaščitne obleke, brisal je pa z enimi alkoholnimi robčki. Kar nekaj v tri dni!
Naša stolpnica ima 156 stanovanj x 50 € = 7.800 €. Lep zaslužek. Kdo bo pa vse to kontroliral, da je res kaj prebrisal ali pa nič, ampak samo zaračunal. V teh časih so same barabije od fake mask do fake razkužil po astronomskih cenah, pa tole tudi ne bo kaj drugega.

Loleki, sami bi se stanovalci zmenili, kdo bo cistil posamezen dan, zakaj bi placevali take cifre. Zakaj rabis razkuzila. Lahko se ocisti z vroco paro. Se da kupiti na spletu tud po ugodni ceni cistilec s paro. Rabis samo vodo.

Itak da ne bom, to je namreč zaščitena vrsta čeprav služijo na nas v krizi ki so jo sami povzročili. jaz sem za to, da se bolezen razvija naravno kot bi se morala, kdor preživi preživi kdor ne pač ne, ker itak strašijo največ. Tile ukrepi pa bodo marsikoga pahnili v samomor in pod most živet. je to svet v katerem hočeš živet? In otroci za katere tako trdijo-za otroke se gre?
[/quote]

Lej jaz ne bom imela težav s plačilom teh storitev. Če po tvoje lahko pobere imunsko slabe, potem naj se tudi tej, ki jim predstavlja ta enomesečni ali dvomesečni strošek težavo preselijo pod most.

Ali se boste že zbudili in že enkrat prišli do zaključka, da je vse nateg? Kaj bojo mogli narediti, da se bomo uprli? Ker ko bo enkrat na cesti vojska, mi pa z zakljenjenimi zaplombiranimi vrati bo že prepozno. Sicer je pa prepozno že sedaj, da jih tako poslušamo in ne naredimo nič.

Pri nas nam je čistilni servis že dal ponudbo za 20 eurov na dan za cel vhod, plačilo gre iz rezervnega sklada, razkuževali bodo z razredčno varikino, ker drugih razkužil ni.

Če mene kdo vpraša, je to nesmiselno, ker za resno razkuževanje bi moral nekdo hodit in razkuževat za vsakim, ki gre skozi blok, pa magari samo iz stanovanja v klet.
Vsak naj poskrbi za svojo varnost in to je to.
[/quote]
je treba zgradbo vsaj eno uro zračiti.

Lej jaz ne bom imela težav s plačilom teh storitev. Če po tvoje lahko pobere imunsko slabe, potem naj se tudi tej, ki jim predstavlja ta enomesečni ali dvomesečni strošek težavo preselijo pod most.
[/quote]
Tudi jaz ne bom imela, pa vendar to ni moj dolg ane.
Zgolj svojo rit ščitiš kot večina dvoličnežev v tem, ker bo mnogo več škode v krizi po teh ukrepih kakor v sami bolezni.

Bedna vlada bedni ukrepi. Precej lažje bi bilo da se zapove da ob izhodu iz stanovanja uporabljaš rokavice in je zadeva rešena.


rokavicah varno širiš viruse…………………………

Lej jaz ne bom imela težav s plačilom teh storitev. Če po tvoje lahko pobere imunsko slabe, potem naj se tudi tej, ki jim predstavlja ta enomesečni ali dvomesečni strošek težavo preselijo pod most.
[/quote]

6 eurov na dan je 180 eurov na mesec, je tako? x 1 mesec, 2 meseca, 3…… . TI boš lahko plačala, jaz tudi, moja soseda, upokojenka, sama, pa zelo težko. Torej, je…. ga, bo šla pa pod most, a ne, mala malca, saj bo sedaj poletje – no ja, glede na danes ga še ne bo tako kmalu. Ko pa že omenjate dvigala, naredite si tako, kot imajo v tujini, zobotrebce na vhodu v dvigalo in v dvigalu, pa dva lončka, v katera vržeš uporabljeni zobotrebvec, ali še bolje vžigalnik s podaljškom, ki ga uporabi samo malo skuriš……ograje se ne dotikaš, luči imamo na senzorje, kljuko primeš z rokavico, robčkom……. .glede na to, da smo pa tako ali tako obsojeni na zapore, so pa s tem ravno en mesec prepozni.

https://www.youtube.com/watch?v=yzRutvAcJMQ


Seveda. na ta način hočejo priti do denarja, ki ga bo zmanjkovalo po teh ukrepih ki jih vršijo nad nami. Jaz sem se odločila da ne bom plačala in bom napisala nov upn samo z zneski ki sem jih zares tudi uporabila za svoje bivanje.
banda kradljiva nam še v teh časih hoče krast.
[/quote]

Ti kar daj, za razliko, ki je ne boš plačala, ti bodo dali izvršbo. Saj je ne boš dobila takoj, ker sodišča delajo samo nujne stvari. Boš pa čez par mesecev, ko bo konec epidemije. In pridejo vsi stroški izvršbe, zamudne obresti in še plačilo za nazaj, kar ni bilo plačano

Zato ker ste packi !


