Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdo kadi travo? :)

kdo kadi travo? :)

poskusla 2 x, prvič sem bila v bedu (ne v pojstli, ampak na veceju), drugič se pa režala ko krava :))))

Jaz-sem onkološka bolnica.Po najhujših kemoterapijah,ker mi THC in BDC umiri bolečine v kosteh in mišicah in povem vam da moja onkologinja to ve in popolnoma nič nima proti.
Kadim pa strogo domače,nikoli nobenega skanka al kaj temu podobnega.
lp

jaz tudi vedno samo domačo, skank je čisto nekaj drugega, too much. vsake toliko pa tudi šit, je kar fajn zadeva za popestritev 🙂

Nisem nikoli probala in tudi nimam razloga, da bi.

Evo, to je prava krščanska deklina!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Odkrili so, da obstaja povezanost med kajenjem marihuane in nastankom shizofrenije pri tistih, ki so imeli že prej predispozicijo za nastanek le-te.

ko berem tole..me je groza…sicer vsak dela kar hoče…in vsak je odgovoren sam zase…..

nisem…..niti cigareta…..in tudi ne bom…ker sem odločno proti temu…čeprav me kadilci (takšni in drugačni ne motijo in jih ne psihiram okoli sebe)

Ja, BMW. Zakaj pa? Tako slabo se še ne počutim, da bi si ustvarjala lažne občutke sreče ali kaj drugega. V ožjem sorodstvu je umrl nekdo za drogo. Dovolj tehten razlog?

Nikoli nisem kadila trave niti cigaret. In ne vidim, v čem je smisel tega. Razen, da se ne cenite.

Razumem, da ne kadiš med nosečnostjo. Zakaj pa pol leta prej?[/quote]

Verjetno zato, da se telo najprej “ščisti” THCja in da se nato poležejo še efekti absinenčne krize.[/quote]
ampak če zdaj ne more nehat, zakaj misli, da bo pol leta pred zanositvijo pa lahko?

Malo sem se hecal, trava pa za moje pojme ni droga, verjamem pa, da v tvojem primeru nimaš tolerance do opojnih substanc. Sicer pa trava ne ustvarja lažen občutek sreče, samo potencira trenutno razpoloženje….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ne, sem samo enkrat poskusila, pa mi tako ogabno smrdi, da groza.

Malo sem se hecal, trava pa za moje pojme ni droga, verjamem pa, da v tvojem primeru nimaš tolerance do opojnih substanc. Sicer pa trava ne ustvarja lažen občutek sreče, samo potencira trenutno razpoloženje….[/quote]

Kaj pa ustvarja lažen občutek sreče. To bi zelo rabila.

Malo sem se hecal, trava pa za moje pojme ni droga, verjamem pa, da v tvojem primeru nimaš tolerance do opojnih substanc. Sicer pa trava ne ustvarja lažen občutek sreče, samo potencira trenutno razpoloženje….[/quote]

Kaj pa ustvarja lažen občutek sreče. To bi zelo rabila.[/quote]

Heroin….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Redko, mogoče parkrat na leto. Skunk mi sploh ni všeč, ker vedno čist zaspana ratam in se mi miselni tok “ustavi”. Tako da ga pripalim samo, če se dobi dobra domačica, do česar je pa vedno težje prit, se mi zdi. Škoda.

se mi zdi da bi bila marsikatera MONA bolj tolerantna, strpna in umirjena če bi kakšnega pokadila ;>
sem za popolno legalizacijo konoplje, ki je ena najstarejših kultur človeštva, od uporabe v zdravstvu, industriji ter ljubiteljsko uživanje / kreativno.

poznam ljudi ki so po desetih in več letih kajenja prav komot odnehali s kajenjem trave, psihična “odvisnost” se predvsem navezuje na človeško osebnost, kdor ima razlog in voljo nehat bo nehal brez problemov. tobak in alkohol sta vsekakor dosti dosti bolj škodljiva družbi in ljudem pa naj komandir reče karkoli.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Tukaj se pa strinjam 🙂

