Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

Kdo od registriranih še vztraja na forumu?

A boste kr vsi odšli?

Prej al slej. Tko al drgač…žal ali na srečo. Tako pač je.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Hotela sem se registrirati na forumu in najprej sem odprla svoj mail na hotmail.com . Moj mail tam ni delujoč ker zahtevajo skrbnika zame. Oni mislijo, da sem dojenček, v resnici sem povsem odrasla oseba. Zelo rada skačem sem ter tja po internetu, seveda vedno povsem gola.

nova
Uredništvo priporoča

Jebo te, nič od nič, še tisti komentarji, ki so, so halucinacije nekih namišljenih lutk…

Ta forum je na poti forumskega trupla..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 21.05.2021 ob 16:56

Jebo te, nič od nič, še tisti komentarji, ki so, so halucinacije nekih namišljenih lutk…

Ta forum je na poti forumskega trupla..

Pa če folk še toliko našteva, kaj vse ne štima, pa nič… Že več dni.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ma kej ste vi eni veliki njokoti. Prenova je super 🥰.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja Misel, 21.05.2021 ob 19:31

Ma kej ste vi eni veliki njokoti. Prenova je super 🥰.

Kej?! Daj no, če me že imitiraš..se vsaj malo potruditi.. ne mi pokvariti dobrega imena no.. in tisti srčki prav ne. ☺️ tale je pravi. Sam povem…

Kje pa je “sampovem” in “čakmal”? Njih tudi pogrešam …

Jaz sem prava Moja Misel. Zgoraj so samo poceni ponaredki. 🤣

 

 

Forum je postal  blazno zabaven kradljivcem vzdevkov.

 

Še teme so porihtali, da se lepo dvigujejo 😍

Dokler so vsi nicki crni, nima smisla pisat registriran.

Replika tudi ti si nazaj 😍

Ja forum je postal blazno zabaven kradljivcem vzdevkov. Pa D E B I L O M, ki se pretvarjajo, da so moderatorji.

Jaz tebi nisem fouvš, da dejansko verjameš, da moraš ves čas kokodakati. D E B I L.

Zgleda, da imajo eni prav fetiš na krajo vzdevkov. Dobro vsakemu svoje. Jaz sem širokogruden človek in mislim, da je prav, da imajo ljudje malce veselja, saj ne bo za vedno

Ha ha, sem sam čaku da se boš oglasu

A res ne moreš bit bolj orginaln. Sem vedu da boš spet nazaj z poudarjenimi črkami vrnu besedo debil. Pa če ti jo jaz še 50krat napišem, boš mi še 50krat nazaj napisu debil.

Kolk let maš? A si deset let star? Ali si samo na stopnji 10 letnika?

V vednost dragi forumaš. Zgoraj nisem jaz. Danes ima zgleda par posameznikov športni dan in se je odločilo imitirat druge uporabnike.

Ne js sem zgoraj, ti si tuki težiš in pišeš pod mojim vzdevkom!!!

Ups…

Kokoši enkrat se bova kresnla.

Jaz original, vsi ostali ste multinično blesavi kloni.

@Moderator in Kokoši a lahko gledam? 😋 🤩

Odgovor na objavo uporabnika
Moja Misel, 21.05.2021 ob 22:13

@Moderator in Kokoši a lahko gledam? 😋 🤩

Nekaj dni bodo še defekten mavrični vamp, podganji fris darči, srnogorski primat in ločena zavoženka Junc noreli, potem bo pa konec. Ker nekaj pa izgleda le rihtajo. Sam imam celo na tem profilu zs-je in jih lahko berem. Ne moreš verjet, še letos so mi nekateri pošiljali, pa že več let nisem odprl profila modrival.😁

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modrival – a viharni jezdec je pa blokiran? Pa polarni sij tudi?

Za lahko noč bi vsem vam rad povedal, da vas imam rad.

New Report

Close