Tudi jaz ne bom imela, pa vendar to ni moj dolg ane.
Zgolj svojo rit ščitiš kot večina dvoličnežev v tem, ker bo mnogo več škode v krizi po teh ukrepih kakor v sami bolezni.
[/quote]

Ženska odrasti že enkrat in raje spremeni sebe kot da neuspešno poskušaš spremeniti svet.

So lepo sporočili iz vlade, da, v kolikor ni razkužila, očistiš z milnico. To pa najbrž imajo čistilni servisi.

Ampak res. Po krizi bo čistilka ena najbolj plačanih in cenjenih služb. Pred krizo pa nobena Slovenka ni želela delat kot čistilka, so podcenjevale, to je za južnjakinje. Zdaj pa njihove pisarniške službe odveč, samevajo, čistilke pa služijo.

Vse se vrača.


men se bo danes res odpeljalo ob tem. ne samo,da je tak ukrep noro drag in praktično država ropa s tem lastnike stanovanj, tudi nobenega smisla nima, saj se lahko minuta po razkuževanju nekdo okuženi dotakne ograje, kljuke in za njim še par stanovalcev… in potem eno uro za vsemi pride drugič razkuževalec – ki tako očitno ni preprečil nobene okužbe.
Še več – s tem ukrepom nam je vlada pred vrata domov pripeljala nevarnost okužbe – ker če smo bili prej v karanteni v bloku večinoma stanovalci, bo zdaj dvakrat dnevno nek čistilec, ki bo vsak dan krožil še po 5 drugih stolpnicah – torej hodeča “vaba” za virus in najbolj učinkovito sredstvo za raznos virusa po veliko stolpnicah. krasno res krasno Janša. Me zanima kje je pamet? Ob takih dejanjih nima smisla,da smo po domovih, ker nas bo tak čistilec vse okužil in vse raznosil naokoli.
[/quote]

Dejte si že enkrat dopovedat, da vas lupijo upravniki, prej so vas in tudi jutri vas bodo ! Že do sedaj ne veste, kaj plačujete, ne berete postavk na razdelilniku stroškov, še manj poznate vaših pogodb o upravljanju, stanovanjslkega zakona pa niti prebrali še niste!
Upravnik izkorišča vaše neznanje in bo sedaj pod pretvezo razkuževanja, pobiral mastne provizije. Lupil vas bodo toliko, kolikor boste pustili.

Zdej bo pa janša kriv, svašta za vašo nevednost, brezbrižnost in nezanimanje za vašo lastnino v večstanovanjski stavbi.

9 delov vode, 1 del varikine. Od danes v bloku mi razkužujemo tako. Res pa nimamo upravnika, ker nas je samo 6, stalo nas pa tudi ne bo skoraj nič. S tem pripravkom lahko razkužiš štekerje, ograje, kljuke, pobrišeš tla. A v večjih blokih se tako ne morete zmenit? To je res najcenejša varianta. Pa enkrat dnevno bo dovolj.

Itak da ne bom, to je namreč zaščitena vrsta čeprav služijo na nas v krizi ki so jo sami povzročili. jaz sem za to, da se bolezen razvija naravno kot bi se morala, kdor preživi preživi kdor ne pač ne, ker itak strašijo največ. Tile ukrepi pa bodo marsikoga pahnili v samomor in pod most živet. je to svet v katerem hočeš živet? In otroci za katere tako trdijo-za otroke se gre?
[/quote]

Super ideja!

Dokaži najprej ti v praksi.
Vrži zdravstveno izkaznico v smeti. Ne prestopi vra zdravtvenega doma, bolnišnice, urgence…. ne obišči nobenga zdravnika v življenju več.
Da te vidimo pol, kolk časa bođš še migala po svetu… pusti, da narava naredi svoje, naravna selekcija pač. ha-ha-haaa

Poskusi. Boš dobil izvršbo in boš plačal še stroške izvršbe, obresti in tudi manjkajoči znesek, ki ga nisi poravnal.

Pol bloka bo obrisal z eno krpico. Viruse prenašal iz ene kljuke na drugo. Moje kljuke jim ne pustim razkuževati. Razkužujemo sami.

Itak da ne bom, to je namreč zaščitena vrsta čeprav služijo na nas v krizi ki so jo sami povzročili. jaz sem za to, da se bolezen razvija naravno kot bi se morala, kdor preživi preživi kdor ne pač ne, ker itak strašijo največ. Tile ukrepi pa bodo marsikoga pahnili v samomor in pod most živet. je to svet v katerem hočeš živet? In otroci za katere tako trdijo-za otroke se gre?
[/quote]

Tudi pred korono so delali samomore. In tudi pod mostom ali v parkih so živeli ljudje. In bodo tudi po koroni. Včasih se je treba v življenju prilagodit, bit elastičen. Ne pa mislit samo na svojo rit in bit egoističen.

