Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo od neregistriranih vam je všeč?

Kdo od neregistriranih vam je všeč?

Da ne bomo samo o registriranih uporabnikih. Meni je haložanka :).

Jaz sem všeč sam sebi!

Ž. – neučakana
M. – para bellum
Tk,.. Na brzo 🙃😉

nova
Uredništvo priporoča

Črna roža, sam je ni več. Oz GA ni več. Pa IDesija pogrešam..

so to neregisterirani,  a ni idesi registriran?

A ja no sorry,spregledala kaj točno sprašujete..😅 se pardoniram. Ok. Od neregistriranih Črna roža. Pa še par jih je, samo sem že pozabila nicke in zdaj ne znam pogledat za nazaj. So pa bil/e vsi/e prijazni/e in vljudni/e.😊

Meno sta všeč xrobe, 1 punca,.

Kr.en@

Hvala 🙂

Brez vas, ki to spremljate ne bi bilo nič. Niti Sonca na nebu ne bi bilo.

Najbolj pa sem všeč sama sebi, hi hi :)))

A lahko še odprete temo kdo od neregistreranih vam gre na živce.

Ker tuki me noben ne bo umenu!

Odgovor na objavo uporabnika
Moja misel, 18.05.2021 ob 22:42

Najbolj pa sem všeč sama sebi, hi hi :)))

😏 hihi? Jaz sem bolj hehe tip oz hahahaha… hihi nikoli. Sam povem.

Drugače pa ja,res sem si všeč in dolgo sem se trudila za to. Ko se dotaknem svoje nežne, svilene kože, vsa dišeča in mehka,pa potem opalim po riti

uh… kaj bi mi delala 😂

Jutrooooo monovje🌻

Men so všeč, kokoši, butara, sam neki, stepska kobila, včeraj, mrki in ostali….. flikjeni.ste.

Jaz se ne spomnem več uporabnikov. Recimo ženska AHmm, moški celjski Grof, Ajdemi Popuši. Ne vem, a so to res neregistriranih. Ni slaba ideja, da bi v forumu lahko sodelovali samo še registrirani..

Bobu bob

@Moja misel: Tebi kdaj uspe zadeti temo?

Multinik mi je všeč

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 19.05.2021 ob 07:49

@Moja misel: Tebi kdaj uspe zadeti temo?

V zgodovini mon-a se še ni zgodilo. Kaj bomo z mano?! Imate kakšna navodila za uporabo, sem jih kje spregledala? 😊 Tudi tebe bi napisala, da sem pogrešala, a neumorno čebljaš že od prvega dne.. 😉

Moja misel, uporabnik Kokoši išče pozornost in, če upoštevam, da je bolj nov, je zelo glasen in celo žaljiv, jaz sem debil ti pa l*****.  Se strinjam s tabo, da neumorno čeblja.  Ko mu kdo kaj pove, pa rep med noge.

Odgovor na objavo uporabnika
Moderator, 19.05.2021 ob 08:51

Moja misel, uporabnik Kokoši išče pozornost in, če upoštevam, da je bolj nov, je zelo glasen in celo žaljiv, jaz sem debil ti pa l*****.  Se strinjam s tabo, da neumorno čeblja.  Ko mu kdo kaj pove, pa rep med noge.

Brez skrbi. Sem se navadila ne vzeti resno trole 🙂 malo pozornosti lahko damo vsakemu … je imamo veliko na lagerju, ne bo zmanjkalo 😉

Haložanka je ok, ajdemi tudi…..pravzaprav tiste, ki mi niso, preskočim, to so večinoma težaki.

Na nek način vas imam vse rad. Glede všečnosti sem pa bolj vizualen tip. Da bi kdo izmed sodelujočih imel kak prepoznaven slog, ki bi se ga dalo prepoznati ne glede na izbiro psevdonima in bi bilo pisanje kontinuirano obarvano z neko epsko ali poetično noto, ki bi me pritegnila, pa še nisem zaznal.

Vztrajaj! .

Črna roža bo šla v cvet…

Haložanka je kruto realna in kar inteligentna, včasih imam občutek, da je moški.

So pa še julij, pa TM…..

Najbolj neberljivi pa so določeni registrirani s prepoznavnimi sličicami, jih lahko preskočim in ni blema.

New Report

Close