Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdo med vami bi ….

Kdo med vami bi ….

… imel takle tanovi autoček ?
Poglejte in se malček poslinite , kdor ne razume , bom pa jest povedala , kaj vse je na razpolago …

oooooooo , Nikitka bi , oja , bi …

Moj tast ga ima.

Prejšnjo verzijo he he

Figo ga ima , ta bo pršu ven šele čez eno leto . To je monovolume in je šele predstavitvena izvedba.

ampak navadnega Focusa karavana ima pa tudi Nikitka 🙂
… zato pa je tako navdušena nad temle tanovim enoprostorcem … čeprav , če bo Niki kdaj bogata , si bo kupla Chryslerja PT , črnega , yeess :))))

No, tak avto ko imaš ti, ima tast od sebata, niki.

ja pa od mojega p’rjatlja p’rjatu in njegov prijatu ma tud tacka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

a avto ?

no ja nikitka.. ni slabo, samo jest sem zadnje čase zelo navdušen nad….

mmmmmmmmmmmmm :)))

Aha… ma je cortkan no :))))

še skos krajzler, ja :))))))

Spet dvomljivo, aaaa?

Men sam zadnji del ni všeč. K da bi se tovornjak mal poigral z njim

Tast. Ne prjatu od prjatljevega bratranca prjatu stric he he

a ti spet na banane

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

.. bolj majhne 😉
Meni so pa všeč veliki in močni , no …. vsakemu tisto , kar mu manjka , he , he …

Niki je tega Megana vidla razstavljenega v Mercator centru tule v Go – in ima Seba prav , tist zadnji del … mal preveč spominja na Ami – se ga ti še spomniš 🙂

Jaz se. Sicer je pa tehnika važna

… tist krajzler me še zmeri trga , ja 🙂
Jih več vidim tam čez mejo , v Go – imajo ene par srebrnih , pa tud en črn se okoli prevaža … tko , da včasih mal kolebam med črno in srebrno … mah , ČRN !!! ( samo še tiste smetanove barve ga nisem vidla , tako da … ej , ČRN !!!

Niki bo mogoče kdaj zadela sedmico , pa splunila tisto džabe od šest milijunčiča

ma men je glih ta full dober.. mislim.. ej.. pa take avtomobile so včasih oblikovali Italjani… ne pa Stilo… bljak :))

no ja.. črn je boljš :))) Ti želim, da bi .. ma če ne na lotu, pa kar tako isplunla tistih đabe 60 miljunčiča :))))

Mah sej vem. Men osebno ni všeč ta dizajn. Pa ne sam ta Megane isto je Stilo itd. Moram pa reči, da mi je čedalje bolj všeč Mitsubishi Primera

Ej , buh ne dej , da bi blo 60 miljunčiča – jih je “samo” 6 :)))

.. sicer pa – iz tvojih ust v božja uha :)))

ja seveda :))) men je bil tud tisti Ami všeč :))))

No ja.. vsak da si želi tisko kar nima :))))))))))))))))))))) hudiča.. dober da nisem pomislil na kaj konkretnega :))))))

nissan 😉 ki pa meni ni všeč.. predvsem zato ker je kot .. ne vem.. meni deluje kot čoln 🙂

no ja.. če bi blo đabe.. je vseeno če jih je 60 😉

men so pa take ritke vsec :)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ma veš gledam enga prostornega. Za družino. V Puntota se komi zbašemo. Predlog?

No , meni pa Mazdini terenci 🙂

Nikita je pa bolj za zaobljene oblike autočkov zadnje čase pa potegnejo taki starinski dizajni

New Report

Close