Kadim Marlboro, ker se cenim ;-P

Verjetno zato, da se telo najprej “ščisti” THCja in da se nato poležejo še efekti absinenčne krize.[/quote]
ampak če zdaj ne more nehat, zakaj misli, da bo pol leta pred zanositvijo pa lahko?[/quote]

Napisala sem, da sem poskusila prvič nehati in po enem tednu me je imelo, da bi spet kadila. Ker trenutno mi to ustreza, nisem prenehala. Nikjer pa nisem napisala, da sem se odločila popolnoma prenehati in da nikakor mi ne uspe in da sem cel narkoman in da čakam vrsto za v komuno. Če bi želela nehati iz bilo katerega razloga in bi si zadala to nalogo, bi jo izpeljala do konca. Po moje sem odvisna od trave ravno toliko, kot marsikdo tukaj od cigaret. Tam je tudi psihična odvisnost. Če/ko bom nameravala zanositi, bo pa to dovolj močen razlog, da se bom potrudila. Jaz vsaj vem, da ne bom zastrupljala otroka s tem, medtem ko veliko kadilk pa kar vztraja s cigareti med nosečnostjo.

Se popolnoma strinjam s tabo. Škoda, da je trava tako stigmatizirana, mnogo bolj kot alkohol in nekateri gledajo na to, kot da bi se s heroinom zadevali v žilo.

Midva jo kadiva v družbi z enimi frendi. Se dobimo na razgledu, prižgemo enega ali dva, debata, včasih še pivce in preživimo prav lep večer. Ne pravim, da brez tega ne bi bilo lih tako lepo, ampak tako je lepše. Da ne omenjam, ko kadimo travo, dobimo prav hude ideje in velikokrat rešimo kakšen problem, ker ga začnemo gledati z drugega zornega kota (tisti, ki pozna tole, ve o čem govorim).

Ješ sladkarije? Ješ mastno hrano? Ješ meso? Ješ zelenjavo in sadje? Tudi vse to škodi, tudi meso, ki je prepojeno z vsemi zdravili, cepivi, antibiotiki, rastnimi hormoni; tudi vsa kupljena zelenjava, ki je prepojena s pesticidi, sadje tudi. Potem se tudi ti ne ceniš. Hitro v jok in na drevo. Aja…trave pa ne kadim, ker mi smrdi za pop*****

Preden začneš provocirati, se pozanimaj po psihotropnih snoveh. Našteta hrana ne spada med psihotropne snovi.

Preden začneš provocirati, se pozanimaj po psihotropnih snoveh. Našteta hrana ne spada med psihotropne snovi.[/quote]

Če našteta hrana ne spada med psihotropne snovi, pomeni, da škodi manj in da se ti zato ceniš bolj? Smešno mi je to, da pišeš, da taki ljudje se ne cenijo, ker to kadijo. Me zanima, kako se pri tebi pozna, da se ceniš. Verjetno imaš svetniški sij okoli glave.

alkohol, tobak ter legalne farmacevtske droge (zdravila) so uničile življenja mnogim posameznikom in družinam, a ne poznam pa niti enega primera da bi nekdo imel zdravstvene probleme zaradi konoplje. zaradi tobaka in alkohola ljudje umirajo, da ne govorim o psihičnem in fizičnem nasilju ki ga s seboj prnese alkohol…
a še vedno je konoplja prepovedana, kljub temu da NIHČE NIKJER NIKOLI še ni umrl zaradi uživanja konoplje, dejstvo!
konoplja sama po sebi ni škodljiva, ampak dim ki je produkt kajenja (gorenja) seveda ni “ravno zdrav za človeški organizem”, v ta namen so razvili vaporizatorje ki zelišča ne zažgejo ampak le ogrejejo do določene temperature da potem le te izločijo psihoaktivne ali zdravilne snovi – odvisno od tega ali vaporiziraš konopljo ali pa materino dušico 🙂

[img]http://www.420vaporizers.com/images/volcano_vaporizer.jpg[/img]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

New Report

Close