Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kdo med vami bi ….

Kdo med vami bi ….

Focus karavan :)))

… pa še za pesa in mačko je placa 🙂

Ej , če mi bo ratalo , ti drug teden pošljem slikovni dokaz , kaj vse smo za lanski dopust zbasali v focusov portapak , poleg pasje čajbe (ki je kar precej velika – ku pes , no 🙂 … in nimamo truge na strehi !

Like Princ

… nisi , sej vem , da nisi , ti že nisi tak :)))

Ekola – velik dedec rabi malo lubico , malo babše pa velicga lubčka 😉

Karavana bi. Moram pa reči da mogoče škodo octavio. Sam pol bi mogu garažo podaljšat

Ne štekam , ampak ziher je kul 🙂

spet se mu prilizuješ ja ,jajajajaja

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

To je tisti avto ki je imel na zadnjem bočnem delu hlajenje zrihtano tako, da je zgledalo kot da ima dva žepa. Se spomniš?

… a ti svoj ponos garažiraš ;)))

Mi imamo našga kar zuni , je pa res , da pri nas ni snega … samo toča včasih, @!#$ , ko sem mela še Lancio Y10 mi jo je toča okrasila , jaz pa brez kaskota , drugače bi jo peljala na peglanje (ampak karavanček je kasko zavarvan 🙂

si mislila, manekena ali mašinco zadi :)))))))))))))))))
Jaz bi pa autič z obveznim gretjem volana.
Lep vikend!

p.s. Pozdravi Gaio!

ooooooo, to pa.

Jest ga imam v garaži ( avto in ponos ) in še kasko ( samo avto he he ). Ta drug nažalost ima pa rok trajanja he he. Pred uporabo premešaj he he

nimam pojma 🙂 Jest mam Fiat Mareo, zato ker je bila 3 leta stara full poceni. Dober avto za malo denarja 🙂

Aja , toooo si mislu – avto 🙂
Jasno , da se ga spomnim :)))
Takrat , pred davnimi časi je bil všeč moji mami , je full navijala , da bi ga fotr kupu , ampak on je bil zaprisežen Fiat fan , pa smo vedno imeli Fiate – najprej fičko , pol 1300 , pol 132 , pa še uni mali pizdič zraven (sorazmerno kot je rasu standard , je rasla dolžina avta , he , he .. ) no , zdej pa foter prisega na angleže – Roverje imata oba z bratom.

men so tud take ritke.. full všeč :))

… je meni kar všeč :)))
Mareice karavani so full čedni , še zmeri !

Vzami volan ven in ga daj doma na radiator he he. Kot v formuli.

P.s. Pozdravi Sebata. Hvala Becky. Tudi jaz tebe pozdravljam

hahahahaha :))))))) ja no 🙂 bo že držalo ja :)))))Samo sej ni tolk mjhn no :))) megane mislim 🙂

A ušpičene :))))

Niki je pa zmeri mislial , da so dedci bolj za , no , okrogle …

ma ja.. sej je.. in men je zdej že mal žal.. da nisem vzel karavanko, samo kaj češ.. je pa tale k jo mam full… tko.. grrrrrrrrrrr :)))) sexy ;)))

.. se mu že od zmeri … pa neče slišat :))))

Menjalnik v redu in sklopka

Oooo , je , je … vsaj meni se zdi tale tamali špičasti kar premajhen za družinski avto .
Ampak , za takole , okol po trgovinah tekat bi pa bil 🙂

a to sprašuješ ali trdiš? Če sprašuješ…. oboje kul :)))

A fičo karavan ha ha

no ja.. sej kaj pa delamo druzga kot mal okol po trgovinah laufamo 🙂

Bumbar.
Gaio pozdravt , ker grem čez eno urco h njej na kofi , no !

Sebatu lupčka , da se ne bo čutu zapostavljen 🙂
… sej te bomo z Gaio full mele po zobeh , neč bat 😉

New Report

Close