6 eurov na dan je 180 eurov na mesec, je tako? x 1 mesec, 2 meseca, 3…… . TI boš lahko plačala, jaz tudi, moja soseda, upokojenka, sama, pa zelo težko. Torej, je…. ga, bo šla pa pod most, a ne, mala malca, saj bo sedaj poletje – no ja, glede na danes ga še ne bo tako kmalu. Ko pa že omenjate dvigala, naredite si tako, kot imajo v tujini, zobotrebce na vhodu v dvigalo in v dvigalu, pa dva lončka, v katera vržeš uporabljeni zobotrebvec, ali še bolje vžigalnik s podaljškom, ki ga uporabi samo malo skuriš……ograje se ne dotikaš, luči imamo na senzorje, kljuko primeš z rokavico, robčkom……. .glede na to, da smo pa tako ali tako obsojeni na zapore, so pa s tem ravno en mesec prepozni.

https://www.youtube.com/watch?v=yzRutvAcJMQ
[/quote]

Res je. Če bi bila cena 6 evrov po stanovanju NA DAN, to znese 180 evrov na mesec NA ENO SAMO STANOVANJE! Midva z možem imava oba službe, dokaj v redu plače… bova pač plačala 180 evrov na mesec za to nujno razkuževanje, ampak kaj pa upokojenka v sosednjem stanovanju s 500 evri penzije??? Ko plača vse položnice, koliko ji ostane za hrano? In od tega, kar ji ostane, naj ona najde še 180 evrov?!

Kdo se je spomnil te norije? Ta ni prej čisto nič pomislil!

Res je. Če bi bila cena 6 evrov po stanovanju NA DAN, to znese 180 evrov na mesec NA ENO SAMO STANOVANJE! Midva z možem imava oba službe, dokaj v redu plače… bova pač plačala 180 evrov na mesec za to nujno razkuževanje, ampak kaj pa upokojenka v sosednjem stanovanju s 500 evri penzije??? Ko plača vse položnice, koliko ji ostane za hrano? In od tega, kar ji ostane, naj ona najde še 180 evrov?!

Kdo se je spomnil te norije? Ta ni prej čisto nič pomislil!
[/quote]
Upravniki MORAJO organizirati razkuževanje. Ker večina nima dovolj usposobljenih ljudi, poleg vsega drugega dela, ki ga morajo opraviti, so se pač poslužili nekih “zlatarjev”, ki bi radi v tem času zaslužilo malo morje denarja.
To, da ste po bajtah skregani med sabo in se ne morete, ali nočete zmeniti, da boste razkuževali sami, je tem “zlatarjem” le voda na mlin.
In prav je tako!
Rezime: SLUŽIJO IN BODO SLUŽILI ZARADI VAŠE NEUMNOSTI!

Jaz nisem upokojenka. Pa tudi meni je 180 eur na stanovanje korona davka cista poblaznelost. Da mi nabasejo eur 180 na stanovanje, vam povem, da se mi zacne zvizgati za korono. Da mi nabasejo 180 eur na stanovanje, grem iz cistega obupa v blok preslatat vse salterje, potem ko prej preslatam tipke semaforjev in bankomatov. Toliko v vednost vsem, ki di mi dznete nabiti 180 eur na stanovanke. Zdaj pa pljuvajte po meni. Kar dajte.

Ti kar daj, za razliko, ki je ne boš plačala, ti bodo dali izvršbo. Saj je ne boš dobila takoj, ker sodišča delajo samo nujne stvari. Boš pa čez par mesecev, ko bo konec epidemije. In pridejo vsi stroški izvršbe, zamudne obresti in še plačilo za nazaj, kar ni bilo plačano
[/quote]
Pa itak tako si pa dinarčke zagotavljajo…..
In vi to podpirate, krajo na račun neke pandemije.
Lepo lepo…

Tudi pred korono so delali samomore. In tudi pod mostom ali v parkih so živeli ljudje. In bodo tudi po koroni. Včasih se je treba v življenju prilagodit, bit elastičen. Ne pa mislit samo na svojo rit in bit egoističen.
[/quote]
Še več tega bo, kot pa jih bi korona vzela brez teh ukrepov. Ki so itak nesmisleni če ljudje hodijo delat, kjer sploh niso za krizo pomembna dela.
Pri gripi ni bilo teh ukrepov, pa je veliko ljudi umrlo. Boli vas đoka za to ane…
Elastičnost pa vam v krču priporočam, ker ste slepi za resnico, ki prihaja za temi ukrepi.
Ampak ne takrat jamrat, okej?

New Report

Close