Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo lahko voli Bratušek..glede na sramoto v Bruslju

Kdo lahko voli Bratušek..glede na sramoto v Bruslju

Me je okradla v NLB in NKBM in se mi zdi super, da ne bomo več njenega ksiht a gledali v parlamentu. Kača rdeča


Glavno, da ne bo mogel sestaviti koalicije. Potem bo vse dobro.

Raje se vprasaj kdo voli janso?? Glede na to, da je ze na pol psiho, so verjetno tudi volilci nekaj takega mar ne!?
Zmerja novinarke s prostitutkami, pa to zanj ni nic takega, to je normalno. Bananistan s folkom v red!

Teb pa gre ena Bratuskova pod zobe!? Ti to resno?

Se naprej nas čaka čudovita leva vlada. Samo denar bom pa prestavil v tujino

Ce volis janso, lahko tudi sebe nekam prestavis, nam vsaj sramote ne bos vec delal


Ograje ne sodijo v 21. stoletje. NIhče ni ilegalen.
[/quote]

Po trenutnih zakonih, ki veljajo po celem svetu, brez veljavnih potnih listin ne moreš prestopati državnih mej. Če se pretihotapiš čez njivo. si pač ilegalen.


Ograje ne sodijo v 21. stoletje. NIhče ni ilegalen.
[/quote]

Madžarom ni bilo nič hudega, pa navlake so se tudi rešili. To je naša dežela.

Ne vem kdo voli Janšo, vem pa kdo voli rdečke bratuš kova. Nesposobneži in državni uradniki. Se pa res spravljam iz Slovenije, vlogo za izbris iz davčnega rezidenstva sem že vložil. Upam, da vam čimprej zmanjka izvoznikov ter, da vam ostanejo samo vzorni državljani Braca in Tara kova, ki tako pridno polnijo proračun

Opa, zakaj zapuscas drzavo, zdaj ko je sds zmagal se bo tu cedilo med in mleko, pa se snite prsuta z olivami. Ne it, sedaj nam bo zacvetelo, minimalec bo 2 jurja, pokojnine jurja in pol, tako, da pomoje se splaca ostat

Zapuščam državo, ker ne mislim več plačevat davkov v Sloveniji. Mislim, da me je pograbil sindrom Jankovićevega Damjana. Sem se navzel nekaj levičarskih manir. PS Stalno prebivališče na Hrvaškem sem že prijavil.

Popravljam :rdeče gosi plus Carlos so volili rdečo gos

Saj zdaj jih bos placeval jajotu, on jih bo pa pravilno vnovcil naprej za blaginjo svojega naroda

A to je tvoja replika na to, da je ona nas okradla za delnice? Jaz nisem volila sds, pa tudi nje ne.
Glede na to tvojo repliko te lahko potlej vprasam potlej glede na to, da podpiras bratovskovo ocitno tudi pri tem kar je naredila drzavljanom, potem bigre bilo logicno razumeti da podpiras tudi hauca?
[/quote]

LOL 🙂
Ker napisem, da si ne zasluzi toliko pljuvanja in da za dolocene stvari ni kriva ona, sem kar njena volilka?
LOL, se enkrat :))

Popravljam: opranoglavci so volili svojega ljubljenega vodjo (podobno kot v severni koreji)

Pa ti res verjames, da lahko g. Janša sestavi vlado. Dokler bo desnica v javnih medijih negativno označena :desnico volijo na podeželju, manj šolani ljudje oziroma prizadeti ljudje g. Janša nikoli ne bo sestavil Vlade!

Zakaj sploh kandidira, ce je ne more sestavit??

Polagam ti na srce, da grehe prerazkošnega življenja v preteklosti plačuješ s prerazkošnim življenjem v sedanjosti. To se da.

Je pričakoval, tako kot ostalih 200.000 volivcev, da je Slovence srečala pamet. Pa ne, imamo preveč rdečih gosi. Prijetena 4 leta pod rdečo zvezdo. Se je splačalo Jankoviću organizirati shod rdečih putk. . Putke. Putkke piii piii piii piii

Pojdi, pojdi na hrvasko past ovce, tako kot tvoj izvoljeni junak, za drugega tako nista, ne ti, ne on, bee, beee

Ne bom pasel ovce, bom pa oddajal lastne apartmaje. 14 kom Rovinj. Dobrodošla, PS letos imamo že polno


Jaz sem jo! Zaradi zgoraj zapisanega, pa zato ker je ženska.

Glede na jajotovo sramoto, je Bratuskova nicna, tako, da sem raje njo volila

Same putke, pa en petelin je volil Bratuškova. Mi je v veliko zadovoljstvo, da jo ni med poslanci. Hvala Bogu, da nas je rešil ene nesposobne babe.

Imam pa toliko kmečke pameti, da sem volil program, ki bi Sloveniji omogočil nadaljni razvoj. Nisem zadrtež imam pa toliko socialnih veščin , da ne ocenjujem ljudi po izgledu in javnem mnenju ampak po njihovem programu in svojem občutku. Ta moja lastnost mi je v življenju prinesla srečo.

Tako sreco, da se selis na hrvasko?!
Sam nisi peder, ostale smo pa vse putke a ne, ok, tvoj jansa nas ima za prostitutke, po njem se ocitno ovce zgledujete, kaj pa lahko clovek caka od takih. Razvoj? Mogoce v prazgodovino.
Taki, ki tako oznacujete zenske, bi vam bilo potrebno odvzet volilno pravico, ste edino za v stalo!

New Report

Close